Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar) - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyon Kim Olur (Kalan Maçlar)

Kaç defa şans geldi ayağımıza ama o pırıltı yok takımda maalesef, bundan sonra olur mu bilemem ama şansımız devam ettiği sürece takımın arkasındayız fenerin hayal kurduğu yerde biz kupayı kaldırırız biraz da böyle bakmak lazım...

Hic bu hesap islerine girmemek lazim. Ligimiz ve rakiplerimiz o kadar kotu ki-biz dahil-, plan yapmak mantiksiz.
Ilk ucteki her takim 3-4 mac galibiyet serisi de yakalayabilir, 3-4 mac 3 puana hasret de kalabilir.
En az berbat olan takim sampiyon olacak.
Adı üstünde bir tahmin sonuçta. Anlık hislerimle ve hiç dikkat etmeden doldurdum hafta hafta kolonları da. Kimseye bir zararı da yararı da yok. Benim, bizim değil takımın, teknik ekibin istemesi önemli zaten. Bundan birkaç haftaya kadar herkes için favori bjk idi bugün bizim bile gerimizde olan, iki takıma karşı da averajı bırakın gol olarak, totelde 4 puan da geride olan fb. Yoksa sizin bildiğiniz şeyi bizler de görüyor ve okuyoruz. Çok kere yazmış biriyim bunu da...Az hata, çok iş yapan olur. Bu futbolla işimiz zor diye. Baydan sonra bir seri yaparız, 8 maçlık gibi atıyorum hepimiz kalırız öyle ya da tam tersine bir bakmışız üst üste kayba devam, birden yarıştan kopmuşuz. Beni iki ihtimalde şaşırtmaz. İstemek ve dilemek doğmazın gereğinde var zaten...

Biz olamayız o kesin. Çünkü takımda kiralık ve sözleşmesi biten oyuncular kendilerine yeni sözleşme yapılmadığı için oynamıyor. Muslerayla sözleşme yenilenmesi de takimda huzursuzluk yaratmış, niye sadece onunla yapıldı gibisinden. Zaten dikkat edin ondan sonra takım tel tel döküldü son 5 maçta.

Bundan sonrada pek bişey değişeceğini sanmıyorum malesef.

Biz olamayız o kesin. Çünkü takımda kiralık ve sözleşmesi biten oyuncular kendilerine yeni sözleşme yapılmadığı için oynamıyor. Muslerayla sözleşme yenilenmesi de takimda huzursuzluk yaratmış, niye sadece onunla yapıldı gibisinden. Zaten dikkat edin ondan sonra takım tel tel döküldü son 5 maçta.

Bundan sonrada pek bişey değişeceğini sanmıyorum malesef.
Bunu yapan şerefsizdir.

Mesele puan durumuyla alakalı değil. Puan farkı kapanabilecek seviyede, ama bizim seri galibiyetler alma şansımız yok. Seri mağlubiyetlere bağlamışken nasıl birden dönüp gelene geçene çakacaz? Bunu benim aklım almıyor.

Son iki mağlubiyetin biri bireysel hatalardan yenen gollerden biri de mazeret saymasak da beş as oyuncunun olmamasından kaynaklı olmayanlar kritik adamlardı yani iki yenilginin de tekrarının olacağını sanmam ne o kadar bireysel hata golleri yenir bi daha ne de bu kadar kritik eksik olur aynı anda kalan maçların çoğu stressiz orta sıra takımlarıyla olacak takım ve hoca kendini toplar abuk sabuk işler yapılmazsa şansımız hiç de az değil

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1. Beşiktaş 64 Puan (30 Maç)

Alanya
Erzurum (D)
Ankaragücü
Sivas (D)
Kayseri
Rize (D)
Hatay
Galatasaray (D)
Karagümrük
Göztepe (D)