Şenol Güneş: "Yusuf Demir'i seçmediğim haberleri yalan" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Yusuf Demir'i seçmediğim haberleri yalan"

Filozofla dalga gecmeyi bende seviyorum, ama menajeri cocuk U21'de oynarken onun Avusturya Milli Takiminda oynamasini istiyorum diyordu. Yusuf 14 yasindan belli onlar icin oynamisti ve 17 yasinda U21e cagirilmisti yani cocuga güveniyorlardi. Bence Türkiyeyi secmezdi.
Futbolcuların menajerliğini yapan Sertan Güneş, "Yusuf Demir ve Ercan Kara'nın tercih etme şansı olmadı çünkü Milli Takım tarafından bizimle kimse iletişime geçmedi. Avusturya Milli Takımı çok uzun süredir oyuncular için uğraşıyor. Çok fazla görüşme yaptık ve süreç bu şekilde sonuçlandı."

1662987195334-png.178135

Vallaha bunun döneminde adını şanını duymadigimiz bir eleman da menajerin baskısı ile milli yapılmıştı diye hatırlıyorum. Ercan ile Yusuf'un bilinmeme gibi bir ihtimali de yok bence. Ugrasmadilar ve kaptirdilar.

Burda menajeri Emre Öztürk diyor. Yusuf gelirken Twitterde duyumcular Emre Öztürk ve Yusufun bileti alindimi diye soruyorlardi. O adam oyuncunun Avusturya icin oynamasini istiyorum diyor. Yusufun bilgisi olmadan böyle aciklama herhalde yapmazdi. Zaten bu röportaji adam Yusuf U21 milli takiminda oynarken vermis. Sen oyuncuyu U21 kadar hic cagirmazsan, ve A Milli takimina iki tarafda cagiriyorsa, zaten kolay kolay seni tercih etmez.

Üst Alt