Saç Ekimi İçin Bilgi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saç Ekimi İçin Bilgi

Saçlarım epey gür çok şükür. Ama sakal yok hiç tüy gibi sakalım çıkıyor ve seyrek seyrek. Herkes 18 19 yaşında sanıyor biraz da ufak tefeğim halbuki 23 olucam mayısta. Ben de onu takıyorum biraz

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saçlarım epey gür çok şükür. Ama sakal yok hiç tüy gibi sakalım çıkıyor ve seyrek seyrek. Herkes 18 19 yaşında sanıyor biraz da ufak tefeğim halbuki 23 olucam mayısta. Ben de onu takıyorum biraz

Ben 29 yaşındayım benim de sakal sorunum var. Çene kısmında ve dudak üstünde yani bıyık diyebilececeğimiz bölgede normal çıkıyor ama yanaklar falan komple boş neredeyse.

29 yaşındayım dediğimde herkes şaşırıyor ben de de. Geçen yeni tanıştığım birisi 23 yaşında falan tahmin ederdim seni demişti. Genç duruyorum diye üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum.

Normalde pek takmıyorum bu olayı ama 3-4 gün traş olmayınca çok iğrenç gözüküyor gerçekten. Tembellikten traş olmaya üşeniyorum ama mecburen olmak zorunda kalıyorum kötü gözüktüğü için.

sent via GSC

Ben 29 yaşındayım benim de sakal sorunum var. Çene kısmında ve dudak üstünde yani bıyık diyebilececeğimiz bölgede normal çıkıyor ama yanaklar falan komple boş neredeyse.

29 yaşındayım dediğimde herkes şaşırıyor ben de de. Geçen yeni tanıştığım birisi 23 yaşında falan tahmin ederdim seni demişti. Genç duruyorum diye üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum.

Normalde pek takmıyorum bu olayı ama 3-4 gün traş olmayınca çok iğrenç gözüküyor gerçekten. Tembellikten traş olmaya üşeniyorum ama mecburen olmak zorunda kalıyorum kötü gözüktüğü için.

sent via GSC
Aynı sıkıntı bende de var. Bi de dediğim gibi biraz fiziğim de ufak tefek iyice kötü oluyor durum. Benim yanaklarda çıkıyor ama bi parmak genişliğinde falan boynum ve yanağın üst kısımları bomboş. Sakallar da sakal gibi durmuyor tüy gibi. Kestiğim zaman durum iyice vahim hangi liseye gidiyorsun diyorlar. 30 lu yaşları geçince genç zannedilmek güzel ama ben şu an çocuk muamelesi görüyorum çarşıda pazarda o çok can sıkıcı oluyor.

Esma ve Serkan Tetik diye bi 2li buldum. Antalyadalar bunlar, nette 1 tane bile negatif bi yorum bulamadim bunlar hakkinda. Muracat ettim Serkan bey beni tekrar aradi, egriyi dogruyu bi guzel anlatti. Guvenilirler gibi geldi bana. Eger istersen 21-22 subat yapariz dedi adam + iyi olmasi icin 2 gune yayacaklar. 1 gunde yapinca mesela 8 saat surdugunden yapan arkadaslar da hata yapabiliyor dedi o yuzden 2 gunde yapilacak + gunler de 2 ye ayrilacak. Mesela sabah donorden aliyorlar 1000 graft direk ekiyorlarmis ardindan oglen 1000 daha alip tekrar hemen dikiyorlarmis. Ertesi gunde ayni dedi 4000 graft dedi. Baska 80% - 95% civari birsey dedi ya unuttum. Hani saclarin tutmasinimi dediydi ne dediydi tam hatirlamiyorum ama o oranlarda birsey daha demisti...

Adama dedim ptesi gunune kadar bunlari arastiracagim, eger yaptirmak istersem 21-22 subat gel dedi.

Fiyat TL olarak verdi 9000 TL hersey dahil. 3 gece konaklama yeme icme vesaire hersey dahil. Ucak biletinide kendim alacakmisim.

Serkan bey sahsen gelip havaalanindan karsiliyormus, herye Serdar bey ile gidiyormusun. Yani adam hem doktorun 3 gun hem hizmetkarin (getir gotur isleri).

Az daha arastirayim da bakalim, kismet

Gecen bi spray aldim (volume hair plus, hair make up). Kel yerine sikiyorsun ardindan sacini tariyorsun accayip oluyor, tam sac gibi. Saclarinida 50% daha kalin yapiyormus. Guzel icat

Esma ve Serkan Tetik diye bi 2li buldum. Antalyadalar bunlar, nette 1 tane bile negatif bi yorum bulamadim bunlar hakkinda. Muracat ettim Serkan bey beni tekrar aradi, egriyi dogruyu bi guzel anlatti. Guvenilirler gibi geldi bana. Eger istersen 21-22 subat yapariz dedi adam + iyi olmasi icin 2 gune yayacaklar. 1 gunde yapinca mesela 8 saat surdugunden yapan arkadaslar da hata yapabiliyor dedi o yuzden 2 gunde yapilacak + gunler de 2 ye ayrilacak. Mesela sabah donorden aliyorlar 1000 graft direk ekiyorlarmis ardindan oglen 1000 daha alip tekrar hemen dikiyorlarmis. Ertesi gunde ayni dedi 4000 graft dedi. Baska 80% - 95% civari birsey dedi ya unuttum. Hani saclarin tutmasinimi dediydi ne dediydi tam hatirlamiyorum ama o oranlarda birsey daha demisti...

Adama dedim ptesi gunune kadar bunlari arastiracagim, eger yaptirmak istersem 21-22 subat gel dedi.

Fiyat TL olarak verdi 9000 TL hersey dahil. 3 gece konaklama yeme icme vesaire hersey dahil. Ucak biletinide kendim alacakmisim.

Serkan bey sahsen gelip havaalanindan karsiliyormus, herye Serdar bey ile gidiyormusun. Yani adam hem doktorun 3 gun hem hizmetkarin (getir gotur isleri)

Az daha arastirayim da bakalim, kismet
Bu tavırlar biraz çakalca gelmedi değil :unsure:

Ektirdin mi renktaş?
Reis uzunca araştırmalarımdan sonra (yerli /yabancı forumlar) Serkan ve Esma Tetik ikilisine ektirmeye karar verdim ve 29/30 eylül tarihleri için randevu aldım (Antalya).

Adım adım buradan paylaşırım olup bitenleri.

Şimdilik

Fiyat 12.500 TL
Max greft
2 gün üzerinden ekim.
3 gün otel fiyata dahil

Şuanki durumun fotoları ektedir. Hayırlısı olsun inşaAllah.
20210905_221924.jpg20210903_153903.jpg

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Reis uzunca araştırmalarımdan sonra (yerli /yabancı forumlar) Serkan ve Esma Tetik ikilisine ektirmeye karar verdim ve 29/30 eylül tarihleri için randevu aldım (Antalya).

Şimdilik

Fiyat 12.500 TL
Max greft
2 gün üzerinden ekim.
3 gün otel fiyata dahil

Ekli dosyayı görüntüle 138179Ekli dosyayı görüntüle 138180

güzel ilerler inşallah geçmiş olsun

Şimdilik

Fiyat 12.500 TL
Max greft
2 gün üzerinden ekim.
3 gün otel fiyata dahil

Ekli dosyayı görüntüle 138179Ekli dosyayı görüntüle 138180

yazık olmus paraya gecmis olsun

Üst Alt