Selçuk İnan vs Luka Modric - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan vs Luka Modric

Cevap: Selçuk İnan - Luka Modric

Oynadığı en büyük takım Totneham...

Şimdi Real'e transfer oldu örneği plz vermeyin Hamit Altıntop'da transfer oldu Real'e...

Modric Euro2008'de bir penaltı attı Almanya maçında iyi oynadı diye D.Zagrep tarafından Tottneham'a kakalanmış balonun tekidir...

Modriç Selçuk'tan çalım atabilme yeteneğiyle daha üstün bence ama Selçuk gibi saha görüşü olan bir oyuncu değil.

Modric bir projeydi kısmen tuttu. Aslında menajeri onu Barca için hazırlamıştı ama kısmet Madrid'eymiş. Cruyff 'un 14 numarasını giymeler tip benzerliği vs. Adam malını parlatıp satıyor sende yap.

Selçuk çok iyi bir oyuncu olmakla beraber Modric daha üst düzey bir topcu.. Daha tempolu, hızlı ve teknik !

Ortasahanın her yerinde oynar modric, keşke bizde de bu ayar bir adam olsaydı.

modric iyi oyuncudur selçukla farklı tarzda stilleri var zaten mesala takım arkadaşı xabiyle nasıl kıyaslanamassa selçukla da kıyaslanması akıl karı değil gibi

ama o fiyatları da ciddende etmez yani

bi mesut kadar yaratıcı değil bi kere uzaktan şut felanda atamaz keza

belkide onu bu kadar önemli olan tek şeyi oyunun 2 yönünü mücadelesi ve tekniğiyle birleştirmesi

Selçuk İngiltere 'de 1-2 sene top oynasa Modric 'i katlar. Ama şu an Modric daha üst düzey bir oyuncu.

Selçuğun CL'de nasıl oynadığını görmeden böyle bir karşılaştırma yapmak yanlış.

selcukla modrici kiyaslamam bile,selcuku biriyle kiyaslayacaksaniz xabi alonso ile kiyaslayin.modric epl de oynasa ne yazar ya. elmanderde epl de 11 gol atti geldi bizim ligde de 11 atti,ne yani modric tr ye gelse 25 gol 18 asistmi yapacakti hey allahim ya

Gereksiz bir konu olmuş. Sonuç olarak burada Modric daha iyi diyen çok çok az olur belki hiç olmaz.

Duygusal cevap vermek kaçınılmaz olacaktır.

Yukarda bir abimiz güzelce özetlemiş.

Messi'yle kıyaslasalar yine Selçuk derim diye.

Tamamen duygusal.

:happy0025:

Modric'in nasıl bir futbolcu olduğunu Real Madrid'de daha iyi anlaşılacak.

Gereksiz bir konu olmuş. Sonuç olarak burada Modric daha iyi diyen çok çok az olur belki hiç olmaz.

Duygusal cevap vermek kaçınılmaz olacaktır.

Yukarda bir abimiz güzelce özetlemiş.

Messi'yle kıyaslasalar yine Selçuk derim diye.

Tamamen duygusal.

:happy0025:

duygusallıkla hic alakası yok,

Modric euro 2008'den sonra sansı yaver gitmis iyi bir hırvat topcusu, suphesiz cok iyi oyuncu,

Selcuk Inan turk futbol tarihinin gelmis gecmis en ozel oyuncusu belki, en ozel orta sahası oldugu kesin en azından. Bugun hanginiz Selcuk gitsin Modric gelsin ister ? kimse.

Selcuk bana gore Modric'ten cok daha efektif bir orta sahadır, Selcuk'ta olan ozelliklerin cogu Modric'te yok. Modric adam eksiltme hız vs. seri futbol seri pas gibi elementlerde Selcuk'tan ustun, fakat onun dısında Selcuk cok daha buyuk oyuncu, ezilip buzuldugun macı 2 pasla sana getirecek oyuncu. avrupanın en iyi oyuncularından biri benim icin en azından, gecen sezon bunu gosterdi. GS futbolcusu oldugu icin soylemiyrm. Ajax'ta 20 yasındaki Christian Eriksen de su an benim icin İngiltere'deki tum orta sahalardan kat kat iyi oyuncudur for ex.

bu sene CL'de iyi oynasın gorursunuz ondan sonra Selcugun degerini ama dedigim gibi bazılarının anlaması icin ille yabancı bi yerden deger verilmesi gerekiyo oncelikL :eek:

duygusallıkla hic alakası yok,

Modric euro 2008'den sonra sansı yaver gitmis iyi bir hırvat topcusu, suphesiz cok iyi oyuncu,

Selcuk Inan turk futbol tarihinin gelmis gecmis en ozel oyuncusu belki, en ozel orta sahası oldugu kesin en azından. Bugun hanginiz Selcuk gitsin Modric gelsin ister ? kimse.

Selcuk bana gore Modric'ten cok daha efektif bir orta sahadır, Selcuk'ta olan ozelliklerin cogu Modric'te yok. Modric adam eksiltme hız vs. seri futbol seri pas gibi elementlerde Selcuk'tan ustun, fakat onun dısında Selcuk cok daha buyuk oyuncu, ezilip buzuldugun macı 2 pasla sana getirecek oyuncu. avrupanın en iyi oyuncularından biri benim icin en azından, gecen sezon bunu gosterdi. GS futbolcusu oldugu icin soylemiyrm. Ajax'ta 20 yasındaki Christian Eriksen de su an benim icin İngiltere'deki tum orta sahalardan kat kat iyi oyuncudur for ex.

bu sene CL'de iyi oynasın gorursunuz ondan sonra Selcugun degerini ama dedigim gibi bazılarının anlaması icin ille yabancı bi yerden deger verilmesi gerekiyo oncelikL :eek:

Benim anlatmak istediğimi anlamadınız.

Diyorum ki mesele kimin iyi olduğunu söylemek değil. Bu başlık gereksiz olmuş.

Emre Çolak gibi oyuncularda kıyaslanır başkalarıyla. Gerek var mı? Kahve muhabbetinden başka bir şey değil.

Teşekkürler, selamlar.

Benim anlatmak istediğimi anlamadınız.

Diyorum ki mesele kimin iyi olduğunu söylemek değil. Bu başlık gereksiz olmuş.

Emre Çolak gibi oyuncularda kıyaslanır başkalarıyla. Gerek var mı? Kahve muhabbetinden başka bir şey değil.

Teşekkürler, selamlar.

kıyaslarız canm, ne var ki bunda :eek:

football forum = football talk :ka21:

Üst Alt