Sercan Yıldırım Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Adam gibi topunu oynasın Kral olsun.(Kral olsun dediysek bir Hakan Şükür Olamazzzz)

yerli oyuncu transferinde mükemmel bir oyuncu aldık.

Hayırlı olsun

Bu transfer bitti sanırım. Ceyhun Yılmaz, ki Sercan ile birebir muhabbeti vardır, Aslan Yuvasına hoşgeldin kardeşim gibi bişeyler yazdı demin twitter'a. Hayırlı olsun diyebiliriz.

Sercan çok teknik ve kaliteli bir futbolcu fakat bursada aynı kız gibi oynuyordu rakip futbolcunun rüzgarından bile yere düşüyordu umarım bizde aslan gibi oynar yoksa yedek kulübesinden çıkamaz.

Bursa'da yaşayan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Bursasporlular Sercan'a tapar.Ama ben nedense hiç beğenmem,kalitesi yerli oyuncular açısından vasat üstüdür ayrıca iyi de para verilmiş ama umarım takıma uyum sağlar formasını sahiplenir hadi bakalım :)

sercan gece yaşantısına diren ve efsane ol. ben potansiyeli olduğuna inanıyorum. tek hatası gece yaşantısına olan düşkünlüğü. eğer bu yaşam tarzını bırakmazsa öyle bekler durur. ancak yaşamına özen gösterirse türkiyenin en büyük golcülerinden biri olacağına inanıyorum. hayırlı uğurlu olsun.

Sercan akıllı olursa bu takımda iş yapar ve Kazımdan formayı alır. Bence Fatih hoca onu ileride her bölgede oynayabileceği için aldı. Çok iyi bir açık oyuncusu (Arif gibi) olabilir Sercan. En kötü 2.yarılarda girip takıma hareket getirir.

DHA'nın haberine göre Sercan Yılldırım'ın Galatasaray'daki sözleşmesi 5 yıllık olacak.

5 yıllık anlaşma, Musa çağıran ve 3 milyon lira verilmiş Bursa'ya..

NTV

Ön görülen 5 yıllık anlaşma,karşılığında 3 milyon Euro + Musa Çağıran verilicek.

Hayırlı olmasını temenni ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt