Selçuk İnan vs Luka Modric - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan vs Luka Modric

Cevap: Selçuk İnan - Luka Modric

Bence Selçuk Totthenam'da olsa çok daha fazla istatistik yapar. Çünkü tam onun oyununa uygun isimler var Defoe, Bale, Lennon gibi hızlı oyunculara attığı paslarla çok daha ön plana çıkabilir. Ama tempo olarak Modric elbette daha yüksek tempoda oynamaya alışmış bir oyuncu birde tek artısı çalım atabilmesi dikine topla ilerleyebilmesi.. İşte bu özellik Selçuk'ta yok.

selçuk Türk modric hırvat

selçuk Türkiye'de modric ingilterede

aradaki tek fark bu.

yoksa selçuk modricten yada khedira'dan az bi futbolcu değil.

ama avrupanın devi olan takımlara gitmek istiyosan portoda veya 5 büyük ligin kalbur üstü takımlarında başarılı olman lazım Türkiye'de değil.

Istatistiklere bakarak karsilastirmak olmaz. Modric manu,arsenal city e karsi oynuyor sen kasimpasa, antalya,karabuke felan.

Turkiye-hirvatistan macindan once bizim basinin yazdigi gibi modric kim yaeae demeyelim lutfen.

Selçuk ligde kendini kanıtladı ama önünde kendini kanıtlaması için bir Avrupa macerası var. Orada da başarılı olursa bu paralar Selçuk için de konuşulur tabi.

Selçuk Modric'le top diye oynar...

Bence Modric'i alana kadar Selçuk'u alsa Real daha sükse yapardı...

Modric'in ben otuz kırk metreden ayağa pas attığını görmedim...

Bide frikikleri rezil...

Selçuk Manisaspor'dan Avrupa'ya gitseydi şu anda en üst düzeyde top koşturuyordu.

Ama işte Avrupa'da Manisaspor ayarında bir takımdan öyle bir takıma gitmek daha kolay.

Selçuk giderse bizden gider, ki o da ne fahiş fiyata olur ne de Modric gibi şöhretli bir futbolcu olur.

Selçuk Real'e gitse hiç sırıtmaz, hatta orada Xavi'yle falan kıyaslamaya başlarlar.

Modric'i de severim ama bence Selçuk daha iyi oyuncu.

Selçuk Modric'le top diye oynar...

Bence Modric'i alana kadar Selçuk'u alsa Real daha sükse yapardı...

Modric'in ben otuz kırk metreden ayağa pas attığını görmedim...

Bide frikikleri rezil...

O zaman fazla Tottenham maçı seyretmemişsin abi. :eek:

Frikikleri rezil olabilir, frikik konusunda iyi olmayıp da diğer konularda iyi olan çok fazla iyi oyuncu var. Modric frikikte iyi değildir ama daha hızlı, teknik, çalım atabiliyor, uzaktan şutları iyi. Overall'da Selçuk'tan iyi bence Modric. Real Madrid gibi tempolu ve akıcı bi takım için de Modric daha doğru seçim.

Şahsi fikrim: Modric, Real'de oynayacak bir futbolcu değil. Hele o kadar para edecek bir futbolcu hiç değil. Aynı kriterler Selçuk için de geçerli. Ama iki futbolcuda Atletico Madrid'te oynama kapasitesine sahipler.

Edit: Diğer kriterlere bakarsak Selçuk biraz daha yakışıklı.

Her şekilde Selçuk. Ama Totthenam' ı da küçümsemeyin. Şimdi CL' de rakibimiz olsa tüh be deriz. Lig farkını da göz önünde bulndurmak gerekir. Ama Selçuk her türlü daha etkili.

Şu Modriç niye bu kadar şişirilir anlamıyorum.Selçuk'la kıyaslamam bile.Bu arada Modriç,Gago gibi olmasın.

Üst Alt