Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örnekler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örnekler

Cevap: Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örn

O halde sisteme göre adam alsınlar ya da Rijkaard "benden bu kadar alınmıyor" desin. Zorla olucak iş midir bu ?

O kadar söyledi Transferler erken olsun diye.Daha 2 oyuncu alacaz güya orta sahaya.Rijkardın istediği adamlarıda getirebilecek mi Adnan sezgin orasıda muamma.Türkiyede transferleri teknik ekip değil yöneticiler yapıyor artık.

Cevap: Sarp-Ayhan-Barış Üçlüsüne Çullanıp Rijkaard'a Toz Kondurmayanlara Tarihten Örn

Sarp-Ayhan-Barış vay be ne müthiş oyuncular. O kadar müthişlerki R.Madrid, Barça, İnter,Milan hep bu adamların peşinde satmıyoruz kardeşim satmıyoruz. Bizim elimizde işe yaramayan sadece İspanyada 2 lig kupası , İspanya Kral Kupası, Şampiyonlar Ligi kupası almış bir td miz var. Ama bu adam o kadar kötüki bu 3 Müthiş " Futbol " dehası arkadaşı oynatmayı beceremiyor işde.

Hollanda liginde takimi küme düsürmek de var o parlak kariyerinde. Ben Xavi-Iniesta-Ronaldinho-Messi-Eto'o-Van der Saar gibi oyuncularla alinabilecek her kupayi alan adami taktir ederim ama büyük bir hayranlik beslemem.

:eek:

Size Euro 96 öncesi milli takim ve ceyrek finale cikinca havalara ucan kulüp takimlari lazim :)

UEFA kupasini da Hagi kazandi zaten, Terim filan hikaye. Ama ne hikmetse onun futbolu ögrettigi adamlardan olusan Hagi'siz kadro dünya 3.sü oldu. Yine onun yönettigi takim 6 yil sonra yeni bir jenerasyonla Avrupa 3.sü oldu.

Aziz(e) medyasinin aziz kurbanlari. Galatasaray forumunda Fatih Terim'i savunuyoruz :D Ne günlere kaldik.

Terim'in Hagi dışında başarısı yoktur. Dünya 3.'lüğü Brezilyayla karşılaşana kadar sürmüştür, karşılaşılan takımlar kimlerdir bir hatırlayın. Terim(!)'in takımı, Euro 2008'de, aynı şekilde, harika bir kadro ve abuk abuk rakipler. Terim kendini çok güzel satıyor, sizin gibilerde alıyor. Ufaktan Aamet Çakarlık ediyorum kusura bakmayın, Terim hoca moca değil, İtalyan modasına merak salmış Adanalı bir arkadaşımızdır.

Fatih Terim deniyor hala vay be hala bu zihniyette adamlar mevcut.

Kulübü batırtana kadar getiriler artık

3.FT dönemi 4.FT dönemi 5.FT dönemi artık ne zaman batarsa

Rijkaard zamanında harcanan paralarıda, adam gittiğinde ortaya çıkarttıklarında bunları karşılaştırırsınız.

Ozan Rijkaard hakkındaki bir konuda Tolunay Kafkası öneren sendin değil mi? Doğru hatırlıyorum dimi? :D

Evet bendim, Jimnastikten kovuldugunda Saglam icin ne düsündün cok merak ediyorum :) Tolunay'dan daha iyi bir teknik direktör diyor muydun acaba :) Avci, Kafkas, Terim, Lucescu alternatif olarak düsünülebilir dedim. Halen de öyle diyorum.

:eek:

Size Euro 96 öncesi milli takim ve ceyrek finale cikinca havalara ucan kulüp takimlari lazim :)

UEFA kupasini da Hagi kazandi zaten, Terim filan hikaye. Ama ne hikmetse onun futbolu ögrettigi adamlardan olusan Hagi'siz kadro dünya 3.sü oldu. Yine onun yönettigi takim 6 yil sonra yeni bir jenerasyonla Avrupa 3.sü oldu.

Aziz(e) medyasinin aziz kurbanlari. Galatasaray forumunda Fatih Terim'i savunuyoruz :D Ne günlere kaldik.

F.terime başarısız diyen mi var?Kafasındaki oyun yapısına uygun adamlar vardı bu yüzden başarılı oldu diyoruz.Rijkaardta böyle olursa başarılı olur diyoruz.F.terimin 2. dönem başarısız olma sebebiyle Rj nin şuan başarısızlığın sebebi aynı.Tdlerin oyun tarızını futbolcuların anlamaması.

