Sabri Sarıoğlu Kalıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu Kalıyor!

Seni bile Sabri'den daha çok severim.
Seni bile mi!! bu sozleri duymak derinden yaraladı sahsımı

0d79d1a119420ebb94b64ea7ec66027f.jpg

Burak ile lewandovski karsilastirmanin aptalca oldugunu dusunmuyorum , iste bu hatayi yapmayin

bugun sabri 14 senedir GS de balta 10 senedir .. saniyor musunuz ki spor toto 3 uncu ligte bir sag bek yoktur sabriden daha iyi olabilecek olan

burak sans kendine gulup belki almanyada iyi transfer yapabilseydi bugun vay be biz cop levo ile ugrasirken burak harikalar yaratiyor almanyada derdik

sadece denk gelme diyelim

semihi savunman akil alir sey degil , sasirdim ama mesela semihi yerle yeksan edip ched e "elimizdeki en iyi stoper" diyenler beni delirtiyor

ched yuzunden carole yuzunden temiz 6-7 derbi kaybetmisizdir , 2 fb macinin katilidir carole mesela
Burak ve Lewandowski katılmıyorum, arada çok fark var. Evet Burak Gölü çok iyi kokluyor ama o kadar fazlası yok. Lewandowski takım oyununa katılan ve çok iyi de katkı yapan biri, golcülüğü de yine buraktan en az iki gömlek üstün

Maaşınada şöyle 1-2 M € zam yapın bari senelerdir bu kulüp için emek döküyor. Bu kulübün evladı ne de olsa.

Seneye kümede kalmaya kararlıyız anlaşılan. Muazzam bir hamle o açıdan, Sabri tecrübesiyle genç oyunculara yardımcı olarak ligde kalmamıza yardımcı olacaktır.

Taraftarın sesine kulak versinler, gerekirse anket yapsınlar ; Sabri, Semih, Selçuk gibi adamları istemiyoruz. Bize rağmen, ustelik biten kontratı yenileyerek bu adamı gelecek yıl da oynatırlarsa dunyanın en aptal yonetimi olduklarını göstermiş olurlar.

Bence dogru karar. Bu yonetim oraya sabriyi kesebilecek adam almayi beceremez. Bosuna dunyanin parasini verip yedek oturacak adam almaya gerek yok.

Demekki lig tv ye harcamayacagim paraya yeni bir bass gitar alabilirim,ya da oglan ps4,xbox vs. istiyordu iyi tarafindan bakmak lazim,biraz webde surf yapayim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demekki lig tv ye harcamayacagim paraya yeni bir bass gitar alabilirim,ya da oglan ps4,xbox vs. istiyordu iyi tarafindan bakmak lazim,biraz webde surf yapayim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ps4 ve gta 5 al stres atarsınız. Ben öyle yaptım ?

J7 PRIME cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt