Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Elbet bu yolda engeller olacaktır ama hocamıza sonuna kadar güveniyorum... İMPARATOR FATİH TERİM !
DVOgIAcWAAIlHaO.jpg

sofiane feghouli gibi bir adam kenara geliyor, yasin öztekin sahada kaliyorsa o fatih terim de olsa guardiola da olsa elestirilir. zira bu resmen taraftarin akliyla dalga gecmek.

Yasinin çıkana kadar bir olumlu hareketini görmedim. Çok geç kaldı Ft, zaten Eren değişikliği tam rezalet oldu. Dk 65 de Donk efendi topu boşken şişiriyordu böyle rezalet olur mu? Benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu. Ndiaye satılmadan önce demiştim mbia kiralansın yeter ki Donku izlemeyelim diye. Sağolsun sivas için maçın adamı Donk oldu.

Yasinin çıkana kadar bir olumlu hareketini görmedim. Çok geç kaldı Ft, zaten Eren değişikliği tam rezalet oldu. Dk 65 de Donk efendi topu boşken şişiriyordu böyle rezalet olur mu? Benim için çok büyük hayal kırıklığı oldu. Ndiaye satılmadan önce demiştim mbia kiralansın yeter ki Donku izlemeyelim diye. Sağolsun sivas için maçın adamı Donk oldu.
2-0i beklemeden hemen devreden sonra degisiklik yapilmaliydi. yasin ve tolganin 46da cikmamasi maci verdi.

2. golü yedikten sonra yapilan degisikliklerin hicbir anlami kalmadi. 57'de kaos futboluna dönmenin bir mantigi yok yani. 79da belhanda ve rodriguesin cabasiyla bir gol bulduk, adam akilli pas yapip kanatlardan gitseydik kesin gol ve goller bulurduk. sivas golü yedikten sonra panikledi zaten. o süre bile galibiyete yeterdi. haybeye ileri gönderilen toplarin cogunu kaybettik. maiconu falan forvete gönderseydik bir anlami olabilirdi. hersey yarim yamalak oldu.

2-0i beklemeden hemen devreden sonra degisiklik yapilmaliydi. yasin ve tolganin 46da cikmamasi maci verdi.

2. golü yedikten sonra yapilan degisikliklerin hicbir anlami kalmadi. 57'de kaos futboluna dönmenin bir mantigi yok yani. 79da belhanda ve rodriguesin cabasiyla bir gol bulduk, adam akilli pas yapip kanatlardan gitseydik kesin gol ve goller bulurduk. sivas golü yedikten sonra panikledi zaten. o süre bile galibiyete yeterdi. haybeye ileri gönderilen toplarin cogunu kaybettik. maiconu falan forvete gönderseydik bir anlami olabilirdi. hersey yarim yamalak oldu.

hoca yasin konusunda göztepe maçından ötürü aldandı,hepimiz aldandık

@M_Gunak

@GalatasaraySK adlı kullanıcıya yanıt olarak
Nasıl ki Malatya'ya teşekkür ettik, Sivas'a da minnettar kalacağız Mayıs'lar bizim! #Hedef21

bu arkadasın yazdıgı da güzelmiş.sene sonu sampiyonluk gelirse güzel bi mesaj olarak kalır akıllarda : )

Bence her şey önümüzdeki Konya ve Antalya maçlarını kazanmaya bakıyor. Kupada yarı finale çıkmış ligde son 5 maçının 4 'ünü kazanmış form tutmuş bir Galatasaray olarak yolumuza devam ederiz ki bu arada başakşehir-fb maçı var fb kaybederse ilk 2 sırayı garantilemiş oluruz başakşehir kaybederse lider oluruz

Antalya maçından sonra Fernando döner ve takımın orta sahası eski haline dönerse fb deplasmanına kadar önümüzdeki maçlar Kasımpaşa-Bursa-Karabük-Konya yani fb maçına kadar 15 puan toplayarak çıkabiliriz ...

Yeter ki fb deplasmanına kadar önümüzdeki 4 maçı (Kasımpaşa-Bursa-Karabük-Konya) 12 puan ile geçelim

O zamana kadar rakiplerimizin en az 5-6 puan önlerinde olacağımızı düşünüyorum

23. hafta Bursaspor maçımız Cuma günü. Bjk-Fb derbisi Pazar.

24. hafta Karabükspor maçımız Cumartesi. Ts-Bjk maçı Pazartesi.

26.hafta Fenerbahçe maçımız Cumartesi. Başak-Bjk maçı Pazar.

DV67taKWAAAzCdB.jpg

ulan hırbolara bak cumartesi 2 maç varken bizim maçı cumaya koymuşlar maksat seyirci gelmesin

kuşlar tırsmaya başlamış belli , akhisarla aynı sayıda gün dinlenelim diye yapmışlar tamam da gerek yok

hem kupa maçı niye salı günü çarşamba varken

Son düzenleme:
Üst Alt