Samed Yeşil, Aslan'a Geldi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samed Yeşil, Aslan'a Geldi!

samed_yesil_during_his_time_with_liverpool_380693.jpg

Bayer Leverkusen’in altyapısında yetişen Samed yeşil, istanbul'da!

Bayer Leverkusen’in altyapısında yetişen, Alman Milli Takımı’nın alt kategorileri’nde forma giyen ve son olarak Liverpool’a transfer olan Samed Yeşil bonservisi elinde olarak, Galatasaray için İstanbul’a geldi.

22 yaşındaki santrfor, bir süre Florya Metin Oktay Tesisleri’nde denenecek. Beğenilirse gurbetçi oyuncunun devre arasında transfer edilmesi bekleniyor.

Fanatik

GSC Portal

Bir sakatligin nelere mal olabilcegini örnekleyen bir durum. Bruma konusunda sansli ciktik yinede. Nekadar zarardan dönsek, kar misali. Worldclass bir forvet olmak icin gereken her tool varken, nerelere düstü. Yine de takima kazandirilmasi taraftariyim, hala daha 22 yasinda. Belki o eski potansiyaline artik ulasamaz, ama yinede cok iyi bir futbolcu haline gelebilir toparlarsa. Teknigi, atletizimi felan iyidir, zaten o pozisyonda eksiklik yasiyoruz.

Bu arkadas inanilmaz yetenekliydi yahu, kendim canli izlerdim Leverkusende.

U17 turnuvalarinda inanilmaz oynuyordu, kimse gollerini engelleyemiyordu.

Sakatliklar cocugu bitirdi. Cok kolay sakatlanan biri.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Bu arkadas inanilmaz yetenekliydi yahu, kendim canli izlerdim Leverkusende.

U17 turnuvalarinda inanilmaz oynuyordu, kimse gollerini engelleyemiyordu.

Sakatliklar cocugu bitirdi. Cok kolay sakatlanan biri.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Aynen. Zaten büyük yeteneği olmasaydı Liverpool 17-18 yaşındayken transfer etmezdi. Bi ara Trabzon'un kapısından dönmüştü. 22 yaşında olması ve kulüpsüz olması bir avantaj. Tutmazsa zarar etmeyiz. Tutarsa da çok iyi bir oyuncu kazanmış oluruz.

Üst Alt