Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 2 - 0 Anderlecht| ShowTv

KAMANAAAAAAN Allah be vallaha umutlandim lutfen be adamlar soktayken 2-3 tane daha atalim.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 2 - 0 Anderlecht| ShowTv

sevinmedim dersem yalan olun bu gollere ama sansi yok artik sivasin.

Maçtan sonra türbülentten; 5 atarız 7 atarız ama 6 atmayız, 7 atar 9 atar 8 atmayız gibi açıklama gelebilir..

sivas yenerse benim kuponda gitti demektir:D

O ilk maçta 90+2'de bedavadan yenilen gole şimdi gelde yanma. Futbolda disiplin çok önemli 1 gol 1 goldür. Bu arada Sivas'ın kanatlar yine iyi çalışıyor.

Anderlect'in Sivas'ı küçük gördüğü çok belli oluyor.Yavaş yavaş toparlanıyorlar ama.Bütün maça yayarlarsa bu küçük görme işini Sivas 6 da atar 7 de

Sivasspor 1 gol yerse 7 gol atmak zorunda. Yenseler bari de ülke puanına ufak bir katkıları olsa.

gol yemezlerse çevirme şansları var ilk yarı daha 25. dk Anderlecht'in eli ayağına dolaşmış belli evlerinde kükrüyorlar deplasman takımı değiller Anderlecht çıkacağına Sivas çıksın 2-0 dan sonra tek yapması gereken sivasın defans önlemini bırakmadan kontrollü saldırmak ŞL ile aralarında 4 gol var

Anderlect yeni yeni uyanıyor.

Tamer kusura bakma hep karıştırıyorum...Alışkanlık:D:D

Üst Alt