# Semih Şentürk - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Semih Şentürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Semih Şentürk

Rakip takımın formasını giyiyor diye bir futbolcuyu bu derece aşağılamayalım. Konuştuğunuz adam Fenerbahçe 'nin bana kalırsa 1 numaralı forveti (Guiza tercih ediliyor olabilir ama fayda sağlama anlamında, Semih Guiza 'dan iyidir), aynı zamanda Milli Takım 'ın santraforu, (hem de 2008 Avrupa Şampiyonası 'ndaki en iyi 3 adamımızdan biri).

Bu derece kötü bir oyuncu olsaydı bu dediğim sıfatlara erişebilir miydi?

Sağduyuya davet...

Not: Bunları transferine sıcak bakmak gibi bir düşünce ile yazmadım.

Bu sistemde müthiş iş yapardı. Sırtı dönük oynayabilen ve bitiriciliği olan Semih.

Ne derseniz deyin ben bu takımda görmek isterdim.

Semih'i savunanlar, kac buyuk macta takir takir oynadi bu adam, biri bana anlatsin. Kac hoca geldi gecti hangisi Semih'i banko dusundu? Zira ilk 11'de yani sahadaki diger adamlarla esit basladigi %95 macta bariz ne oldugu ortaya cikiyor. Hasan Kabze de sonradan girip golunu atiyodu ama bu adamlar asla Galatasaray'in topcusu degil, olamaz da. Semih'e en en en kotu durumda yakin markaj uygulat isi tamamiyle biter.

Yahu çıkartın artık şu at gözlüklerini,Fener forması giyiyor diye adama b*k atmayı bırakın.Semih bizde banko oynayacak kapasiteye sahip.Arda'yı beğenmeyen at gözlüklü Fenerlilerden ne farkınız kaldı...

Ha gele teknik adamların Semih'i ilk 11'de düşünmemesinin sebebi paradır para.

Anelka'ya,Kezman'a,Güiza'ya milyonları verdiler,Aziz'de o kadar para verdikleri adamı yedek kulübesinde oturtmak istemedi bu kadar basit.

Semih'in Fenerbahçe'ye bu üçünden daha fazla katkısı vardır.Keşke bize gelebilse..Ama o da bir nevi onların Arda'sı gelmek isteyeceğini pek zannetmiyorum.

gelmesini çok isterim.bize çok yararı dokunur.bitiriciliği nondadan ve barostan daha iyi.

Fanatiklik yapmıyorum nonda kötü olsa 2.forvet olabilirdi ama şuanki haliyle kimseyi kesemez takımda..

Semih gol şansı yüksek bir oyuncu bi şekilde pozisyonun içine kendisini sokuyor.Baros a iyi bir alternatif olur

Bu sistemde müthiş iş yapardı. Sırtı dönük oynayabilen ve bitiriciliği olan Semih.

Ne derseniz deyin ben bu takımda görmek isterdim.

Bende katılıyorum.Herşeyden futbola aç bir oyuncu ama bize gelmesi çok zor bir ihtimal.Reijkard ile kendini bulur ama fener yönetiminin bırakacağını sanmam..

alınırsada zaten kıyametlerin kopacağı kesin fener cephesinde..

Fenerde bile yıllardır 1. forvet olamayan adam gelip bizde mi birinci forvet olacak yapmayın bu kadar da olmaz ne nondayı keser ne baroşu keser

Fb yıllardır harcıyor o adamı zaten, kralda olsa yedek bırakılıyor. Birde her dönem teknik adam değiştirme mevzusu var. Daum zaten yedek bırakıyordu, Zico ile yine yedek kaldı, Aragones'in elinde yedek kaldı ve yine Daum, Semih yine yedek. Güiza denen pazar tiplemesi adamın yüzünden yedek bırakıyorlar. Sırf 15 milyon € verildi diye.

Ayrıca Semih tek forvette oynayabilen bir oyuncudur, çünkü sırtı dönük çok iyi paslar verebilir ve bitiriciliği yüksektir. Yani tam bizim sistemimize göre.

rolln.gif

stili, bitiriciliği.... türkiyenin en iyi golcüsü..... 30 dahi gol...... semih gibi bir futbolcu...... kariyeri........ Avrupa macerası..... yükseliş..........

rolln.gif

üç soru ;

1. devamı var mı ?
greengrin.gif

2. fenerli diğilsin dimi arkadaş...

3. prrrrrrrrrangggzuhahahhahahahahahaaaaaahaha

bu herif bizde paf 18'de bile oynayamaz... rezalet topçu, beleşçinin teki... 5 para etmez konuşulmaya dahi değmez...

:asd:

:tiphat:

bonservissiz alınacaksa neden olmasın.

adam fener forması giyiyor diye küçümsenmemeli. Nonda 33 yaşında, bence Semih 11 de oynayabilecek, oynamasa bile iyi bir alternatif olabilecek bir oyuncu. bizim takımda görmeyi çok isterim.

ayrıca fb'ye kapak olur , o ayrı mesele tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt