Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Skandal ekibin işine son verilsin

Seneler boyu doğru düzgün oynayamamış adam bir anda 90 dakika oynamaya başlayınca, çatır çatır koşarken ve hiç yorulmuş gibi gözükmezken kimse "aferin sağlık ekibine" dedi mi? Hayır. Sağlık ekibinin başarısı değil miydi müzmin sakat bir adamı ilk 11'in değişmezi haline getirmek? Evet.

O zaman ki başarılarını görmeyip de kas yırtılması olunca hemen faturayı sağlık ekibine çıkaranları tebrik ediyorum.

Hiç kimse birdenbire 90dk. oynamaya başlamadı. Geçen yıl Kewell hep tek yarı oynadı neredeyse. Sağlık ekibinin kayda değer hiçbir başarısı yok. Hiçbir sakatlığı olması gerekenden önce tedavi edemediler. Servet'in kendi gayretleriyle ve maskeyle oynadığı burun sakatlığı hariç.

-Uğur Uçar'ı yanlış yerden ameliyat ettiler. Bunu Mehmet Kurdoğlu kendisi itiraf etti. Çocuğun futbol hayatını bitiryorlardı.

-Emre Güngör tam 4 defa oynadığı ilk maçın ilk dakikalarında sakatlandı.Bu yüzden adelesinde kopuk oluştu.En son psikolojik bunun sakatlığı dediler sıyrıldılar işin içinden.

-Sekan Çalık'a yanlış teşhis koydular. Almanya'ya gitmese hayatı kayacaktı.

-Ayhan'ın her sene tekrarlanan fıtığını kaç kere ameliyat ettiler ben hatırlamıyorum.

-Semih Kaya kayboldu gitti çocuğu yediler. Bir sakatlandı şimdi nerde olduğu belli değil.

-Linderoth'un kalça büyümesi teşhisi 6 ay geç konuldu. Tedavi gecikti. Sakatlık ilerledi ve içinden çıkılmaz bir hale dönüştü.

-Nonda'nın dizindeki sakatlık Neşe'nin kepek sorununu bile geçti.

Bunlar ilk etapta detayları aklıma gelenler.

Bunların dışında Sabri,Barış,Mehmet Topal, Alpaslan, Lincoln aynı bölgelerden defalarca sakatlandılar. Hepsinde de öngörülen tedavi süresinin çok daha fazlasını oynamadan geçirmelerine rağmen tekrar sakatlandılar.

Acıbadem Hastanesi'nde mi sorun var, doktorlarda mı masörlerde mi masözlerde mi hemşirelerde mi bilmiyorum ama sorun gün gibi ortada. 3 yıldır tam kadro çıktığımız bir tek maç olmaması zaten başlı başına bir sorun. Dünya üzerinde şimdiye kadar böyle bir şeyi bukadar uzun süre yaşayan başka bir takım daha olduğunu zannetmiyorum.

Olayın iç yüzünü bilemiyoruz ama bir yerlerde ters birşeyler var!

Emre Güngör ve Serkan Çalığın açıklamaları mevcut Medya forumunda. Orada da sağlık ekibine eleştiri yapılmış. Bende gördüğüm bildiğim kadarıyla yorum yapıyorum. Bu ekip, sakatlıklara yanlış teşhis koyuyor. Sakatlıklar sürekli uzuyor. Geçen sene başarısız olmamızın en önemli sebebiydi bu sakatlıklar. Skibbe antrenman yaptırmıyor deniliyordu. Bu gelişmelerden sonra artık ona da ihtimal vermiyorum. Gözüm başka şeyler görüyor çünkü. Müthiş alternatifli, her mevkisinde en az 3 oyuncusu bulunan bir kadronun bu denli sıkıntılar yaşaması akıl alacak iş değil! Kewell sakatlandı, Jo Avrupa'da oynayamıyor. Nonda ağır, gücünü tam kullanamıyor. Baros zaten Mart başına kadar yok. Şuan da tek yol takıma kazandırılacak bir oyuncu, yani "Gio" olarak görünüyor. Ona mutlaka ihtiyacımız var. Kesinlikle boş bir transfer olmayacak.

Haldun Üstünel ne kadar artıysa bu adamlar o kadar eksi.

Nonda yazmışsında Mamy yeni oyuncu gelince Nonda da gidecek. Anlayacağın Gio her ne kadar gelse de forveti forvetsiz oynayacağız Avrupa'da. Artık Keita mı geçer Elano mu geçer Arda mı bilmiyorum. Ama kesinlikle transfer şart bu kesin.