Evet bendim, Jimnastikten kovuldugunda Saglam icin ne düsündün cok merak ediyorum :) Tolunay'dan daha iyi bir teknik direktör diyor muydun acaba :) Avci, Kafkas, Terim, Lucescu alternatif olarak düsünülebilir dedim. Halen de öyle diyorum.

Attan inip eşşeğe binmem ben. Artık tartışmam bile Ozan kusura bakma ama :D

Rijkaard peygamber değil töbe haşaa.Kendinize gelin biraz ya.Bu ülkede herkes eleştirilir.Eleştirene de neden eleştirdin demeyin artık.Burası özgür forum.Kendimizi ifade edemeyeceksek nedne buradayız.Hitler Almanyasıda değil burası.Yanlışları var ki eleştiriliyor.Bugün Rijkaardın bir tane doğrusunu söyleyin o zaman varsa.

Rijkaard zamanında harcanan paralarıda, adam gittiğinde ortaya çıkarttıklarında bunları karşılaştırırsınız.

Alınan satılıyor 200 futbolcu almayacağımıza göre zararda etmiyoruz

Zaten Galarasaray'a öyle bi zararı da anca FT açar yabancı hocalar başaramaz bu işi

O kadar söyledi Transferler erken olsun diye.Daha 2 oyuncu alacaz güya orta sahaya.Rijkardın istediği adamlarıda getirebilecek mi Adnan sezgin orasıda muamma.Türkiyede transferleri teknik ekip değil yöneticiler yapıyor artık.

Bende şunu soruyorum o halde. Malzeme bu ise niye ısrar ediyor ? Ya da neden farklı bir sistem denemiyor. Bunlarıda geçtim, kendisi şikayetçi diyorsunuz hani savunma baabında. Neden hala bu takımın başında istifa etmedi "yönetim beni dinlemiyor" diyip.

Oyun kötü ise = oyuncular yetersiz, sene sonu fiyasko ise = yönetim suçlu. Pes artık gerçekten pes. Elimizdeki kadro geçen sene kimsede yoktu 3.olduk 2.ile aramızda 10 puan fark. 10yıldır feneri yenemiyorsun dışarda ama adam gelip seni sahanda yeniyor. Belgrad'a karşı "oyunu soğutun diyorsun". Bu takım Galatasaray yahu Belgrad nedir ? Farkında değil bence teknik heyet bu takımın potansiyelinin ya da altında başka şey arıyorum, burayı Katar sandıkları gibi. Para için burda oldukları gibi. Tak etti artık arkadaş, sonuç kötü olunca yüklen Sarp'a. Yahu adamlarda Selçuk Şahin de görüyoruz ? Ernst gibi düz bir oyuncuyuda. Bu 2 adamla ben Sarp'ın arasında uçurum görmüyorum. Topal'ı beğenmeyenler, Valencia'ya transferini açıklasınlar kötü oyuncuyu kimse ama hiç kimse almaz açıklaması olamaz bunun çünkü gittiği ligde ortada takımda.

Bu arada futbolcu alımını eleştirenler F.terimi savunanlarla aynı oda ilginç tabi.Terim zamanında Arka kapıdan 5 kişi geliyor önden 4 kişi çıkıyordu.

Alınan satılıyor 200 futbolcu almayacağımıza göre zararda etmiyoruz

Zaten Galarasaray'a öyle bi zararı da anca FT açar yabancı hocalar başaramaz bu işi

Valla oyuncuları pazara götürüp kafasına göre satan FT değildi. Ben Fatih Terim'i beğenmiyorum bunu söyleyeyim ki tartıştığım konunun farkını ortaya koyayım. O gün o zararı aptalca transferleri yapan buna izin veren yine yönetimdi. Bugün de öyle ? O halde biri istifa etti gitti diğeri ise sessiz sedasız takımın başında ve Belgrad'a karşı maç sonu :"Oyuncularımdan oyunu soğutmalarını istedim ama yapmadılar" . Soruyorum niye Belgrad gibi "amatör" bir takıma karşı oyun soğutursun ?

