Sadettin Saran: "Kulüpler yayıncının esiri oldu!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sadettin Saran: "Kulüpler yayıncının esiri oldu!"

Kullanmayacağını sana düşündüren nedir daha önce yapmadılar mı

Bu 5 yıldız muhabbetini ilk Aziz Yıldırım başlattı zaten biliyorsun. Ali denen vasıfsız başarısız oldukça sürüyü güdmeye iyice bu konuyu hortlattı.

Saran'a gelince ileride başkanlık düşüncesi varsa, kendi camiası ile ters düşmemek illaki bir takım yerlerde işine geleni yapacak.

Peki daha sonra ileride aday oldu ve seçildi diyelim.

Ve Ali'nin tam tersi başarılı oldu ve seçilir sseçilmez üst üste 2 şampiyonluk ?

İşte o zaman şu 5 yıldız muhabbaeti zayıflar gider.

Benim açımdan ileri de başarılı olacak bir başkan gelip işi terse çevireceğine ağlamaya devam etmelerinde 1 sakınca yok.

Fenerli bir GK uyesi taniyorum 50-60 yas bandinda bir amca artist bi tip klasik Fenerli iste. Caddede buyumus, ultra-Kemalist, asker cocugu vs. anladiniz iste. Saran'a sovuyodu gecen, o herif menfaatci falan diyodu

Bu 5 yıldız muhabbetini ilk Aziz Yıldırım başlattı zaten biliyorsun. Ali denen vasıfsız başarısız oldukça sürüyü güdmeye iyice bu konuyu hortlattı.

Saran'a gelince ileride başkanlık düşüncesi varsa, kendi camiası ile ters düşmemek illaki bir takım yerlerde işine geleni yapacak.

Ve Ali'nin tam tersi başarılı oldu ve seçilir sseçilmez üst üste 2 şampiyonluk ?

Benim açımdan ileri de başarılı olacak bir başkan gelip işi terse çevireceğine ağlamaya devam etmelerinde 1 sakınca yok.
Aksine şampiyon olduklarında daha yüksek sesle yıldız isteyecekler.

Saranın bu borç yüküne sahip fenere gelip başkanlık yapacağını sanmıyorum aliden sonrası büyük çöküş dönemine girecekler bunları hepsi 3-5 bişe ateşlese de kurtarabileceklerini düşünmüyorum.
Holigan seviyesinde fenerlilik hepsinde var ama bu daha olaylara pozitif bakan bir insan gibi görünüyor. Koç geldiği günden beri zarar edip duruyor saran bu riske girmez bence.

Bazı insanlar için Para > diğer şeyler.

Sorsan 20 sene önce damarlarından sarı kırmızı kan akan bir herif bugün bir kulübün görünür sahibiyken götü nasıl arşa değip sana posta koyabiliyor.

Birde şöyle bir olay var bu ülkeyi yöneten kişiler istese futbola tam manasıyla karışıp 2-3 senede bir feneri şampiyon yaparlar kimse engelleyemez başakşehirin bile şampiyon yapıldığı ligde heriflerin 9 senedir şampiyonlukları yok. İstese oğlunu da kulübün başına getirir başkan yapar, istese tüm servetleriyle fenerin borçlarını sıfırlar hatta sıfır faizle 50 yıl kredi bile çıkartır. Engelleyebilecek gücümüz yok görünüyor ama arka plan çok farklı. Kitlesel hareketten bu ülkedeki bir yere gelmiş herkes tırsıyor ve adım atamıyor.

Bunların sadece ağzına bir parmak bal çalar koyun gibi güderler ekstra kimse bunlara ayrıcalık sağlamaz.

Saranın bu borç yüküne sahip fenere gelip başkanlık yapacağını sanmıyorum aliden sonrası büyük çöküş dönemine girecekler bunları hepsi 3-5 bişe ateşlese de kurtarabileceklerini düşünmüyorum.
Holigan seviyesinde fenerlilik hepsinde var ama bu daha olaylara pozitif bakan bir insan gibi görünüyor. Koç geldiği günden beri zarar edip duruyor saran bu riske girmez bence.

Bazı insanlar için Para > diğer şeyler.

Sorsan 20 sene önce damarlarından sarı kırmızı kan akan bir herif bugün bir kulübün görünür sahibiyken götü nasıl arşa değip sana posta koyabiliyor.

Birde şöyle bir olay var bu ülkeyi yöneten kişiler istese futbola tam manasıyla karışıp 2-3 senede bir feneri şampiyon yaparlar kimse engelleyemez başakşehirin bile şampiyon yapıldığı ligde heriflerin 9 senedir şampiyonlukları yok. İstese oğlunu da kulübün başına getirir başkan yapar, istese tüm servetleriyle fenerin borçlarını sıfırlar hatta sıfır faizle 50 yıl kredi bile çıkartır. Engelleyebilecek gücümüz yok görünüyor ama arka plan çok farklı. Kitlesel hareketten bu ülkedeki bir yere gelmiş herkes tırsıyor ve adım atamıyor.

Bunların sadece ağzına bir parmak bal çalar koyun gibi güderler ekstra kimse bunlara ayrıcalık sağlamaz.
Zaten taraftarlar Ali'nin başarısızlıklarına çıldırsa da Genel Kurulları hala Ali'ye tapıyor. Ali'nin daha uzun yıllar gideri var.

Ama dediğin şekil de isterlerse Ali bile varken yolunu bulup şampiyon yaparlar.

Ülkede gerçek taraftarı olan şehir takımları ile Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor birleşip kendi yayınlarını kendileri pazarlamalılar.
Taraftarı olmayan hiçbir takım 1.lig'de yer almamalı.

Bir de İngiliz kameraman ekip getireceksin ülkeye. İngiltere'de oynanan maçların hızlı ve mücadeleci gözükmesinde, kullanılan kamera açıları, görüntü zamanlaması ve yönetmenin kabiliyetleri ile direkt bağlantısı var.

"Beyefendi ne derse o" şekline "yok" diyemezsen eline tutuştururlar ödül diye çöp 3 milyon euro'yu şampiyon olunca, oturur ağlarsın sonra yayın gelirleri vs diye.

Beceri değil ki net şerefsizlik. 30 liradan yasladılar 1 tane maçı millete hem bilerek problem yaşattılar hem donmanın alası oldu.
Sonra kaçak yayın hebele hübele.

Üst Alt