Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk'un Kesik Yeme Zamanı Gelmedi mi?

Hoca sistem üzerinde denemeler yapıyor hazırlık maçı baabında kupada.. O yüzden Selçuğu kesse ne olur kesmese ne olur ? Ha son zamanlarda belirgin bir düşüş yaşıyor kendisi ama toparlar sanırım, şu ciddiyetsiz oyunu gerçekten can sıkıyor tabi. Umut'u bir görsek dur bakalım..

saçma ergen konusu, oyuncaklarından bıkmış bebekler gibisiniz, hemen yeni oyuncak peşindesiniz, Allah ergenlerin şerrinden korusun.

Bu adam olmaz artik gencler . Sene sonu trabzona falan kakalayalim . Iyi Galatasarayli diye kimse yuruyerek futbol oynayamaz !

Angry-Conan-Turns-Into-Hulk.gif

Selcuk kafa yapisini degistirmesi lazim ..

*Geri & Yan paslar yapmayi birakmali daha cok SNEIJDER'i gormeli .. Sadece Burak'i degil !!

*Biraz daha agresif olmali Melo kadar olmasada biraz sert , guler bebek suratini aksam' diskolara saklasin

*Topu alinca bos alan bulunca beklemeyi birakip dikine topu surmeli ... Kondisyon yoksa depolasin calissin ..

Ya geride bekleyip top alip yan pas yapiyor ya da tabiri caizse ilerde stoperlerin kucaginda duruyor . Azcik hareketli olmasi lazim . Sneijder , Melo ile ver kac yapmasi lazim yaw .

selçuğun kesik yemesi lazım derken yerine kimin oynaması gerektiğini de söyleseydiniz keşke. ne demek yerine kim oynarsa oynasın daha kötü olamaz. selçuk türk futbolcular arasında mevkisinde en iyilerdendir. bu sene takımın formu genelde düşük olduğu için o da kötü gözüküyor, şu anki kadroda selçuğun alternatifi yok. yarın birisi gelir selçuktan iyi performans gösterirse o zaman düşünülür kimin oynayacağı.

selçuğun kesik yemesi lazım derken yerine kimin oynaması gerektiğini de söyleseydiniz keşke. ne demek yerine kim oynarsa oynasın daha kötü olamaz. selçuk türk futbolcular arasında mevkisinde en iyilerdendir. bu sene takımın formu genelde düşük olduğu için o da kötü gözüküyor, şu anki kadroda selçuğun alternatifi yok. yarın birisi gelir selçuktan iyi performans gösterirse o zaman düşünülür kimin oynayacağı.

Yekta su an kesinlikle daha iyi . Ve umutta o bolgede oynayabilir . Hatta Salih de Melo'nun yaninda oynayabilir ve Melo daha serbest oynar Salih ile birlikte .

Yekta su an kesinlikle daha iyi . Ve umutta o bolgede oynayabilir . Hatta Salih de Melo'nun yaninda oynayabilir ve Melo daha serbest oynar Salih ile birlikte .

yektayı her zaman beğendim fakat bana göre selçuk yektadan bir adım önde. salih ve umut da umarım iyi çıkar ve o bölgede güzel bir rekabet olur ve sonuçta galatasaray kazanır.

ya birde birde Selçuka giydiriyor millet.kimse cesaret edip sneijder ile drogbayı eleştiremiyor.bu akşam drogba ile sneijderin ne yaptığını biri bana söylesin.güya şşino hagi gibi efsane olacaktı.bırak onun gibi efsane olmayı kusura bakmasın ama sağ ayağı bile olamaz bu oyunla.

Üst Alt