Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Cevap: Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğuna Ne Kadar İnanıyorsunuz?

Kabile şefimiz Drogba inanıyorsa biz de inanıyoruz

dünki maçtaki gibi ilk yarım saatteki gibi oynarsak zorlarız

10 sene üst üste çeyrek final oynamak mı yoksa sadece 1 sene şampiyon olup sonrasındaki 10 sene şampiyonlar liginde olmamak mı hangisini tercih edersiniz?

Her turlu basariliyiz. Ama o kupa gelecek. Oyle boyle birgun gelecek.

Drogba formuna kavuşsa.Melo bu performansının üstüne koyayarsa.Takım biraz daha Sneijder'i görürse.Yarı finale çıkabiliriz.

Zaten yarı finale çıktığında artık imkansızlık diye bişey kalmaz.

Dün Schalkedan yedigimiz baski aklima gelince Barca,Bayern veya Realin yapacagi baskiyi düsünemiyorum bile.

Suan cok zor, ama ilerleyen 4-5 senede üzerine koyarak neden olmasin.

Gerçekçi olun imkansızı isteyin. Bence neden olmasın bunu yaparsak bir tek biz yaparız

Belki imkansıza yakın ama içimde hep bir neden olmasın düşüncesi var.

Neyse anın tadını çıkaralım nasıl olsa kim çıkarsa çıksın aslanlar gibi oynayacak bir takımımız var.

Matematiksel olarak ilk başta baktığımız zaman 5 tane maç.Şampiyonlar ligi şampiyonluğundan önce hedef bence final olmalı kura şansıyla herşey olabilir.Ben şampiyonlar ligi şampiyonluğu şansımızın olduğunu düşünüyorum rakipleri gözümüzde fazla büyütüyoruz İnter Chelsea şampiyon oldukları zaman sessiz usulca geldiler bizde ancak bu şekil iyi performans ve futbol şansıyla gelebiliriz.

Defansta 2 tane kapi gibi stoperimiz olsaydi gercekten inanirdim. Seneye insallah.

Ama vazgececek degiliz. Tek tek bakacagiz maclara simdi de. Bu sene icin mucizeden de öte birsey lazim :)

Sampiyonlukta gruptan cikmalari ceyrek finalleri gelenek haline getirelim daha onemli olan bu . Bir senelik iki senelik sicramalardansa istikrarli basarilar yakalanmali .

Bildiğiniz "inanmıyorum". en azından yakın gelecekte. şampiyonlar ligi şampiyonu olmak için sadece çok iyi bir kadro kurmak yetmiyor, ligimizin de çok çok iyi olması gerekiyor.

Real-Barça, Bayern-Dortmund, Psg-Juve, Galatasaray-Malaga eşleşip Bayern, Real, Barça'dan en az 2'si elenirse inanırım.

Üst Alt