semih şentürk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

semih şentürk

Cevap: # Semih Şentürk

Mersin İdman Yurdu Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Semih Şentürk'e Nurullah Sağlam'ın isteğiyle 4 yıl için toplam 10 Milyon Euro'luk teklifte bulundu.

Kaynak : Ntvspor

Su adamın sözlesmesini 1 1 1 uzata uzata her sezon aynı b.kun laciverti olan muhabbete yer veriyorlar ayar oluyorum

Mersin' im alacak Semihi, uzak durun la Semih' ten. Bize Drogba gelecek Allah' ın izniyle.

semihi bende beğeniyorum,karekterli bir insa ama şansı yok fenerde,ayrıca terimin gözdelerinden.Bize gelirse çok iş yapar,kazımda semihde terimin yönetiminde çok büyük işler yapabilir.Kazım ilk geldiğinde onun gelmemesini isteyenlerin başındaydım ama terim ile kazım bir başka oynuyor,ayrıca kazım istediği zaman sahaya ağırlığını koyabilen bir oyuncu,tek handikapı özel hayatı onuda düzene soktuğu zaman kazımda verimli olabilir yeni sezon için.

Kazım her türlü Reis'dir. Gelmesini en çok isteyenlerdendim. Yalnız Semih'i hiç istemem ki böyle de bir gündem yok zaten.

giphy.gif

Üst Alt