Selçuk İnan vs Luka Modric - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan vs Luka Modric

Cevap: Selçuk İnan - Luka Modric

Modric hakikaten overrated bir topcu, cok iyi topcu ama overrated,

Selcuga gelirsen pl'de la liga'da vs. oynasa fiyatı 30-40 milyonlara dayanırdı su haliyle boyle pas atan oyuncu 4-5 civarı avrupada, retro frikik bir sezonda 5 6 tane nerede gorulmus.

ana fikir - sonuc olarak Selcugu takımda tutmak gerekir.

:D Isim bende sakli kalsin...

53537.jpg
Modric.jpg

Benim anlamadığım olay şudur iki oyuncu aynı mevkinin oyuncuları biri Türk diğeri Hırvat Selçuk 27 yaşında Modric 26 yaşında Modricin ne özelliği varki ? 32 milyon eurodan bahsediliyor realin ödediği bonservis miktarı bu kadar para edermi modric performans biligilerine bakıcak olursak:

Selçuk İnan 2011/2012 sezonunda 45 maçta 14 gol 16 asist.

Luka Modric 2011/2012 sezonunda 48 maçta 5 gol 7 asist.

Performans bilgilerini göz önünde bulunduracak olursak şimdi biz avrupaya Selçuğu satsak kaça satarız renktaşlar ?

:D

Real aslinda Selcuk'u almak istemis, biz vermemisiz büyük kaptanimizi... Onlar da Modric e mecbur kalmislar

benim icin kistas sudur: bir orta saha üst düzeyde baski yedigi zaman ne kadar oyuna hakim? Selcuk bu konuda beni hala tatmin etmedi. baski yedigi zaman Maldonadoya dönüsüyor cogu zaman. Modric'in tek basina Ispanya orta sahasina karsi neler yaptigini gördü sanirim herkez. ne demis ferguson? istatistik mini etek gibidir. cogu seyi gösterir ama en önemli seyi göstermez. o yüzden hic bir zaman ben oyunculari istatisiklere bakarak degerlendirmem. Burak da o yüzden beni daha hala ikna edemedi. cünkü oyun icinde hala üst düzey oyun akli gelistiremedi.

:k19:

Türk Milleti olarak abartmayi cok seviyorsunuz, hele hele hersey yolunda gittiginde bunu kabul edin artik. Beni sorarsaniz, ben zaten egitimimi almanyadan aldim. Yani Yilmaz Vural hesabi kafa olarak bir almanim... :D

Mourinho da o maça kandı abi :005:

Modric kemik gibi adam ve hiç abartılmıyor. Real Madrid 'de çok başarılı olacak bunu göreceğiz.

edit: yine nevizade ve mod. arkadaşlar 'ın %90 'ı Hazard 'a balon dedikleri gibi çuvalayacaklar gözüküyor.

Modric Türkiye- Hırvatistan maçında ezdi şimdi yalan yok. Selçuk o maçta oynuyordu heralde tam hatırlamıyorum da adamdan top alamıyorsun yani zor. Ayrıca defansif yönü de zayıf değil topla da ortadan çok iyi kat ediyor:b5: İstatistikler önemli değil Modric gibi adam 0 gol 0 asistle de oynasa farketmez zaten oyundan hiç kopmayan biri. Selçuk'ta iyi ama Modric müthiş bence.

Yeter artık her konuda haklı çıkmaktan bıktık dimi kank.

Son düzenleme:
Selçuk İnan-Luka Modric'in hayatındaki tek benzer konu ikisinin ad ve soyadlarında i,k ve a harflerinin geçmesidir heralde.

Cevap: Selçuk İnan - Luka ModricModric hakikaten overrated bir topcu, cok iyi topcu ama overrated, Selcuga gelirsen pl'de la liga'da vs. oynasa fiyatı 30-40 milyonlara dayanırdı su haliyle boyle pas atan oyuncu 4-5 civarı avrupada, retro frikik bir sezonda 5 6 tane nerede gorulmus. ana fikir - sonuc olarak Selcugu takımda tutmak gerekir.
Iyyyyağğhahahahah ıyyağğğhahahahah Emir soyadindan kaybediyorsun. :D

Galatasaray taraftarı niye bu kadar cahil yaw.
Cahil olmayan taraftarmı var ,
taraftarın cahil olmasınında aslında pek bir mahzuru yok , bu kadar ciddiye almamak gerek bazı şeyleri ,
bu ülkede taraftarın hiçbir şekilde söz hakkı yok , yöneten kesiminde taraftarı tınladığı bakmayın siz onların yönlendirdiği taraftar baskısı kılıfına ,
Taraftarın bir oyuncuyu beğenmesi yada beğenmemesinin etkisi olmuyor ,
bu işi profesyonelce yapıp para kazanan adamların işi oyuncuyu beğenmek yada beğenmemek , takıma transfer etmek yada takımdan göndermek ,
bu sözde profesyonellerin işini layıkıyla yapmadığı yerde burada ki yazanların ne yazdığı pek önemli değil kısaca !

Üst Alt