Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

Sanal tuşlar aslında gayet guzel oluyor kisa surede alışıyorsunuz lg yillar oldu geçeli fakat onlarda ghost ve bloot ile uğraşıp durdular.

Bu telefon manyaklığı ne ara hortladı insanlarda yav? Hayatımda gördüğüm en lüzumsuz tartışmalar bu telefonlar üzerine.

tapatalk

Galaxy-S8-size-comparison-840x367.jpg

S8+ güzel olmuş 6GB Ram ve 6.2'' ekran bence gayet alınası duruyor.

Ancak Türkiye fiyatı 5000TL'yi aşacaktır ve tamamen gereksiz bir fiyat.

ABD'de 950$'ı geçmez. ABD'liler cidden bedava yaşıyorlar bu Dünya'da.

iphone 8'i bekleyelim bence tactive motor ile çok başarılı bir home tuşu çözümü ile gelecekler , fiziki butonu olmayan ama ekranın alt kısmında fiziki gibi davranan bir sanal tuş koyacaklarını düşünüyorum.

ekran kasa oranı da baya artacaktır , zira en büyük eksisi bu apple'ın.

İphone 7s veya 8 veya yeni düşünülen adı İphone Pro

Bence en az 5'' ekran ile gelecektir. Artık 4.7'' gerçekten çok ufak kalıyor. Göz tarama sistemi de gelecek kesinleşti gibi bir şey. Ancak 4'den 4s'e veya 5'den 5s'e geçerken yaptıkları radikal değişimler hala yok.

Ayrıca 3.5mm kulaklık girişi de tekrar koyacakları söyleniyor. Çünkü çok saçma Dünya'da milyarlarca kulaklık var ve %90'ı 3.5 veya 2.5 mm girişlere sahip. Sen kendi ürettiğin kulaklığı kullanmaya niye zorluyorsun milleti? Ben belki B&O kulaklık alıp takacağım sen karışamazsın buna.

Ayrıca batarya konusunda da iyileşmeye gitmeleri lazım artık. Dışarda gerek arkadaşlarım, gerek tanımadığım insanlar, hepsi bir yere girer girmez İphone şarj kablosu var mı, iphone'mun şarjı bitti priz var mı gibi sorular soruyor.

Kocaman telefona 3000mah ve altı batarya koymak dalga geçmektir.

Bu cihaz bir geçiş cihazı olacak gibi geliyor bana Alper. Geçen gün Samsung Parmak izini ekrana gömecekti fakat yeterli süresi olmadığı için arka tarafa koydu gibi bir haber okudum. eğer bu doğruysa cihazın satış rakamlarını etkiler

Okuduğum haberden bağımsız, kendi fikrimde s9'da parmak izinin ekrana gömüleceği yönünde.

Bu cihaz bir geçiş cihazı olacak gibi geliyor bana Alper. Geçen gün Samsung Parmak izini ekrana gömecekti fakat yeterli süresi olmadığı için arka tarafa koydu gibi bir haber okudum. eğer bu doğruysa cihazın satış rakamlarını etkiler

Okuduğum haberden bağımsız, kendi fikrimde s9'da parmak izinin ekrana gömüleceği yönünde.
Benim icin o cok onemli degil cunku bir diger haberde ''home'' soft key de force touch olacagi yonunde, kisaca oraya basinca ekran acilir deniyor yani illa arka daki parmak izini kullanmaya gerek kalmiyormus (dogruysa).

Evet dogru diyorsun bunda olmayan bazi ozellikler Note 8 de olacakmis o da Eylul ayina dogru tanitilacakmis.

Benim icin o cok onemli degil cunku bir diger haberde ''home'' soft key de force touch olacagi yonunde, kisaca oraya basinca ekran acilir deniyor yani illa arka daki parmak izini kullanmaya gerek kalmiyormus (dogruysa).

Evet dogru diyorsun bunda olmayan bazi ozellikler Note 8 de olacakmis o da Eylul ayina dogru tanitilacakmis.

Note 8'de katlanabilir ekran olayları falan da dillendiriliyor. Beklemekte fayda var sanırım

Note 8'de katlanabilir ekran olayları falan da dillendiriliyor. Beklemekte fayda var sanırım
Yok o ayri bir telefon olacakmis, Note 8 gibi amiral bir telefonu o sekilde '' bozmazlar'' :) Katlanabilir ekran olayini buyuk ihtimalle S8 lansmaninda aciklayacaklar ne turlu bir sey yapacaklarina dair.

Yani her yeni teknoloji icin sahsen ben beklemeye gecmem cunku her sene yeni birsey icat ediyorlar, o sekilde bekleye bekleye sonu gelmez bu isin :D

Son düzenleme:
Dünyadaki tüm uçaklarda rezil olduktan sonra ışınlanmayı bulsalar da fark etmez.
O da nedense cok abartiliyor, cogu kisi unuttu bile artik o olayi. Kimse Note 7 patliyordu diye yeni telefonlarindan vazgecmez (alacagi varsa tabi).

Dipnot: Note 7 ayrica tum ulkelerde satisa sunulmamisti bile, sadece Korea ve Amerika da piyasaya surulmustu diye hatirliyorum. Bu sarj problemi de hemen ortaya cikinca Avrupa da hic satisa cikarilmadi zaten. Yani kimse ne oldugunu gormedi sadece sag soldan haberlerden gorduler, duydular, ogrendiler bu olayi.

Son düzenleme:
Üst Alt