Terim'in Hagi dışında başarısı yoktur. Dünya 3.'lüğü Brezilyayla karşılaşana kadar sürmüştür, karşılaşılan takımlar kimlerdir bir hatırlayın. Terim(!)'in takımı, Euro 2008'de, aynı şekilde, harika bir kadro ve abuk abuk rakipler. Terim kendini çok güzel satıyor, sizin gibilerde alıyor. Ufaktan Aamet Çakarlık ediyorum kusura bakmayın, Terim hoca moca değil, İtalyan modasına merak salmış Adanalı bir arkadaşımızdır.

Lincoln'ü seven nasil sevsin Terim'i? :) Brezilya'yi o kupada zorlayan tek takim Türkiye milli takimi oldu. DK 3.lügüne b.k atmayin birader. Euro 2008'dekiler de cakmaydi. Almanya elimizden sansiyla kurtuldu, biz daha iyi oynarak elendik yari finalde.

Sizin yasiniz kücük bilmezsiniz. Ben bugünkü Bank Asya ligindeki bir takimin altyapisinda futbolla tanistigimda Türkiye Yunanistan'i yendi diye milli bayram ilan ediliyordu. Euro 96'ya girince kiyamet koptu ülkede. Milli kahraman oldu Terim. Ama adamin sucu hepsi, alistirdi sizi basarilara :)

Kewell futbolunun baharindaydi biz Leeds'e futbol show yaptigimizda. Finalde yendigimiz Arsenal bugün EPL'de en kötü 2. olur. O kadroyu saydirtmayin bana. Terim bundan sonra Galatasaray'i küme bile düsürse müzemize koydurdugu UEFA kupasi yeter de artar onun hakkinda ileri geri konusmamiz icin.

Rijkaard peygamber değil töbe haşaa.Kendinize gelin biraz ya.Bu ülkede herkes eleştirilir.Eleştirene de neden eleştirdin demeyin artık.Burası özgür forum.Kendimizi ifade edemeyeceksek nedne buradayız.Hitler Almanyasıda değil burası.Yanlışları var ki eleştiriliyor.Bugün Rijkaardın bir tane doğrusunu söyleyin o zaman varsa.

Bana bir tane eleştiri göster şu belli başlı kişilerden ben zaten bırakırım yazmayı.:D Sorun orada eleştiren yok yahu.:D

Valla oyuncuları pazara götürüp kafasına göre satan FT değildi. Ben Fatih Terim'i beğenmiyorum bunu söyleyeyim ki tartıştığım konunun farkını ortaya koyayım. O gün o zararı aptalca transferleri yapan buna izin veren yine yönetimdi. Bugün de öyle ? O halde biri istifa etti gitti diğeri ise sessiz sedasız takımın başında ve Belgrad'a karşı maç sonu :"Oyuncularımdan oyunu soğutmalarını istedim ama yapmadılar" . Soruyorum niye Belgrad gibi "amatör" bir takıma karşı oyun soğutursun ?

Benim bahsettiklerimle ne alakası var şimdi bunun?

Farklı bir sistem deneyeceksen niye Rijkaard'ı getirdin diye sorarlar adama.

Eğer adı rijkaard değilde bülent olsaydı herkes arkasında dururmuydu.Yada yönetim onu şu zamana kadar takımın başında tutarmıydı.İnanın Skibbe zamanında şu takım daha iyi top oynuyordu.İlk geldiği günden beridir farklı yerlerde rijkaard için güzel izleyici dediğimde yadırgayanlar olmuştu.hatta sizede kim gelse yaranamaz diyen bir sürü insan çıktı.İsteyen istediğini söylesin.benim geçen seneki yorumum halen geçerlidir.Bakın kimse kimseyi savunmasın sadece gerçekleri konuşalım.Duygusal değilde daha çok objektif konuşalım.Geçen sezon öne geçtiğimiz ve daha sonra skoru koruyamadığımız ve son dakikalarda yediğimiz gollerle maçtan beraberlik,mağlubiyetle ayrıldığımız maçları biliyormusnuz.?Hiç bu adamım B planı yokmu.Hiç müdahale etmezmi !Ben futbol filozofu değilim çok profosyonel futboldanda anlamam.Ben sadece izlerim.İzlediğim halde çok profosyonel olmadığım halde oyunda aksayan oyuncuları kanat,ofans bunları ben görebiliyorsam bu adam ısrarla aynı oyuna devam ediyorsa yazıktır.OFK maçından sonraki yaptığı açıklamayı duydunuzmu yada dinlediniz mi ? Koskoca G.saray takımı Taç atışlarınamı gebe kaldı.Tamam futbol taktiksel bir oyun ama karşındaki köy takımına taç taktiği yaparsan ben senden hocalığın hakkında acayip şüphe ederim.Görün bakın bu sezonda bir farkımız olmayacak.Golü at ve yat.rakip üstüne gelsin kontra'dan 1-2 gol daha sıkıştır.Düşünce güzel tam anadolu takımı gibi.anadolu takımından tek farkımız onlar hep kontra bekliyor.neyse bu sezon rijkaard'ın son senesi.hatta ilk yarıyı tamamlarmı bilemiyorum.Bu adamın barca kariyerini anlatmayın.Oraya kulüp başkanı şapkasını koysa o takım en az ŞL'de yarı final oynar.

