Haber - Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Beşiktaş'ın 5 puanı verilmesi lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Beşiktaş'ın 5 puanı verilmesi lazım"

Süper Lig'e yükselen Samsunspor'da başkan Yüksel Yıldırım, transfer gelişmelerini değerlendirdi.

"OKAN KOCUK'U İSTİYORUZ"

Galatasaray'da forma giyen Okan Kocuk'u kadrolarına katmak istediklerini söyleyen Yıldırım, "Okan Kocuk'u istiyoruz. Hocamız görüştü. 'Beni oynatacaksanız eğer gelmek istiyorum' dedi. Okan'ı Samsunspor'da görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ HAKLI"

Son olarak hükmen maçlar hakkındaki tartışmaları değerlendiren Yıldırım "Ligden çekilen takımlarla ilgili hükmen galibiyet konusunu ben doğru bulmuyorum. 1. Lig'de de 2 takım çekildi. Geçmişe yönelik gidiyorlar. Samsunspor'un 1989'daki kazasından sonra o gün bir karar almışlar. O yanlış, bana göre devam ettiriliyor. O gün yapılan yanlışı, bir daha tekrarlıyorsunuz. 30 sene önceki Türkiye, 30 sene önceki futbol endüstrisi yok ki. Adaletin doğru sağlanması gerekiyor. Beşiktaş, haklı olarak söylüyor. Beşiktaş'ın yerinde ben de olsam aynı şeyleri söylerdim." ifadelerini kullandı.

Federasyonun verdiği kararda hata yok. Kurallara göre maça çıkmayan takım hükmen yenik sayılır. Burada bi kıyak geçilmişse o kıyak antep ve hatayın küme düşürülmemesidir. Ben federasyon başkanı olsam antep ve hataya her türlü maddi manevi sağlardım ama küme düşürürdüm. Yapacak bişey yok "Allahtan gelen bişey" derdim

ya ulan gerzek herifler. ligin son haftası fb maça çıkmasa atıyorum gs şampiyon oldu diye tüm maçlardaki puanları silinecek mi? ne armut adamlar ya. o zaman ztk da iptal edilsin komple.

hakemler gerçekten adil yönetecek olsa 4 lü play off yapılsın diyeceğim. teker teker tekrar tokatlarız da hakemler sorun

Üst Alt