Şenol Güneş: "Konu gitmekse eğer, o zaman ilk önce benim gitmem lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Konu gitmekse eğer, o zaman ilk önce benim gitmem lazım"

Şenol Güneş: "Barcelona şampiyon oluyor, bütün oyuncularını satıyor mu? Böyle bir şey olamaz. Gomez, Töre, Sosa benim için büyük kayıp."

Şenol Güneş: "Bjk şampiyon olmuş, 4 oyuncu nasıl gider? Konu gitmekse eğer, o zaman ilk önce benim gitmem lazım.Bunda hepimizin hatası var"

CANLI || Şenol Güneş: "Eren Derdiyok için teklif yaptık, Serdar için teklif yaptık. Çok istiyordum ama Galatasaray aldı, hayırlı olsun"

Eren ve Serdar'a toplam 5 Milyon bile teklif etmemislerdir adamlar.

Biz ise gittik 8,5 Milyon ödedik iki adama. Ulan Dursun.

bjk büyük battı.

şenol hoca haklı, cl'ye kalan kulüp takımın yarısı değerindeki 3 topcusunu satıyor (sosa-gomez-töre)

medyaya ne kadar güvenilir bilinmez. haziranda gecen haberlerde 5m euro teklif ettikleri yazıyordu.

Besiktas'in genel transfer stratejisine karsi bu maliyetler.

Eren'in 1 sene kontrati kalmisken 2 Milyon bile teklif etmemislerdir, ki dogru olani da bu 1 sene sonra kontrati bitecek bir adam icin. Serdar da öyle ahim sahim bir stoper degil, ona da fazla teklif vermemislerdir. Tas catlasa 3 Milyon o da gercekten tas catlasa.

Cp-yGA5WAAAu_UP.jpg

Alsaydınız lan keşke. Hatta şu anda bizim verdiğimizden daha düşük bonservisle veya bedavaya bile alabilirsiniz, maaşlardan kurtuluruz hiç değilse.

Güneş: "Biz şampiyonken, transfer yapamıyorken, UEFA'dan ceza alan Trabzon, Galatasaray transfer yapıyor. Bunu ben anlamam, kafam basmaz"

Şenol Güneş: "Dört tane stoper şart, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaksınız. Bunları yönetimle konuştuk, bir şey değişmiyor..."

Şenol Güneş: "Ben sezon bittiğinde şunu söyledim: Kadromuzu koruyup, defans bölgesine takviye yapmalıyız."

Şenol Güneş: Biz de nereye futbolcu alındı? Sağ bek, sol bek. Bizde zaten bek oyuncusu vardı. İhtiyacımız olan yer stoper

Şenol Güneş: "Bir santrfor almadığınız sürece mevcut oyuncular baskı altında ezilecek. Bir forvet almamız şart."

Son düzenleme:
Beşiktaş'ta bu oyuncuların ayrılması normal. Bizde olsa kimse hiç bir yere gitmez, şampiyon olunup Şampiyonlar Ligi'ne kalındığı sene. Gomez, Sosa, Töre hepsi biliyor geçen sene ki performansı tekrar ettiremeyeceklerini. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligin'de bir şansı olmadığını. Adamlar kariyerlerini düşündüler haklı olarak. Şenol Güneş burada haklı mı? Yani. Verilen sözler tutulmamış çünkü belli. Beşiktaş her sene şampiyonluk hedefleyecek bir kulüp değil. Beşiktaş ucuza adam alacak, parlatacak ve satacak. Bu olmalı Beşiktaş'ın hedefi. Geçen sene şansları, GS ve FB'nin gerçekten dibe vurmuş olmasıydı. Sen son 20 küsür yılda 2-3 defa şampiyon olmuşsun hoca, neden şaşırıyorsun ki bu adamların ayrılmalarına?

Donk-Umut paketi yapalim bosuna 4 transfer yapmayin Donk hem stoper hem libero Umut hem kanat hem forvet

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt