Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-1 Beşiktaş| 25 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-1 Beşiktaş| 25 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-0 Beşiktaş| 25 Kasım | Star Tv |İlk Y

Taktik belli

At Finke At Finke ... :D

Cevap: Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-0 Beşiktaş| 25 Kasım | Star Tv |İlk Y

park koridor yaptı oraları :D

Bobo kadar düz, tekniksiz Brazilyali forvet görmedim.

Wellbeck kitleyecek Rüştüye bidaha ki sefere :D

Ozelden gorusebilir miyiz orman arazileriyle ilgili sorum var. :eek:

Cevap: Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-1 Beşiktaş| 25 Kasım | Star Tv |İlk Y

Tello helal :D

edit: çarpmış laa :D

Cevap: Şamp. Ligi B Grubu | Manchester United 0-1 Beşiktaş| 25 Kasım | Star Tv |İlk Y

goooooooooooooool tello attı! harika bir gol!

ManU alt yapısı full kas çalışıyo çok net gözüküyo yani:)

Helal olsun BJK. İzlemiyorum ama kaazanmasını isterim BJK'nin.

Hadi 2-3 tane daha atın da görsün yedeklerle çıkmayı Ferguson :D.

bunların taraftarı seneler önce vefat etmiş olan Ali Sami Yen e küfür ettikten sonra beşiktaş benim için bitmiştir umarım fark yerler.

Üst Alt