Eleştiri yapıyoruz diyorsanız eleştinin anlamını bilmiyorsunuz beyler. Karalamak için on takla atan adamlar var. Yok Rijkaard futbolcu izlemiyormuş, yok herkes Barca'yı şampiyon yaparmış. Rijkaard ilk geldiği gün ne diyordunuz acaba ? Sistem futbolunun ne demek olduğunu bilmeyen adam gelmiş burada her takım bir sistemle oynuyor diyor. Konu yetmiyor artık adama elli tane yerde yazıp duruyor.

Millet olarak aynı adamı 8 kez seçip 7 kez kovmuşuz. Ama hâla Süleyman hep başbakan diyoruz. Fatih Terim'inde sürekli dile getirilmesi buna benzer.

veya Turgut Özal - Fatih Terim benzerliği ; Bir kadını tecavüzden kurtarıp ona tecavüz etmek....

Süleyman hep başbakan, Fatih Terim hep teknik direktör...

Eğer adı rijkaard değilde bülent olsaydı herkes arkasında dururmuydu.Yada yönetim onu şu zamana kadar takımın başında tutarmıydı.İnanın Skibbe zamanında şu takım daha iyi top oynuyordu.İlk geldiği günden beridir farklı yerlerde rijkaard için güzel izleyici dediğimde yadırgayanlar olmuştu.hatta sizede kim gelse yaranamaz diyen bir sürü insan çıktı.İsteyen istediğini söylesin.benim geçen seneki yorumum halen geçerlidir.Bakın kimse kimseyi savunmasın sadece gerçekleri konuşalım.Duygusal değilde daha çok objektif konuşalım.Geçen sezon öne geçtiğimiz ve daha sonra skoru koruyamadığımız ve son dakikalarda yediğimiz gollerle maçtan beraberlik,mağlubiyetle ayrıldığımız maçları biliyormusnuz.?Hiç bu adamım B planı yokmu.Hiç müdahale etmezmi !Ben futbol filozofu değilim çok profosyonel futboldanda anlamam.Ben sadece izlerim.İzlediğim halde çok profosyonel olmadığım halde oyunda aksayan oyuncuları kanat,ofans bunları ben görebiliyorsam bu adam ısrarla aynı oyuna devam ediyorsa yazıktır.OFK maçından sonraki yaptığı açıklamayı duydunuzmu yada dinlediniz mi ? Koskoca G.saray takımı Taç atışlarınamı gebe kaldı.Tamam futbol taktiksel bir oyun ama karşındaki köy takımına taç taktiği yaparsan ben senden hocalığın hakkında acayip şüphe ederim.Görün bakın bu sezonda bir farkımız olmayacak.Golü at ve yat.rakip üstüne gelsin kontra'dan 1-2 gol daha sıkıştır.Düşünce güzel tam anadolu takımı gibi.anadolu takımından tek farkımız onlar hep kontra bekliyor.neyse bu sezon rijkaard'ın son senesi.hatta ilk yarıyı tamamlarmı bilemiyorum.Bu adamın barca kariyerini anlatmayın.Oraya kulüp başkanı şapkasını koysa o takım en az ŞL'de yarı final oynar.

Sadece başına bakarak cevap veriyorum. Ben dururdum. Bülent Korkmaz'ın arkasında da durdum, Skibbe'nin de arkasında durdum çünkü. Öyle veya böyle bir istikrar bekledim. Hele adı Bülent olup Rijkaard gibi bir geçmişi olursa, onun futbol bilgisi olursa, Barcelona'yı yaratan isimse daha bir arkasında dururdum.

Üst Alt