Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Türkiye'de kulüp başkanlığı aptallık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Türkiye'de kulüp başkanlığı aptallık"

1646047311089.png

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Her maçımızda hakem komedisi seyretmekten utanıyorum. Artık MHK'ya olan inancımı ve güvenimi kaybettim. Türk futbolunun başı sağ olsun. Boşuna zaman ve para harcıyoruz. Türkiye'de kulüp başkanlığı aptallık..." (Spor Arena)

Taraftarı arkana alamazsan bir hiçsin başkan, samsun gibi bir şehirde de taraftarı bazı şeylerin karşısına almaya çalışmak boşa. Ya hükümete tamamen yanlayacaksın yada yatırımı altyapı ve tesislere yapıp 3-5 sene sonrası aradan tüm parazitler çekilince vura vura gideceksin.
Gerçi tesis dedim de. Belediye başkanı olacak o herif önce halka yanlamak ve hükümete şirin görünmek için sehrin batısında kurulan spor bölgesinde kulübe atar gider yapip tesisin inşaatının durmasına sebep oldu.
Sonra sehrin dogusunda dogupark bolgesinde belki de 40 senelik tenis tesisinin bulunduğu bölgeyi bosaltma yazısı gönderdi. Hemen yanında da samsunspor antrenman tesisileri var. Sizi çıkarmayacağız dediler ama kimse inanmiyor. Neyse gerekçe ne biliyor musunuz?
Millet parkı yapacaklarmış. Eski stadyum bu bölgeye dikine 700 metre mesafede orada ne var yıkılan samsunspor stadı, alt takım mac sahası, havuz olmak üzere büyük bir yer millet bahçesi yapıldı. Sonra ne oldu dünyanın yaratılışından beri boş olan eski stadın yanı ve en az stad kadar alanda da toki inşaatı başlandı.
Bu ülkede akıl mantık hikaye.

Üst Alt