Sağlık ekibinin işine son verilsin - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık ekibinin işine son verilsin

Cevap: Sağlık ekibinin işine son verilsin

Bir olay bir kere olur iki kere olur hadi üçüncü kez de olur şanssızlıktır. Ama biraz ciddi olan her sakatlıkta da aynı şey olmaz ki canım...Kewell sakat sakat idmana çıkıyor adam iki hafta önceki sakatlığın neredeyse teşhisi yeni konuyor.

Baros'un geldiğinden bu yana gerek arkadaşlarına gerek hocalarına gerekse yönetimden herhangi birine bir saygısızlığı veya küçümsemesi oldu mu? Ama adam resmen sallamadı bizim sağlık ekibini kendi başına tedavi oldu en sonunda.

Serkan Çalık ve Alpaslan Erdem'in de doğru söylediklerini düşünüyorum.Sonuçta oynatmayan gönderen biziz adamlar takım hakkında tek kelime bile etmiyorlar sağlık ekibine topu atıyorlar.

Eminim hepsi alanında uzman kişilerdir ama olmuyorsa da zorlamanın bir alemi yok. Milyon eurolar harcadığınız ucunda çok büyük paraların olduğu işler bunlar.Kişiler işlerini iyi yapamıyorlarsa da cezasını çekecekler...

bu kadar tartışılır hale geldiyse zaten suçları olmasada değişiklik gerekli bence (bence suçları var gibi)

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Burhan Uslu'dan beri takımın beli doğrulmadı. Galatasaray Haldun Üstünel'i tekrar Burhan Uslu'yu takıma döndürmekle görevlendirsin. Başka türlü olmayacak...

valla artık bu durum forumda bile tartışılır duruma geldiyse yönetimin düşünmesi lazım herşey kabak gibi ortada sanırım

Alparslan ne dedi. Eğer Gençlere imza atmamış olsam futbol hayatım belki bitmişti.

Düşünün stres kırığı gibi Futbolcularda çok görülen bir sakatlığı bile teşhis edemicek kadar aciz bilgisiz ve berbat bir doktor ekibimiz var.

Yönetim hala neyi bekliyor acaba.?

Ben hala sağlık ekibi ile aziz yılıdırım arasında dolaylıda olsa bir ilişki olduğunu düşünüyorum..

Serkan çalık bile sağlık ekibinin ne kadar kötü olduğunu dile getirdi neden hala ısrar ediyoruzki:mad::mad:

Gerçekten bu olaya bir çözüm bulunmalı. Serkan, Uğur, Linderoth ve son olarak Kewell ile Baros. Bu oyuncuların hepsi yanlış teşhis/tedavi'nin kurbanları oldular.

Serkan ve Uğur sezonu kapadı denildi 2 sene sonra ancak iyileşebildiler, futbol hayatları bitiyordu nerdeyse çocukların.

Baros ikinci yarıya hazır dediler, sezonu kapadı. Kewell antrenmanlara başlayabilir dediler, 2 dereceden yırtık tespit edildi.

Bütün bunların hepsi tesadüf mü, oyuncuların suçu mu? Serkan Çalık'ın takımdan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamalar üzücü de olsa doğru maalesef.

Ve işin daha da kötüsü birçok konuda takdirimi kazanmış yönetimin bu konuda hiçbir girişimi, teftişi yok. Anlayamadığım nokta da bu.

Kimse doktor musun, nereden biliyorsun demesin. Görünen köy kılavuz istemez.

4.sığ ve bir o kadar cahilce yorumlar yapılarak eleştirilen profesör doktorlar, fizyoterapistler ve hatta masörlerden oluşan bir ekiptir ki bu, aralarında 'doktor' olanların ettikleri hipokrat yemininden sebep açıklayamadıkları tonlarca futbolcu ve teknik heyet hatasına kurban gitmiştir.

öncelikle mehmed kurdoğlu başkanlığında, tam 20 profesör bu ekipte görev yapıyor ve bunlardan hiçbiri galatasaray'dan tek kuruş maaş veya prim almıyor. hepsi alanlarında uzman ve dünya çapında doktorlar. fakat maaş almamaları nedeniyle kulüp üzerinde hiçbir bastırıcı vasıfları yok.

basit bir örnek vermek gerekirse, bu profesörlerden biri, x futbolcuya, "sen 1.5 ay takımdan ayrı çalışacaksın" diyor. x futbolcu ise maç başı parayı kaçırmak istemediğinden, "aman hocam çok uzunmuş" diyor. profesör, "yarın 11'de gel tetkikleri konuşalım" diyor, ama futbolcu gitmiyor.

şimdi bu futbolcu, saat 11'deki randevuya gitmediği için, profesörün uygulayabileceği hiçbir yaptırım yok. üstüne üstlük bu x futbolcu, bir başka doktora gitmeyi tercih ediyor. ve o başka doktor şöyle diyor: "kim koydu lan bu teşhisi! aslan gibi topçusun ben seni 2 haftada iyileştiririm..."

2 haftayı duyan futbolcu da, kendi inisayitifiyle o çakal doktora tedavi olup, 2 hafta sonra takımla antrenmanlara başlıyor ki, en ufak bir darbede yeniden sakatlanıp, 3 ay, 5 ay ya da her ne süreyse, sakatlığı nüksediyor. ondan sonra "sağlık ekibi şöyle, sağlık ekibi böyle..." deniyor, adı dünya sağlık sektöründe ilk 10'da bulunan profesörler, ipe sapa gelmez, hiçbir bilgiye, veriye dayanmaz eleştirilerle maymun ediliyor.

