Seni Sevmeyen Ölsün - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seni Sevmeyen Ölsün

ah be ne günlerdi yaaa bu tezahürat benim tüylerimi ürpertir herzaman!!! galatasaraylılar için anlamı büyüktür özellikle benim yaş grubum için Galatasaray benim herşeyim seviyorum seni galatasarayım sarı kırmızım cimbomum :gs:

cevat düşünsene şöyle geçmişi.sadece bu şarkı mı?nöşatel,monaco,manchester zaferleri. insan Galatasaraylı olunca geçmişini düşündüğünde ne kadar da çok şey varmış diyebiliyor.birde şikesporlu olsaydık sigmalar,mtklar,canneslar.Allah korumuş bizi.

Cok sükür!! Senelerden beri cok istiyordum bunun tekrar söylenmesini. Galiba bir ara söylenmisti. Fatih Hoca'nin 3. gelisinin ilk senesinde, yanlis hatirlamiyorsam. InsAllah bundan sonra devamli söylenir. En cok Derbi macinda hep bir agizdan. Son zamanda cikan tezahüratlarin cogunu begenmiyorum zaten. Hincal Uluc'un dedigi gibi lay lay lay saldir Galatatasaray!! Yada sen varya sen, bana cok arabesk uyku getiren tezahüratlar gibi geliyor. Bir cogu'da küfür iceriyor. Begenmiyorum küfür iceren seyleri. Bütün tezahüratlarimiz bunun gibi, canli, küfür icermeyen tezahüratlar olursa cok daha güzel olur.

Özellikle genç arkadaşlar lütfen zaman ayırıp seyredin ,

Özellikle 51. saniyeden sonraki 1.30 dk'ya kadar seyredin , sonra tekrar seyredin ,

[media]https://www.youtube.com/watch?v=Vf_9ZGsztt4[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=o9i_zAsYgkg[/media]

Özellikle genç arkadaşlar lütfen zaman ayırıp seyredin ,

Özellikle 51. saniyeden sonraki 1.30 dk'ya kadar seyredin , sonra tekrar seyredin ,

[media]https://www.youtube.com/watch?v=Vf_9ZGsztt4[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=o9i_zAsYgkg[/media]

0.44´deki tabut ömer cavusoglu icindi herhalde..hatta tezarhürat bile yapmislardi...

cavusoglu ömer

cim bom böyle gömer

[attachment=7647:Unbenannt.PNG]

Ekli dosyalar

• Unbenannt.PNG
    Unbenannt.PNG
    314.1 KB · Görüntüleme: 120
1980'li yıllardan kalma bu müthiş tezahüratı İlk olarak hepimizin bildiği o meşhur video ile öğrenmiştim.Tekrar tribünlerde duymak beni de mutlu etti. Uyku getiren Saldır Galatasaray ve Berdan Mardini'den sen var ya sen yerine bu beste aralıksız 90 dakika söylense bile sıkılmam.

O zamanlar her şey bir başka güzeldi. O günlerden bugüne kalan en saf hal ve en güzel şey Galatasaray' mış. Siyah beyaz Tv nin başında yada radyoda maç takip ederdim. Ankara stüdyolarından İstanbul stüdyolarına bağlanıyoruz dediğinde spiker, heycanlanırdım.

Bu marşla çok maç dinlemişliğim ve izlemişliğim oldu.

Sonra reklamlar girerdi. Tahsildaroğlu peynirleri kalıcı bir etki bıraktı. Hiç unutamam o reklamı. :D

O zamanlar her şey bir başka güzeldi. O günlerden bugüne kalan en saf hal ve en güzel şey Galatasaray' mış. Siyah beyaz Tv nin başında yada radyoda maç takip ederdim. Ankara stüdyolarından İstanbul stüdyolarına bağlanıyoruz dediğinde spiker, heycanlanırdım.

Bu marşla çok maç dinlemişliğim ve izlemişliğim oldu.

Sonra reklamlar girerdi. Tahsildaroğlu peynirleri kalıcı bir etki bıraktı. Hiç unutamam o reklamı. :D
peki şunu hatırladınmı sucuğuna salamına kavurmasına pastırmasına doyulmuyor apikoğluna:) ne günlerdi İstanbul stüdyolarına bağlanıyoruz prekazinin golü Galatasaray 3 0 öne geçiyor:) nerdeyse ağlayacam yemin ediyorum:sorrow: o kadar duygulandım tüm genç arkadaşlar Galatasaraylı olduğunuz için gurur duyun !!!!

gercekten uA son zamanlarda tezahurat konusunda iyi degildi

bunu akil ederek geri getirmemiz super oldu

her mac full ses 10 dk rahat yapariz off iyi oldu kesin sampiyon yapar bu tezahurat.

haftasonu yine her maç olduğu gibi tribünde yerimi almıştım ve keyifle galatasarayımı seyrediyordum. derken aniden, çocukluğumda ilk kez babamla ali sami yen'de duyduğum o tezahurat başladı. bir anda gözlerim doldu, aklıma babamın beni elimden tutup götürdüğü maçlar geldi. babama hep sorardım biz niye şampiyon olamıyoruz diye. o da bizim büyüklüğümüz şampiyonluğun çok ötesinde derdi. o yıllarda pek anlam verememiştim haliyle, ama galatasaray sevgisi içime işlemişti artık. şampiyon olsun olmasın, gözümü kapayana dek içimde olacaktı. şimdi bu satırları yazarken yine gözlerim doldu. ne büyük bir sevgidir bu. SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN CİMBOMUM.

Üst Alt