öncelikle Acibadem Hastanesi'yle sözlesmemizi fesh etmemiz lazim

sonradan da Baros'u gecen hafta ameliyat eden Doktor'u getirmeliyiz

bence en dogrusu bu olur

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Beyler saçmalamayın. Sağlık ocağından pratisyen doktorlar getirmiyorlar. Hepsi işinin ehl-i kişiler.

biraz size uçuk gibi gelebilir ama. bu acıbadem hastanelerinin sahibi eski bir fb yönetici değilmiydi. yahu bu adamlar bilinçli bir şekilde futbolcularımıza sabotaj yapmasınlar.

Hepimiz doktor olmaya başlamışız yine.

Hep yok şu oyuncu 1 yıl yok diğeri 6 ay oynamadı vs diye tartışılıyor.Sakatlıkları nasıl oluştuğu,oyuncuların fizyolojik yapısı,her insanın tedaviler cevap verme süresinin farklılığı gibi gibi bir sürü farklı detay söz konusu.

Ama bizim bildiğimiz sadece 'Kewell 1 ay yok o zaman o doktoru kovun' '6 sene okumuş ama boşuna okumuş (!) gibi yorumlar.

Futbol kadar sağlık konusunda da uzmanız anlaşılan.:) Kulüp sanki pratisyenlere emanet etmiş oyuncuları.

Geçiniz...

kendi takimimizdaki olaylari baska takimlarla karsilastirmak herkesin hakkidir

ben sahsen su oyuncu 2 ayda gelcek geyip 6 ayda gelen

yada eski futbolculari saglik ekibini suclayan

bi yattara bir deivid ornegi bilirim

diger butun olaylar bizde oluyor

siz buna tesaduf diyebilirsiniz ama

baskalari bu doktorlar isi bilmiyor derse de birsey diyemezsiniz

bende o gruptanim

bazi seyler 3 5 kez tekrarlaniyorsa bir sorun vardir

aceleleri neydi antremana cikardilar?

serkan ve alpaslani dinledinizmi?

sizin mantiginiza gore her doktor iyi

o zmn kendinize neden doktor seciyorsunuz bir isiniz dustugunde?

Geçen sene de Ümit Karan, Emre Güngör futbolcu devre arasında bu tip açıklamalar yapmış, sonra da Ankaraspor'un doktoruna tedavi olmak için Ankara'ya gitmişlerdi. Onlar işin içinde ve birşeyler söylüyorlar. Neden araştırmak yerine hemen "onlar 6 sene okumuş, onlar mı bilecek biz mi" tarzında açıklama yapılıyor. Her doktor eşit derecede başarılı olamaz ki. Bizimkiler başarısız işte. Bu belli. Biz doktor değiliz ama sonuçlara göre yorum yapabilecek kadar da aklımız çalışıyor çok şükür. Hem size diyorum ki Mehmet Kurdoğlu geçen sene kendisi demedi mi Uğur'u yanlış ameliyat etmişiz diye.

Gercekten artik yeter ya..!!!

-Sabri 3 Hafta dediler 1.5 aydir yok..!!

-Baros´a biseyin yok iyilestin dediler dinlemedi Almanya ya kacti Platin takildi..!!!

-Kewell Sakat Sakat Antremana cikarildi ve Yirtik al sana 1 Ayy daha..!!

-Alparslan Erdem, Serkan Calik´in durumu ortada. Onlarda Aciklama yapmislar..!!

Daha aklima gelmyen 2-3 Yil icinde onca sakatlik..!!!!

Bunlar Tesadüf olamazki..!! 2-3 Yildir Sakatliklarla bogusuyoruz..!! Bukadar Zormu Saglik ekibini degistirmek..!!!

Adnan Polat, lütfen Baskanim Dos Santos´u getirme onun yerine Saglik ekibi getir..!!!

Benim anlamadığım bu sene değişmemiş miydi sağlık ekibimiz hatta milli takım sağlık ekibi gelmişti,Bülent Bayraktar galiba tekrar ekibimize katılmıştı..

valla göndersinler şu doktorları milyon dolarlık yıldızları bu kolpalar yüzünden kullanamıyoz!!!

Bu kadar oyuncu sağlık ekibi hakkında açıklama yapıyorsa, bu işte bir terslik var demektir.

Konuyu açanı tebrik etmek lazım. Hala sağlık kurulunu savunanlar akıllarını başlarına alsınlar.

Sakat olan adam antremana çıkarılıyor. Sakat Baros 2-3 gün antremana çıkyor sonra bişeyler takıyorlar (Adam güvenmiyor doktora Avrupa'ya gidiyor) Sakatlanan iyileşmiyor :Ugur Uçar Serkan Çalık Emre Güngör

baros u ameliyat eden doktor gelsin işi bilen doktor, bu acıbadem midir nedir doktorları hiçbir şey bilmiyor azize nin adamlarıda olabilir kolpalar

Üst Alt