Seçim Nöbeti | 14 Mayıs 2011 | Büyük Gün ! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim Nöbeti | 14 Mayıs 2011 | Büyük Gün !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Seçim Nöbeti

Yanlışsam düzelt.Dün Adnan Öztürk ,Ünal Aysal'ın aday olduğunu açıkladı.İstemesi halinde de yönetime girerim dedi.Bugün de Hayri Kozak tam olarak adaylığını açıklamadığını söyledi.Bunda bir çelişki yokmu?

Ünal Aysal akilli adamdir. Ortada kesin birsey yokken baliklama atlamak istememistir olaya. Ben burdayim mesaji verdi sadece. Adnan Öztürk´ün onunla beraber olacagini herkes biliyor zaten. Artik is bunun resmiyete kavusmasina kaldi. Yeni Baskanimiz %99 Ünal Aysal´dir. Bu kadar yaygara bosuna korpartilmadi yani :)

Polati esas bitiren acilis macindan sonraki taraftara sirtini dönmesi ve hükümete yalakalik yapmasi oldu,bugün konusmalardan bu apacik belli oldu.

Benim en sevindiğim konu herzaman kürsüde görmekten usandığımız naftalin kokan üyelerin yerine genç nesilin cesaretle ortaya çıkıp yeni çağın dinamiklerine uygun bir şekilde özgürce fikirlerini söylemeleri oldu. Demokrasi alttan gelen filizlerle yere daha sağlam basıyor. Uzun vade için umutlandım.

Çoğu kişi açık kanaldan yayınlandığı için rezil olduk diye düşünüyor olabilir ama bence tam tersi çok iyi oldu.

Ünal Aysal akilli adamdir. Ortada kesin birsey yokken baliklama atlamak istememistir olaya. Ben burdayim mesaji verdi sadece. Adnan Öztürk´ün onunla beraber olacagini herkes biliyor zaten. Artik is bunun resmiyete kavusmasina kaldi. Yeni Baskanimiz %99 Ünal Aysal´dir. Bu kadar yaygara bosuna korpartilmadi yani :)

Belki de Öztürk'e yer açmıştır.

Ünal Aysal amatör branşlarla ilgili herhangi bir açıklaması var mı? 5 yıl öncesine dönmeyelim yeniden.

Ünal Aysal amatör branşlarla ilgili herhangi bir açıklaması var mı? 5 yıl öncesine dönmeyelim yeniden.

.

Düşlediğim ve gerçekleşebileceğine inandığım Galatasaray şöyle; Büyük kültürel zenginliğinin ve tarihinin farkında olarak 21. asıra göre kurumsal yapısını gözden geçirmiş, genel kurullarını 50 bin kişilik stadında yapan, ekonomik saygınlığını futbol yanı sıra futbol dışı proje ve gelirleri ile sağlama almış, profesyoneller tarafından yönetilen ve güçlü bir denetim sistemi kurmuş, sadece kendisi ile yarışan ve futbol dışındaki diğer spor dallarında da lider, yenilikçi, üretken, evrensel olmayı içine sindirmiş, etik değerlere bağımlı, fanatizmi reddeden, kişilikli camia, planlı, yalnız ekonomik gücüyle değil, deneyim, bilgi ve görgüsüyle yurtiçinde ve dışında saygın bir yönetim.. Buna erişebilmek için Galatasaray’ın kurulları ve insani sermayesi katiyetle yeterlidir. Şu anda mutfağımızda eksik olan bu gücü harekete geçirebilecek liderlik, cesaret ve insiyatif ve geniş açılı bir hayal gücüdür. Niyet var ise daima çıkış yolu da bulunur.

Ünal Aysal başkan olsa bile futbolla çok fazla ilgileneceğine inanmıyorum. O yüzden mutlaka genç ve bu işi hırsla yapacak adamlar alacaktır yanına AdnanÖztürk gibi. Adnan Öztürk bu işi iyi yapar, eski futbolcularda onu destekliyordu zaten. Ünal Aysal başkan, AdnanÖztürk 2.başkan Galatasarayı kurtaracak en iyi çözüm olur...

Ünal Aysal'ın başkan olacağı açık ve net bence.

Adnan Öztürk kesinlikle yönetimde olur ve kafasındaki "Profesyonel" isimler de gelebilir.

Cengiz Özyalçındağ ibra olayından sonra ağlamış..Tv8 de gördüm..Çok üzüldüm diyor..O kadar uyardık istifa etmesi lazımdı..Böyle yollanmasını istemezdim.Polat iyi arkadaşım..Cidden çok üzüldüm..

İzlerken bende duygulandım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt