Selçuk İnan, Golü Yine İzledi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan, Golü Yine İzledi!

dakika 40 veya 60'da olur. haklisin derim.
ama 90+1 de oyuncun 70 metre geriye depar atmadi diye futbolcuyu azarlayacak teknik direktor bir iki tanedir. hatta belki yoktur.
futbolcu enerjisini akilli kullanmak zorunda. deli gibi her topu 20 metre geriden kovalayan adam oyundan duser.
Burada bu konu yanlistir. Hemen kilitlenmesini talep ediyorum. Daha fazla bu konuyu tartismak bence gereksiz.
Ersin renktaşım, rica ediyorum videoyu tekrar izle. Neredeyse yürüyerek geri gelen Selçuk rakip gol vuruşunu yaparken yayın üzerinde. Yani depara bile gerek yok aslında, birazcık tempolu koşu ile yetiştirdi, rakip çok oyalanıyor.

Bu ateş üfleyerek sönmez

Ersin renktaşım, rica ediyorum videoyu tekrar izle. Neredeyse yürüyerek geri gelen Selçuk rakip gol vuruşunu yaparken yayın üzerinde. Yani depara bile gerek yok aslında, birazcık tempolu koşu ile yetiştirdi, rakip çok oyalanıyor.

Bu ateş üfleyerek sönmez

Evet haklisin Selcuk 20 metre onundeki adamin maicon'u bir saga bir sola dans ettirecegini dusunup temposunu biraz daha arttirmaliydi.
Senin hatan pozisyonun sonucuna gore cikarim yapiyorsun. Pozisyonun gelisimi oyle degil. ileri atilan bir top ve topun 20-30 metre gerisinde kalan Selcuk.
Hata 70 metre depar atmayan selcukta degil. golu atan adam selcuktan sonra 2 tane defans oyuncusunu ipe diziyor. 5 numarali oyuncu kademe hatasi yapiyor. Bos alani kapayacagina maiconun gerisine gidip rakip futbolcuya ceza alani icinde bos alan birakiyor. kapatin su konuyu lutfen.

Bu takım son 2 sezonda 89 golü boşuna yemedi. Şampiyonlar Ligi'nde boşuna averaj takımı olmadı. Defans oyuncuları değişti, defans dizilişleri değişti, orta sahalar forvetler değişti, bir tek bu herif değişmedi. 4 sezondur takımın içine ediyor ve hep ilk 11'de çıkmaya devam ediyor. Her maç 12 km yalandan koşu. Penaltılar ve frikikleri olmasa şimdiye PTT Ligin yolunu tutmuştu. Yok Sneijder bozdu, yok Melo bozdu yok bilmem ne bozdu diye trilyon bahane üretildi dalga geçer gibi. Esas tehlike rövanş maçında bunun atacağı bir penaltı veya frikik ile turun geçilmesi olur. Tur geçilecekse bile şu herifin es kaza yapacağı bir skor katkısı olmamalı. Aksi takdirde bu sezon da formayı sırtından çıkarmaz, kaptan gemisini kurtardı diye 4 bi yanda manşetten geçilmez ortalık.

en uyuz olduğum nokta hava toplarında korkudan kendini eğmesi. aman bir yerime zarar gelmesin olur ya sakatlanırsam maç başı paramı kaçırırım .
pis cimri. o halle bile yağı için pireye kurşun sıkıyor.

Evet haklisin Selcuk 20 metre onundeki adamin maicon'u bir saga bir sola dans ettirecegini dusunup temposunu biraz daha arttirmaliydi.
Senin hatan pozisyonun sonucuna gore cikarim yapiyorsun. Pozisyonun gelisimi oyle degil. ileri atilan bir top ve topun 20-30 metre gerisinde kalan Selcuk.
Hata 70 metre depar atmayan selcukta degil. golu atan adam selcuktan sonra 2 tane defans oyuncusunu ipe diziyor. 5 numarali oyuncu kademe hatasi yapiyor. Bos alani kapayacagina maiconun gerisine gidip rakip futbolcuya ceza alani icinde bos alan birakiyor. kapatin su konuyu lutfen.
Defans hakkında haklısın, Selçuk ve buna aslında tolga da dahil katılmıyorum. Orta sahanın merkezinde oynayan adamlar, rakip kaleye giderken izlememiler, üstelik rakip oyuncunun anca saniyeler sonrası kaleye vardığı bir pozisyonda. Sana göre öyle olmayabilir, bana göre izlediğim pozisyonda yakalama şansı yüksek. Adam neredeyse yürüyerek yetişiyor yav var mı ötesi, top isterse elli metre ötesine düşsün, rakip resmen otobanda kontrolünü kaybeden araba gibi bir oyana bir bu yana gidiyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Izler o hep izler ama suclu hep baskasi olur. Birde bilmem mac icinde x kilometre kostu diyorlar. Bos bos kosarsan 90 dakika ter idamani yapar gibi her oyuncu senin kosu mesafene ulasir.

hiç bir zaman iyi oyuncu olamadı. melo sayesinde zamanında çok ekmek yedi ama artık meloda yok. foyasının ortaya çıkması çok uzun sürmedi. bu çocuk hep yavaştı hep temposuzdu. melo gibi dinamik bir oyuncu bunun yükünü çekiyordu. Çok iyi hatırlıyorum rakip takım melo varken kalemize ya 2 kez ya da 3 kez cılız bir şekilde gelirdi. Anadolu takımları bazen isabetli şut bile atamadan maçı tamamlardı. takke düştü kel göründü kısacası :)

Aynı şekilde Trabzon döneminde de Melo gibi açıklarını kapatan Gustavo Colman vardı.

hiç bir zaman iyi oyuncu olamadı. melo sayesinde zamanında çok ekmek yedi ama artık meloda yok. foyasının ortaya çıkması çok uzun sürmedi. bu çocuk hep yavaştı hep temposuzdu. melo gibi dinamik bir oyuncu bunun yükünü çekiyordu. Çok iyi hatırlıyorum rakip takım melo varken kalemize ya 2 kez ya da 3 kez cılız bir şekilde gelirdi. Anadolu takımları bazen isabetli şut bile atamadan maçı tamamlardı. takke düştü kel göründü kısacası :)

Üst Alt