Şener Özbayraklı, Galatasaray'a İmzayı Attı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şener Özbayraklı, Galatasaray'a İmzayı Attı

Hemen şu saçma hamleyi meşrulaştırma çabası.

Böyle devam edelim bakalım.

Daha ne kazıklar girecek.

Umuyorum ki Terim böyle bir hata yapmaz.

Öglen de dedim baskasi söyle adamlari aldirsa sövülmedik aile ferdi kalmaz.

Yok yerli lazimmis yok yabanci siniriymis. Git altyapindan birini oynat zaten yedek kulübesi icin aliyorsun Sener'e para savuracagina altyapidan bir cocuga sans ver, ne kaybedersin yahu. Bile bile takima yerli cöpleri doldurmayaa lüzum yok.

Linnes kendisi joker , Şenerden ziyade Rafael gibi bir isim lazım önüne.

Şener , Linnes'i kesemez ki.

Bu Douglas ve Rafael sevdasını anlamıyorum açıkçası.

Mariano bence ikisinden de iyi oyuncu.

Bitik bir hali var ama Rafael ile Douglas da öyle ahım şahım topçular değil. Mariano yerine daha ciddi bir alternatif kovalamalıyız.

Son scout transferlerimiz gibi birşey de olur.

FB ve BJK çöplerini alacaksak bu vizyon mizyon lafları hikaye. Isla'yı kesemeyen adam Linnes ve bitik Mariano'dan bile zayıftır. Gelişme şansı yok. Orta açmasını bilmiyor. Serdar ve Ciğerci'yi bunlara iteledik diye seviniyorduk ama GT ve ŞÖ gelirse işin rengi değişir.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kanat rotasyonu için performans odaklı GT'ye bir şey demez kimse belki rotasyon için ancak Marianoyu gönderip Linnes'den daha kötü ismi almak bilmiyorum ne derece mantıklı.

Linnes'i seviyorum karakterli de bir isim ancak bu takımın as sağ beki olamaz asla ama en kral rotasyon oyuncusu olur sağ bek sol bek belki orta saha belki sağ kanat bazında.

Bu Douglas ve Rafael sevdasını anlamıyorum açıkçası.

Mariano bence ikisinden de iyi oyuncu.

Bitik bir hali var ama Rafael ile Douglas da öyle ahım şahım topçular değil. Mariano yerine daha ciddi bir alternatif kovalamalıyız.

Son scout transferlerimiz gibi birşey de olur.

Rafael gibi derken tarz olarak , kendisi değil benzetme var hocam.

Teknik pas oyununun içinde hatta mümkünse atletik , ortalar bazında ayağı düzgün.

tenor.gif

Üst Alt