şöyle bir atıp tutmadan, biraz araştırsak, biraz sorsak ya da sadece tespit yapsak, öyle güzel olacak ki, ama yok ne yazık ki, varsa yoksa geçirin. tutan yok nasıl olsa, atış serbest.

Ekşiden alıntı..

Bunu yazan arkadaş çok bilimsel bir yazı yazdığını düşünmüş güya ama yazıda hiç bir delil ıspat yok. Tamamen farazalardan ibaret bir yazı. Biz ise diyoruz ki ortada bazı gerçekler var, dünyada başka hiçbir kulüpte görünmeyen olaylar var. Neden sadece bizde oluyor bunlar? Bu sistem sadece bizde yok ki..

uzmandır muzmandır bilemem, tanımam etmem hiçbirini... tek bildiğim berbat iş yaptıkları nokta..

Şöyle 2-3 sene öncesinin Manchesterını,Arsenalini bir hatırlayın veya dönemin FM oyunlarına girip sezon başı sakatlarına bakın arkadaşlar. Belki 6-7 adam hemde tesadüf aynı mevkinin adamının aylarca sakat olduğunu hatırlıyorum.

Yönetim de kör değil eğer böyle bir sorun olsa eminim ki bu iş böyle gitmezdi. Ayrıca koskoca kulupte bir doktor yok, zaten hiçbiri de profluktan aşağı değiller.

Sporcu hekimliği performans içindir. Aslında kulüp doktoru denen olay ortopedistlerin yaptığı iştir. Bir ortopedist normal bir insanı çok rahat iyileştirir, gerekirse fazladan 1 aylık dinlenme yazar. Adam normal hayatına dönsede kendini zorlamaz. ancak iş futbola geldiğinde iş değişiyor. Kulüp de futbolcu da doğal olarak minimum iyileşme süreci istiyor ardından spora geri dönüyor tahmin edilemeyecek şeyler yaşanıyor. Bizde sakat oyuncuların oynamaması bence tamamen teknik kadronun görev vermemesiyle ilgili.(emre güngör-serkan çalık-Lincoln gibi) Linderoth ve Uğur uçar gibi çok istisnai sakatlıklar yaşanması da bizim şanssızlığımız. Ancak son yaşanan Kewell ve Baros olaylarına ben de anlam veremedim, burda gerçekten bir beceriksizlik bir hata var gibi

Şöyle 2-3 sene öncesinin Manchesterını,Arsenalini bir hatırlayın veya dönemin FM oyunlarına girip sezon başı sakatlarına bakın arkadaşlar. Belki 6-7 adam hemde tesadüf aynı mevkinin adamının aylarca sakat olduğunu hatırlıyorum.

Yönetim de kör değil eğer böyle bir sorun olsa eminim ki bu iş böyle gitmezdi. Ayrıca koskoca kulupte bir doktor yok, zaten hiçbiri de profluktan aşağı değiller.

Sporcu hekimliği performans içindir. Aslında kulüp doktoru denen olay ortopedistlerin yaptığı iştir. Bir ortopedist normal bir insanı çok rahat iyileştirir, gerekirse fazladan 1 aylık dinlenme yazar. Adam normal hayatına dönsede kendini zorlamaz. ancak iş futbola geldiğinde iş değişiyor. Kulüp de futbolcu da doğal olarak minimum iyileşme süreci istiyor ardından spora geri dönüyor tahmin edilemeyecek şeyler yaşanıyor. Bizde sakat oyuncuların oynamaması bence tamamen teknik kadronun görev vermemesiyle ilgili.(emre güngör-serkan çalık-Lincoln gibi) Linderoth ve Uğur uçar gibi çok istisnai sakatlıklar yaşanması da bizim şanssızlığımız. Ancak son yaşanan Kewell ve Baros olaylarına ben de anlam veremedim, burda gerçekten bir beceriksizlik bir hata var gibi

Bırak evladım bu işleri. Çapa'nın hocalarının kafasına ben...! Geçiceksin bu işleri d.s.i:D

Galatasaray S.K Sağlık Ekibi

hepimizin sevindiren durumlar var şu sıralar yeni transferler, aynı zamanda da üzen bir türlü iyileşemeyen sakat futbolcularımız.

Transfer yapıp oyuncular alıyoruz ama takım yine eksik yine eksik, Galatasaray klubünün sağlık ekibinin acilen değiştirilmesini düşünüyorum. sakat olan bir futbolcumuz mümkünü yok iyileşemiyor, Avrupa ligindeki rakibimiz atletico' nun forveti forlan ın bizim maçımıza kadar iyileşmesi bekleniyor, biz de nasıl oluyorsa bir türlü sakat olan iyileşemiyor. bilen biri varsa bana açıklama yapsın lütfen. nedir bu durum? çok iyi takımımız var elimizde ama sakatlıklardan ötürü bir türlü tam istenilen işleyiş olmuyor. sonra diyorlar ne oldu GS neden oynayamadı? oynayamaz tabii bi türlü as kadro(düşünülen) 2-3 hafta oynamadı ki, bu bahane mi diyenler oluyor evet bahane, senin takımının iskelet bölgelerindeki en önemli adamların sakatsa bahanedir bu.

defans-ön libero özellikle bu bölgeler süreklilik isteyen bölgeler ve sanki şaka gibi bizim bu bölgedeki futbolcularımız asla tam kadro hazır olamadılar.

Üst Alt