Samsung, 24 Yıllık Liderliği Yıkmaya Hazır! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung, 24 Yıllık Liderliği Yıkmaya Hazır!

Saçma bir haber. Mobil çipi kim takar?

Masaüstü bilgisayar işlemcisi yapsınlar da görelim, daha Kingston'dan kaliteli RAM bile üretemiyor Samsung.

Samsung sadece Türkiye'de şişirilmiş bir balondur, diğer ülkeler de kimse premium gözüyle bakmaz bu markaya.

VW neyse Samsung'da o Türkiye'de.

lütfen cehape zihniyetini kıskandırmayalım.

Şu an yerli uçak, yerli araba , Bor Santrali projeleri hepsi hazır .Avrupa birliği ekonomisinin dengesini bozup ihracat gelirini düşürmemek için açıklanmıyor.

Melih sen iyice yandaşçılığa ve komisyonculuğa döktün işi

para mı lazım evi mi değiştireceksin mesleğinden mi sıkıldın

boş yapma.

akp o kadar yol yaptı , sanayi ve teknolojiyi geliştirdi elbet çip teknolojisinde de büyük markalardan birini yaratacaktır.Bunu ben demiyorum devlet büyüklerimiz diyor :

Turkiye'nin ilk cip fabrikasının temeli atıldı - Teknoloji Haberleri

[FONT=pt_sansregular]ASELSAN ve Bilkent Üniversitesi'nin ortaklığında kurulan savunma, uzay, haberleşme ve enerji sektörleri için teknolojilerin geliştirileceği Türkiye'nin ilk çip fabrikası "AB-MikroNano" şirketinin temeli Bilkent yerleşkesinde yer alan Bilkent Cyberpark Teknokent bölgesinde düzenlenen törenle atıldı.[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Törene, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Canpolat, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Yücel Altunbaşak, Bilkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Atalar ve davetliler katıldı.

[/FONT]
[FONT=pt_sansregular]"Galyum nitrat temelli çip teknolojisini paranız olsa da alamazsınız, değerinin ne kadar olduğu önemli değil" diyen Yılmaz, Türkiye'nin ihracatının 2002'de 36 milyar dolardan 150 milyar dolara çıkarak üç kattan fazla arttığını vurguladı.[/FONT]

[FONT=pt_sansregular]Ancak 2023'de 500 milyar dolarlık ihracat hedeflerinin bulunduğuna işaret eden Yılmaz, "Bunu başarabilir miyiz? Başarırız ama nasıl. Yüksek katma değerli ürünleri mutlaka üretmemiz lazım" diye konuştu.

Şimdi soyadın gibi Saygılı ol bakalım.

Tek devlet Tek Millet , Kararımız Evet ![/FONT]

Canım benim ben senin dalga geçtiğini anlatmaya çalıştım..

Saçma bir haber. Mobil çipi kim takar?

Masaüstü bilgisayar işlemcisi yapsınlar da görelim, daha Kingston'dan kaliteli RAM bile üretemiyor Samsung.

Samsung sadece Türkiye'de şişirilmiş bir balondur, diğer ülkeler de kimse premium gözüyle bakmaz bu markaya.

VW neyse Samsung'da o Türkiye'de.
VW ile Samsung kıyaslaması abartılı olmuş

telefondan vurgunu tam vuramadılarsa demek ki
Samsung bir tek telefon üretmiyor, bir çok televizyon markasının ekranı samsung ekranı.

Ayrıca samsung burada lanse edildiği gibi kalitesiz bir marka değil. Özellikle televizyon konusunda görüntü kalitesi olarak ilk sıraya koyarım. Bunu kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum, Panasonic, Sony, LG Oled ve Toshiba marka televizyonlarını tecrübe ettim ama hiç biri Samsung kadar iyi bir yayın kalitesine sahip değillerdi.

RAM konusuda tam olarak doğru değil. Bireysel bilgisayar sektörü için üretilenleri bilmiyorum ama Server sektöründe çok güvenilir bir üretici konumunda geldi.

Son düzenleme:
renkdaş şu bor madeni saklanan petrol rezervleri bir çıkarılmaya başlasın g3 'e kaç senede gireriz sence?

