Selçuk İnan, Golü Yine İzledi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan, Golü Yine İzledi!

Selçuk inan.. Tam anlamıyla orta saha mevkisi için yep yeni bir rol belirledi kendisi. Dünya futbolu için büyük bir nimet kendisi..

" Refakatçi " rolü ile muazzam performans sergiliyor kendisi :)

Eğer konuşulduğu gibi iki orta saha transferinden sonra yedeğe çekilirse gitmesinden daha çok memnun olurum. Kalsın; kenarda otursun.

Yemin ediyorum 10 kişi oynasak daha iyi olur, herifin varlığı zarar. Tudor bunda ne buluyorda oynatıyor çözemiyorum, bu elin hırvatını ne demeye takımın başına getirdiğimizi ise hiç çözemiyorum.
Yönetiminden teknik direktörüne 1 tane yetenekli, aklı başında adam yok. Ve hala utanmadan takımın/kulübün başında durabiliyor bu adamlar.
Tudorcu bilirdim ustat seni ?

Bende bu durumu şaşkınlıkla karşılayana çok şaşırıyorum.Adam ruhunu teslim etmiş yıllar önce.Sahada yürüyüp geriye pas atmaktan başka bir boka yaradıgı yok.Hala 11 de çıkması bizim adımıza bir utanç kaynağı.

Tudor gerçekten disiplinli ise Ahmet le bu hıyarı kadro dışı bırakması gerekir. Bruma' yı bek takip etmediği için oynatmamıştı ya. Yersen. Adamda iyi oyuncu kompleksi var herkesin kendisi gibi kazma olmasını istiyor.

Twitterda bu pozisyon için Selçuku savunanlar görünce çıldırdım.İstiyorlarki her hücumu defans oyuncuları durdursun.O pozisyonda koşmayı bırakmayıp devam etse %100000000 engellerdi. Çıldırmamak elde değil.Bir topçu bu kadar koşulsuz desteklenmez.

Selçuk İnan inanmamış posisyonda. Bu düşüncede olan bir futbolcunun herhangi bir büyük takım da yeri olmamalı.
Hele ki orta saha merkez oyuncu olup bide kaptan ise koşacaksın 0,00001% topu kapma ihtimalin varsa bile. İlk senesinde yapıyordu

Üst Alt