# Semih Şentürk - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Cevap: Nöbetçi golcü Galatasaray'a yakın !

Semih gelirse ilk 11 oyuncusu olur. Çok da iyi olur. Biz nasıl Misimovic'in kıymetini bilemeyip gönderdiysek, elimizden Felipe, Lincoln, Misimovic gibi her biri Alex'in Fenerbahçe'ye yaptığı katkıyı yapabilecek bir çok oyuncu kaçırdıysak Fenerbahçe de Semih Şentürk'ün kıymetini bilmiyor. Tek santrafor, çift santrafor her türlü üst düzey verim veren, her sezon sürekli oynaması halinde 20 golün altına düşmeyecek, bir o kadar asist ve savunma yönü de kuvvetli komple bir santrafor. Evet Robinho gibi top cambazı değil, adam geçmez ama çok üstün özellikleri olduğunu düşünüyorum. Gelirse sezonun en önemli transferi olur Galatasaray için.

FT hücum pres yaptıracak yine takıma. Bu belli oldu. 2000 yılından sonra bir daha öyle pres yapan takım gelmedi dedi. Hakan Şükür nasıl pres yapardı hatırladınız mı? Böyle adamlar lazım işte. Semih böyle bir adam. Hatta ben size çok ilginç bişey dicem. Guiza var ya o hücum presle FT için vazgeçilmez olur. Takım halinde pres yapacağımız için, öndeki oyuncunun yapacağı pres, oyunumuzun başlangıcı olacak. Yani Semih olur beyler

Gelmesini isterim. Gecen sezon birakalim oyun kotu oldugunda ikinci bir forveti almayi cogu mac forvet bile yoktu.

--------------------------Semih-----------------------------

Arda---------------------------------------------------Kazım

-----------------Yekta----------------Hamit-----------------

---------------------------Selcuk----------------------------

H.Balta---------Servet-----------------Gökhan-----------Sabri

----------------------------Ufuk-----------------------------

En azından şöyle bir yerlilerden oluşan 11'e sahip olabilirsek , üzerine eklenecek 8 yabancı ile çok sağlam bir takım olabiliriz. 6 yabancı ilk 11 oynadı mı yukarıdan ilk 11 oynayacak 5 tane yerli çıkması gerekir. Arda-Selcuk-Hamit-Servet-Sabri ilk 11 oynarsa geri kalan yerli oyuncularda alternatif olarak mükemmel olur.

Yalan habere benziyor ama Semih Stancudan iki gömlek üstün bir futbolcu,Semih,Hamit ve Selcuk Fatih Terimin güvendigi futbolcular ve hepsinin bonservisi elinde,Terim bu firsati kacirmaz.

Cevap: # Semih Şentürk

Adam bi yedek kulübesinden birde bu saçma sapan transfer haberlerinden kurtulamayacak hayatı boyunca

Cevap: Nöbetçi golcü GALATASARAY a yakın..

Kişilik olarak gerçekten çok kötü bir adam.Tabi sadece karaktere göre oyuncu transfer edilmez.Çirkef oyuncu da alınır pislik de alınır.Bu da alınabilir ancak Semih kişilikli değildir.

luganoyla karıştırdın heralde semihi semih adam gibi adamdır . gördük semihi avusturya maçında ne kadar faydalı bir oyuncu olduğunu oyuna girdi 2 ara pası attı golü bulduk hemen ben anlamıyorum bu adam milli takımda nasıl yedek kalıyor :)

Cevap: Nöbetçi golcü GALATASARAY a yakın..

sinan bolat

sabri samba servet zhirkov

selçuk kallström g.inler

elmander

semih drogba

barcaya kafa tutarız be ( abarttım :D ) ama arenadan çıkamazlar .( çıkarlarsada çok zor çıkarlar :D)

Semih'in maçası yetmez gelip Galatasaray'da top oynamaya. Ayrıca Elmander'i almışız zaten. Semih fazlalık olur.

Halil Altıntop'tan da Batuhan'dan da farklı tipte olsa da necati'den de iyi bir santrrfotdur. Gelsin isterim.

Üst Alt