Haber - Selahattin Baki: "Ali Palabıyık'ı tebrik ediyorum şeref yoksunu Ivan Bebek'i bile gölgede bıraktı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Selahattin Baki: "Ali Palabıyık'ı tebrik ediyorum şeref yoksunu Ivan Bebek'i bile gölgede bıraktı"

180 gün ceza yemeli.

Ve yapay zeka herhalde böyle birsey

manatees-south.gif

Sahalarinda palabiyik feghouleye yapilan acik faulu vermedi ve 1-1 bittiydi yoksa o zaman bile yendiydik bu ezikleri sahalarinda.

Palabıyık'ın aleyhimize yaptıklarını tek tek listeleyip kendilerine yontmamaları gerektiğini belirten bir açıklama yapmalıyız. Hatta bizim isyanımızla dalga geçtikleri görüntüleri de en sona ekleyip "Biz demiştik, herkes için adalet!" demeliyiz.

Ben bunları hiç anlamıyorum. Çıktık dedik, gelin bu işi birlikte temizleyelim, herkes için adalet istiyoruz diye. Ama bu muhteşem camia ne yaptı, sosyal medya hesaplarından saçma sapan emoji paylaştı, bizi karşılarına alıp bildiriler açıklandı, hakemler de insandır falan gibi yarını düşünmeden bomboş açıklamalar yaptı. 3 ay önce koskoca camiayı göz göre göre doğrayan hakeme karşı Erden Timur bu ligi bitirtmeyiz dedi diye onu da üstüne alınıp yine Galatasaray'a karşı cephe aldın, bugün o hakeme düdük astırtacağız diyorsun. Ne oldu? Ne değişti şimdi? Siz eşitlik değil kayırma istiyorsunuz, tüm gezegeni kendinize düşman gibi görüp, paranoyak paranoyak takıldıkça ciddiyetiniz bile kalmadı.

Üst Alt