Vallaha 2025-2026 derdim ama batının bizi kıskanması ve sürekli bize saldırmaları sonucu 2030 u bulur gibi renkdaş:((Adamlar bizi çekemiyolar biliyosun mesela dünyanın en büyük havaalanını yapıyoruz diye çatlıyolar.

Niye?

VW'de sadece Türkiye'de premium değeri gören, normalde kalitesi alt ve ortaya oynayan bir marka.
Bu konuda sahip olduğun bilgiler doğru değil. Ürettikleri arabaların kalitesi tartışılmaz. Motor ve kasa sağlamlığı konusunda Mercedes ve BMW markalarından hiç bir eksikleri yok ve bu herzaman böyleydi. Konfor ve Design konusundada artık çok iyiler. Yaşadıkları Skandal bile adamları etkileyemedi. İş arkadaşım daha yeni VW CC marka araç aldı ve aldığı VW galerisinde çalışan işçi satışların düşmeyi bırak yükseldiğini söylemiş. Özellikle VW CC marka muhteşem bir araba. Ana marka Volkswagenin kendi kalitesi yanında, bünyelerinde bulunan Porsche ve Audi markaları başlı başına Top Class. Bunun dışında Mustafa renktaşın da belirttiği gibi sadece Golf markası başlı başına bir kalite abidesi.

Samsung konusunda ki bilgilerin de güncel değil. Bireysel bilgisayar sektörünü bilmiyorum ama Server sektöründe Samsungun ürettiği RAM Modülleri güvenilir ve kaliteli. Bunun dışında adamların ürettikleri televizyonların yayın kalitesi herzaman çok iyi. Ben bir çok markayı test ettim ama hiç biri Samsung kadar iyi değildi. Bunun dışında bir çok televizyon üreticisi ekranı samsungdan satın alıyor. Samsung belki 10-15 yıl önce kötüydü doğru ama artık öyle değil durum.

Son düzenleme:
Bu konuda sahip olduğun bilgiler doğru değil. Ürettikleri arabaların kalitesi tartışılmaz. Motor ve kasa sağlamlığı konusunda Mercedes ve BMW markalarından hiç bir eksikleri yok ve bu herzaman böyleydi. Konfor ve Design konusundada artık çok iyiler. Yaşadıkları Skandal bile adamları etkileyemedi. İş arkadaşım daha yeni VW CC marka araç aldı ve aldığı VW galerisinde çalışan işçi satışların düşmeyi bırak yükseldiğini söylemiş. Özellikle VW CC marka muhteşem bir araba. Ana marka Volkswagenin kendi kalitesi yanında, bünyelerinde bulunan Porsche ve Audi markaları başlı başına Top Class. Bunun dışında Mustafa renktaşın da belirttiği gibi sadece Golf markası başlı başına bir kalite abidesi.

Samsung konusunda ki bilgilerin de güncel değil. Bireysel bilgisayar sektörünü bilmiyorum ama Server sektöründe Samsungun ürettiği RAM Modülleri güvenilir ve kaliteli. Bunun dışında adamların ürettikleri televizyonların yayın kalitesi herzaman çok iyi. Ben bir çok markayı test ettim ama hiç biri Samsung kadar iyi değildi. Bunun dışında bir çok televizyon üreticisi ekranı samsungdan satın alıyor. Samsung belki 10-15 yıl önce kötüydü doğru ama artık öyle değil durum.

Ya işte anlatmak istediğim bu, tipik bir sokak adamısın.

VW'yi öven, Samsung'u öven klasik bir yerli malı yurdum insanı.

DSG gibi başlı başına sorun yumağı bir şanzıman, TDI gibi çevreyi kirleten ve kışın traktör gibi çalışan bir motor, kapı içi ceplerine kumaş kaplamakla kaliteli araba olunmuyor. VW'nin şansı ticareti çok iyi bilen Doğuş'un Türkiye'de bayiliğini yapmasıdır. VW Almanya'da fln bizim burada Fiat'a baktığımız gözle bakılan bir marka. Abartmayın.

İlla bir markayı yücelteceksek, gerçek anlamda değeri hak eden Ford'u övebiliriz. Ama sen şimdi Ford'u da şirket arabası Trend paket Focus'lardan ibaret görüyorsundur kesin. :)

Üst Alt