Seçim Nöbeti | 14 Mayıs 2011 | Büyük Gün ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim Nöbeti | 14 Mayıs 2011 | Büyük Gün !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Seçim Nöbeti

Mason değil Onur Alevi idi.

Hristiyan da olabilir farketmez benim icin. Yani yanlis karar alma rekoru kirdi Adnan Polat 1 senede. Alevi olmasi hic önemli degil benim icin. Ama ona da mason diyenler vardi diye hatirliyorum. Herkes icin bazi yakistirmalar yapiliyor. Güclü, zengin bir adam da olabilir Polat ama önemli olan icraatleridir. Cökertti bizi ya

Beyler, Ünay Aysal'ın projelerini,kulübe vereceği pozitifliği görmeden kral ilan etmeyin.Sonra Adnan Polat'ın arkasına teneke bağladığımız gibi O'nunkine de bağlarız.

‘Galatasaray kulis yapmıyor’

* Fenerbahçe’nin futbolda müthiş bir kulisi olduğu ve federasyonu daha fazla etkisi altına aldığı söyleniyor. Sizce bir kulüp yönetimi böyle bir kulise sahip olmalı mı?

- Galatasaray’ın böyle bir kulise sahip olduğunu zannetmiyorum. Çünkü yöneticilerin her sabahı, borcun nasıl ödeneceğini düşünmekle geçiyor. Bu kulise sahip olmak için öncelikle iyi organize olmak lazım. Ama şu unutulmasın ki bu tip kulisler zaman içinde geri teper. Spor ahlakına aykırıdır ve bir gün ortaya çıkar. Gizli kalmaz. Kısa vadede yarardan çok, uzun vadede zarar getirir.

* Avrupa’daki hangi takımları beğeniyorsunuz?

- Juventus ve Arsenal. zaman zaman başkanımız hakkında ufak kesitler sunalım.:D

Ünal Aysal mi?

Hristiyan da olabilir farketmez benim icin. Yani yanlis karar alma rekoru kirdi Adnan Polat 1 senede. Alevi olmasi hic önemli degil benim icin. Ama ona da mason diyenler vardi diye hatirliyorum. Herkes icin bazi yakistirmalar yapiliyor. Güclü, zengin bir adam da olabilir Polat ama önemli olan icraatleridir. Cökertti bizi ya

Benim de içinde farketmez Onur.Kulübe ne katar onu sorgularım ben.

Benim de içinde farketmez Onur.Kulübe ne katar onu sorgularım ben.

Aynen öyle kardesim. Hayirlisi oldu bence. Artik kisa zaman icinde Ünal Aysal´in resmen adayligini aciklamasi lazim. Calismalara baslasin rahat rahat cünkü tek aday. Rakip ciksa da karsisinda duramaz. Cok net artik. Teknik Direktör arayislarina baslasin. 3-4 ay var önünde yeni sezona kadar. Uzun bir süre. Iyi bir planlama yapabilir.

Aynen öyle kardesim. Hayirlisi oldu bence. Artik kisa zaman icinde Ünal Aysal´in resmen adayligini aciklamasi lazim. Calismalara baslasin rahat rahat cünkü tek aday. Rakip ciksa da karsisinda duramaz. Cok net artik. Teknik Direktör arayislarina baslasin. 3-4 ay var önünde yeni sezona kadar. Uzun bir süre. Iyi bir planlama yapabilir.

Yanlışsam düzelt.Dün Adnan Öztürk ,Ünal Aysal'ın aday olduğunu açıkladı.İstemesi halinde de yönetime girerim dedi.Bugün de Hayri Kozak tam olarak adaylığını açıklamadığını söyledi.Bunda bir çelişki yokmu?

Roket bilimi değil sadece doğru profesyönelleri seçip sonrasında da denetlemektir yapcağı iş başkanın.

O yüzden ben bilirimci tiplerden oluşan listeler görmek istemiyorum ben açıkcası.

bence adnan ozturk yeni baskan olacak.

2000 civarinda oy almisti,bu 2000 oyu degerlendirecektir bana göre.

Alttaki paragrafı okuduğum ilk gün içimde bir umut belirdi geleceğe dair:

Düşlediğim ve gerçekleşebileceğine inandığım Galatasaray şöyle; Büyük kültürel zenginliğinin ve tarihinin farkında olarak 21. asıra göre kurumsal yapısını gözden geçirmiş, genel kurullarını 50 bin kişilik stadında yapan, ekonomik saygınlığını futbol yanı sıra futbol dışı proje ve gelirleri ile sağlama almış, profesyoneller tarafından yönetilen ve güçlü bir denetim sistemi kurmuş, sadece kendisi ile yarışan ve futbol dışındaki diğer spor dallarında da lider, yenilikçi, üretken, evrensel olmayı içine sindirmiş, etik değerlere bağımlı, fanatizmi reddeden, kişilikli camia, planlı, yalnız ekonomik gücüyle değil, deneyim, bilgi ve görgüsüyle yurtiçinde ve dışında saygın bir yönetim.. Buna erişebilmek için Galatasaray’ın kurulları ve insani sermayesi katiyetle yeterlidir. Şu anda mutfağımızda eksik olan bu gücü harekete geçirebilecek liderlik, cesaret ve insiyatif ve geniş açılı bir hayal gücüdür. Niyet var ise daima çıkış yolu da bulunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt