Samatta: "Fenerbahçe'ye karşı oynayan takımların konsantrasyonları hep yüksek oluyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samatta: "Fenerbahçe'ye karşı oynayan takımların konsantrasyonları hep yüksek oluyor"

1614882857617.png

Samatta: "Bugün yaşanan kazada hayatını kaybeden askerlin ailelerine başsağlığı diliyorum. Türk ordusuna da başsağlığı diliyorum. İçinde bulunduğumuz durum elbette zor bir süreç. Alabildiğimiz kadar puan almak istiyoruz."

Samatta: "Kimin ofans veya defans yaptığının önemi yok. Biz büyük bir aileyiz. Biz inanıyoruz, taraftarlarımız da inanasın."

Samatta: "Fenerbahçe'ye karşı oynayan takımların konsantrasyonları hep yüksek oluyor."

04.03.2021 21:15 Perşembe #62

can666

SAMATTA MEVZUSU

3 forvetimiz de Türkiye liginin en kötü forvetleri sıralamasında ilk 10´a rahat girerler!

ÖLÜMSÜZ

SAMATTA MEVZUSU

Samatta´nın şu hailnden medet uman tüm kıt akıllıların Fenerbahçeden defolup gitmesini istiyorum.

Siz covide dua edin‚ yoksa taraftar sizi çoktan defetmişti

karagümrük ve trabzon gibi mi?

resmen sattilar size maci. 2 tane haysiyetli takim gelince basiretiniz baglaniyor.

Fenerbahçe'ye karşı oynayan takımların penaltılarının verilmemesi konusunda ne düşünüyorsun çöp Samattam?

Antu'da Samatta konusuna feci küfürler yazıyorlar. Daha 6 milyon euro bonservis verecekler seneye buna. Yıllık 4 milyon euro falan alıyor diye duymuştum.

Üst Alt