Seçim Günü'nde Oylar Sayıldı | Tüm Sandıklar Açıldı | Yarsuvat 1777-1566 Yalman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim Günü'nde Oylar Sayıldı | Tüm Sandıklar Açıldı | Yarsuvat 1777-1566 Yalman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önümüzdeki seçim döneminde birçok haber olacağı ve bunları tek başlıktan takip etmek için 2011 yılında yaptığımız ve bize muhteşem başarılarla dolu 2 yıl hediye eden yönetim kurulunun gelişine şahitlik yaptığımız Seçim Nöbeti başlığını izninizle tekrar açıyorum. ( Forum olarak nöbet tutmayı seviyoruz zaten :), o yüzden yönetici arkadaşlar konuyu sabitler ise sevinirim.)

Benim Gönlümdeki Yönetim Kurulu

Başkan---------------------------------------- Ünal AYSAL
2.Başkan(Basın Sözcüsü)-------------------- Ali DÜRÜST
Başkan Yardımcısı---------------------------- Hayri KOZAK
Futbol Şube Sorumlusu (Y.Dışı)------------- Haldun ÜSTÜNEL
Futbol Şube Sorumlusu (Y.İçi)-------------- Abdurrahim ALBAYRAK
Basketbol Şube Sorumlusu----------------- Hakan ÜSTÜNBERK
Voleybol Şube Sorumlusu------------------ Mehmet CİBARA
Hukuk İşleri--------------------------------- Mehmet HELVACI
Hukuk İşleri---------------------------------- Mehmet KARLI
Tesisler Sorumlusu-------------------------- Işın ÇELEBİ
Mali İşler------------------------------------- Mete İKİZ
Üye------------------------------------------ N.DEMİRKOL
Üye------------------------------------------- Ali GÜRSOY
Üye------------------------------------------- Celal GÜRCAN
Üye------------------------------------------ Emir SARIGÜL

MEKTEPLİ + ALAYLI + MEVCUT YÖNETİM + MUHALEFETİN HEP BİRLİKTE BAŞARILI DOLU YARINLARA GÖTÜRECEĞİ GALATASARAY YÖNETİM KURULU BENİM İÇİN BUDUR.

Sizler kimleri istersiniz seçime kadar bu başlıkta bunları ve diğer seçim haberlerini konuşabiliriz, şimdiden 25 Ekim 2014 Seçimli Olağanüstü Genel Kurul kulübümüze hayırlı uğurlu olsun. İstikrar, sağlık ve başarı dolu nice yıllarımız olsun.

Son düzenleme:
Taraftar oy kullansaydı eminim bu kişi Haluk ULUSOY olurdu bu pisliklerle haddini bildirecek tek adam o kim kendini kandırmasın..

gönlündeki yönetim kurulu zıtlıklarla dolu
senle ben aynı ortamda bulunamayız mesela
bu kadar saçma ve zıt insanları bir yazamazsın

helvacının gırtlağını sıksan aysalın listesinde olmaz.
adam zaten ona rakip başkan adayıyım diyor olmazsa ona rakip yönetimde de yer alırım diyor.
çok para harcıyor diyor

abileri çeker iki kelam ederse emin ol kol kola göz göze beraber salona girerler bu işler hep böyle oluyor. ;)

icerdeki muhalif olur bu helvaci. yapmaz da söyleyemesin cünkü yapmisligi var sonucda.
Pek saglikli yürümez bu ortaklik bencede ama bu sadece kendi fikrim tabiki. belki senin dedigin cekilde ola bilir. belli olmaz bu isler. Hele Galatasarayda hic belli olmuyor :)

icerdeki muhalif olur bu helvaci. yapmaz da söyleyemesin cünkü yapmisligi var sonucda.
Pek saglikli yürümez bu ortaklik bencede ama bu sadece kendi fikrim tabiki. belki senin dedigin cekilde ola bilir. belli olmaz bu isler. Hele Galatasarayda hic belli olmuyor :)

Aslında o gün için yapması gerekeni yapmış ADNAN'ların ipliğini pazara çıkarmış ve 2011 de başlayan başarılı dönemin önünü açmıştı bugün ise bu iş bilmez yönetimin harcama iznini alamamasında bir numaralı etken oldu ve yine seçime giden bir sürece sürükledi kulübü. Bunda da bir hayır vardır belki de yine bizi başarıdan başarıya sürükleyecek bir yönetimin gelmesine vesile olacaktır. :)

Ünal Aysal başkan kalsın.
Yönetime Ali dürüst, Abdurrahim Albayrak ve Haldun Üstünel gelsin.

Çok şey mi istiyorum ?

aysal bırakırsa yalmana kalmaz o koltuk başta ulusoy aday olur. o yüzden hayırlı da olabilir bırakması. yalman avucunu yalasın ama iki türlüde kazanamaz.

ünal aysal gene ali sabancı ya falan gitmiş kabul etmez bu adamlar boşa uğraşıyor. gene istediği gibi liste yapamayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt