#SabrımızTerimİçin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#SabrımızTerimİçin

Dikkat ettiyseniz biz her iyi gittiğimizde siyasi odaklar,tff vs bunu sürdürmemize izin vermiyor

Aysal dönemi medya oyunlarıyla ve algılarıyla terimin gönderilip milli takımı çalıştırması için yaşananları hatırlayın

Ben dahil çoğu taraftar üniversite hocası gelecek,takım yıldızlarla dolacak,profesyonellik nirvanaya çıkacak,amatörlük olmayacak laflarının gerçekleşmesini büyük hayallerle bekledik

Daha sonra dursun dönemi senelerdir güvendiğimiz,çoğu taraftarın kendi evini,arabasını arsasını düşünmediği kadar kulüp için çok önemli olan riva,florya gibi gayrimenkulleri düşünüp gözü gibi baktığı pamuklara sardığı ve borçların biteceği,düze çıkacağımız yine medya algılarıyla ve siyasi baskıyla devletin karlı bizim ise zararlı çıkacağımız şekilde elimizden alınarak sonuçlandı ve dursunda görevini tamamlayıp gitti

İşte bu dursun nefreti hepimizi kasıp kavururken bu mustafa cengiz çıktı karşımıza ve bizde denize düşen yılana sarılır misali bu adama sarıldık

Terim ise milli takımdayken yabancı sınırını kaldırdı çünkü hem doğruydu hemde daha sonra kulübe tekrar gelecekti zaten yeni başarılar için kulüp dışında atılması gereken temelleri attı ve yabancı sınırını kaldırdı

Elbetteki siyaset,tff,ezeli rakipler,medya terim bize geldikten sonra sürekli yabancı sınırı zararlı,yerli oyunculara değer verilmiyor,milli maçlardan sonra yabancı sınırı yüzünden böyle oldu diyerek tekrardan sınır getirerek başarılı olacağımız için terimin hazırladığı zemini bozmak istiyolar

Sınırdan sonra gelişen ve yetişen hatta yurtdışına sayısız futbolcu ihracatı yaptığımız yeni kuralı değiştirmek için ya mal olmak gerekiyo yada birilerinin iyi gitmesini engellemek gerekiyo

İçimizdeki düşmanları görüp o yönde adımlar atmalıyızki gördüğüm kadarıylada taraftarlar,ua vs herkes doğruyu yapıp terimin arkasında olduğunu zikrediyo.

Aysal-terim dönemini hatırlayanlar iyi bilir rezalet bir süreçti,manciniler,prandelliler,dursunlar,hamzalar,denizliler yaşadık ve benim tekrar yaşamaya mecalim yok

Hiçbirine inanmıyorum. GSCimbom'da daha çok vakit geçirdiğim için GSCimbom'a hiç inanmıyorum. Kusura bakmayın hiçbiriniz samimi değilsiniz!!!

- Eren ve Sinan'a rağmen ilk yarıyı liderden sadece 6 puan geride bitiriyoruz.

- Sakatlıklara rağmen ilk yarıyı liderden sadece 6 puan geride bitiriyoruz.

- Kendi suçu olmasına rağmen Terim'siz maçlara çıkıyoruz ve ilk yarıyı liderden sadece 6 puan geride bitiriyoruz.

- Göz göre göre hakem hatalarına maruz kalıyoruz ve haksız yere giden puanlara rağmen ilk yarıyı liderden sadece 6 puan geride bitiriyoruz.

Bugün bütün bu olumsuzluklara rağmen eğer hala şampiyonluğun en güçlü adayı biz isek bu Terim sayesindedir.

Bunca rezilliğe rağmen, en suçsuzu Terim iken, ilk yarı puan kaybettiğimiz, Eren ve Sinan'ın boş kaleye atamadığı maçlarda Terim'i dizilişten dolayı yerin dibine sokup "istifa" merkezli başlıklar açtınız. Şimdi kalkmış "sabrımızterimiçin" diyorsunuz. İkinci yarı bu kadroyla devam edersek ve doğal olarak kaybedeceğimiz maçlardan sonra Terim'e belki küfür bile edeceksiniz! İşte bu yüzden hiçbiriniz samimi değilsiniz!

Hiçbirine inanmıyorum. GSCimbom'da daha çok vakit geçirdiğim için GSCimbom'a hiç inanmıyorum. Kusura bakmayın hiçbiriniz samimi değilsiniz!!!

- Kendi suçu olmasına rağmen Terim'siz maçlara çıkıyoruz ve ilk yarıyı liderden sadece 6 puan geride bitiriyoruz.

- Göz göre göre hakem hatalarına maruz kalıyoruz ve haksız yere giden puanlara rağmen ilk yarıyı liderden sadece 6 puan geride bitiriyoruz.

Bugün bütün bu olumsuzluklara rağmen eğer hala şampiyonluğun en güçlü adayı biz isek bu Terim sayesindedir.

Bunca rezilliğe rağmen, en suçsuzu Terim iken, ilk yarı puan kaybettiğimiz, Eren ve Sinan'ın boş kaleye atamadığı maçlarda Terim'i dizilişten dolayı yerin dibine sokup "istifa" merkezli başlıklar açtınız. Şimdi kalkmış "sabrımızterimiçin" diyorsunuz. İkinci yarı bu kadroyla devam edersek ve doğal olarak kaybedeceğimiz maçlardan sonra Terim'e belki küfür bile edeceksiniz! İşte bu yüzden hiçbiriniz samimi değilsiniz!
Bu ne

:tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr::tbr:

Üst Alt