Şansal Büyüka: "Mehmet Büyükekşi TFF başkanı seçilecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: "Mehmet Büyükekşi TFF başkanı seçilecek"

JpZsyMn.png

ho

Oo tamamdır Ali Koç "100üncü yıl kupasını alamadık ... nedeni atamalar ..bakınız hangi takımlı" duyuyorum şimdiden.

Şaka bir kenara sırf ali koçun şu konuyu şişirerek gündeme taşıması burdan baskı politkası yapması yüzünden şampiyon olmamız lazım bu sene.

AL sana 4 yıldız..AL sana kupa...AL sana Jorge Jesus demek için (AL yerine başka kelime kullandım ama değiştirdim)

Yonetecegi sunun surasinda 1 sene zaten o yuzden fazla uzulmeye gerek yok. Onemli kararlar almasina engel olunmali kesinlikle. Fener inatla 28 yalanini uzatiyor bu meseleyle var gucumuzle mucadele etmeliyiz malesef ulkedeki insanlar cok zeki degil TFF tamam derse bunun kamuoyu tarafindan kabullenilmesi 2 ay surer en fazla.

Bence cevirebilecekleri kadar rant cevirip onemli seylere karismadan suya sabuna dokunmadan final yapacaklardir. Daha onemli meseleler var AKP icin onumuzdeki sezon. Icini bosaltabilecekleri her seyin icini bosaltacaklardir tabii biz de payimiza dusen bedeli ozellikle Dursun donerse odeyecegiz suphesiz.

Aday çıkmıyor. Herhalde AKP korkusundan. Eskiden adaylar TV de kapışırlardı, projelerini anlatırlardı. Tam bir seçim havası olurdu.

Üst Alt