Sercan Yıldırım Galatasaray'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Sercan Yıldırım Galatasaray'da

Hayırlı olsun.

Geçtiğimiz yıl yaşadığı düşüşü, Galatasaray 'da yeniden yukarıya çevirebilmek umuduyla.

Cevap: Sercan Yıldırım Galatasaray'da

[video]https://video.mynet.com/serdarturk_1983/sercan-yildirim/984507/[/video]

Çok şey beklediğimiz Anıl'la aynı yaşta.O yüzden karamsar olmanın anlamı yok.Hayırlı olması dileğiyle.

Bence iyi anlaşma. Kötü çıkarsa 3 milyonu atarız çöpe olur biter. Stancuya 5, pinoya 3 milyonu çöpe atmadıkmı. Ama bu onlardan daha potansiyelli. Bence parayı çöpe atmadık iyi transfer yaptık. Yeni Arifimiz olabilir:)

Nöbete yazdım yazı kayboldu gitti.Buraya kopyalıyorum :D

Anıl Dilaver yaş 20 ->çıktığı Süper Lig maçı 2, gol 1 ,toplamda 132 dakika

Sercan Yıldırım yaş 21->çıktığı Süper Lig maçı 83 ,23 gol ,8 asist ,toplamda 5477 dakika

->Türkiye Kupası maçı 15 ,6 gol,1 asist,toplamda 907 dakika

->CL maçı 6,1 gol,1 asist ,toplamda 396 dakika

Sercan 21 yaşına gelene kadar neler neler yaşamış.Eurolig elemeleri ve milli takım düzeyini saymıyorum bile.

Bir de Anıl Dilaver'e bak 20 yaşında futbola daha yeni başlıyor.

Bizim altyapı sistemi hakikatten rezalet ya.Oyuncular 20-22 yaşlarına gelene kadar 10 maça zor çıkıyor.Kimse A2'de kupa alıyorlar demesin.Bize katıkısı 0 oluyor o zihniyetin.Kişisel gelişim sıfır.A2 kupası bize oyuncu kazandırmıyor.Bülent Ünder,Hagi felan geçen sene oynatmadılar ya hakikatten yazıklar olsun.

Fatih Hoca inşallah düzgün bir sistem koyar.

Radyo Spor | News

Galatasaray'dan başka bir takıma satıldığında aldığı paranın ana bölümü çıkartıldıktan sonra %50'si Bursaspor'a ödenecek...

Demişler. Ne kadar doğru bilmiyorum.

[ntvspor]

bonservisine 3 milyon

Musya içinde 1 milyon ödenmişti

5 yıllık alacağı para 1x5= 5 milyon

Galatasaray, Sercan'ı 9 milyona aldı.

[/ntvspor]

Ne yaptı ki değil neler yapıcaktı. Ulan önümüzdeki yılların ortsahasını, kaptanını kaybettik diyorum başka bişey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt