Şenol Güneş: "Şampiyonlar Ligi'nde şansımız kalmadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Şampiyonlar Ligi'nde şansımız kalmadı"

Fener maçlarında yenilirseniz dağılırsınız Şenol benden söylemesi, daha şimdiden sorgulamalar başlamış. Aynı bizim Real'den 6 yediğimiz zamanki hava var, beter olacaksınız.

bizim yaptıgımız sorgulama değildiki.chedjou,melo ve buraga sövüyodu herkes...ilk golde chedjou hatalıydı.2.golde melo gevsek bi şekilde topu arkaya asırdı 2-0 oldu.tamamen bireysel hatalar.burak bi de net gol kaçırdı.moralmen dagıldık sonra.6 yiyecek bi takım değildik gercekten o maç için.berabere biterdi en azından.

bizim yaptıgımız sorgulama değildiki.chedjou,melo ve buraga sövüyodu herkes...ilk golde chedjou hatalıydı.2.golde melo gevsek bi şekilde topu arkaya asırdı 2-0 oldu.tamamen bireysel hatalar.burak bi de net gol kaçırdı.moralmen dagıldık sonra.6 yiyecek bi takım değildik gercekten o maç için.berabere biterdi en azından.

İlk yarım saat bildiğin baskı kurmuştuk, maçlar birbirine benziyor demedim zaten. Maç sonrası oluşan ortam baya benziyor, burada da genel olarak sosyal medyada da Terim'e denmedik laf kalmamıştı. Yok taktik bilmiyor, yok bam bam bam oynatıyor, modern futbolu bilmiyor vs diye üstüne çok gidilmişti.

Son düzenleme:
İlk yarım saat bildiğin baskı kurmuştuk, maçlar birbirine benziyor demedim zaten. Maç sonrası ortam baya benziyor, burada da genel olarak sosyal medyada da Terim'e denmedik laf kalmadı. Yok taktik bilmiyor, yok bam bam bam oynatıyor, modern futbolu bilmiyor vs diye üstüne çok gidilmişti.
evet olabilir.biizm yorumlar yanlıstı.gercekten ilkyarım saat güzeldi real madrid maçında.bruma ilk 11 başlasa daha iyi olurdu. drogba sakatlanmıstı ya...ondan sonra dagıldık zaten.topu o tutuyodu ilerde .yazık olan bi maç.

Ne dandiknbir grubdan birinci ciktiklari belli oldu hemi Porto hemi Besiktas 5er gol yedi rakiplerinden. Iki günde avrupa fatihi olunmuyor

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ahmet Nur Çebi, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde salı günü oynanacak olan Bayern Münih maçı için, Bayern Münih kadar biz de şanslıyız. Biz Bayern Münih'ten daha iyiyiz diyebilirim. Daha aşağı olduğumuzu düşündürecek hiçbir durum söz konusu değil dedi

Normalde Türk takımı , geçmiş olsun vs duyarı kasacaktım ama BJK şımarıklığı aklıma geldi. Beter olun.

İlk maçı 5-0 kaybetmiş olabilirler ama bu ne umutsuzluk abi ? Sen değil miydin 2002'de efsane goller ile yarı finale çıkan!!!

Çok birşey değil biraz güven yeter..

tenor.gif

Ne dandiknbir grubdan birinci ciktiklari belli oldu hemi Porto hemi Besiktas 5er gol yedi rakiplerinden. Iki günde avrupa fatihi olunmuyor

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

bende öyle düşünüp 3. olan takımın uefada ki maçına baktım. napoliyi deplasmanda 3-1 yenmişler. Napoli italya liginde 1 puan farkla lider. Enteresan , sanırım napoli uefayı iplemiyor.

Üst Alt