Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da

Hayırlı olsun. Sercan iyidir, kötüdür tartışılır ama ofans hattında Türk oyuncu alternatifinin olması için belki de en uygun isimdi bana göre. Bütün sezon Baros-Elmander ile gitmeyeceği kesin. Sakatlığı var, cezalı olma durumu var. O yüzden oldukça mantıklı bir yerli oyuncu transferi oldu. Tek dileğimiz olabildiğince fazla verim alabilmek.

Kiev'e gideceği haberi çıktığı zaman iyi sallamıştım kendisine,bir halt olmaz ondan diyordum ya inşallah yanıltır beni.2 yıl önce olsa Sercan geldiği zaman çok sevinirdim ya şimdi hiç umursamadım desem yeridir.Ama hem kanat oynuyor hem forvet,hem yaşı genç hem de Baros gibi futbolunu örnek alacağı Fatih Terim gibi Tugay gibi her şeyini örnek alacağı adamlar var önünde.Bu saatten sonra da adam olmazsa hiçbir zaman olmaz.

adam olur kendini işine adarsa kazanan hem biz, hem kendi hemde türk futbolu olur. ama işte adam olursa diyorum, tutma ihtimali %30 o da fatih terimden dolayı diyorum, yoksa sıfırdı. müthiş bir hızı ve çalım yeteneği var, son vuruş ekisiğini çalışarak geliştirebilir, ama çalışırsa tabi. çok laubali, laçka bir yapısı var, bursa çok direndi adam olması için başaramadığı için sattı, umarım fatih hocamız adam eder yoksa, bizden sonra reale değil 2. lige yol alır

terimin elinde adam olamıyorsa zaten kendiside adam değildir..benim umudum var 2 yıl rötarlı geldi umarım bu son şansını iyi kullanır yoksa burdada iyi olmaz ise avrupa felanda hayal olur,anadolu takımlarında kaybolur gider.sercanın aklını kullanması lazım ama benim görüşüm serdanda trabzona giden volkanda güzel işler yapacakdır.

Zaten ülke bazında asi futbolcu'yu dizginleyebilecek 2 tane hoca var.

1-) Fatih Terim

2-) Şenol Güneş

Sercan Galatasaray'da ki kariyerinde göstermiş olacağı performans ile,özel yaşantısı ile var olmak ile yok olmak arasında bir tercih yapacak bana göre.

aslında 10 numara boşta kalmasın ya emre Çolak ya da Sercan giysin devre arasında bir yıldız düşünüyorsak acaba ona mı saklıyorlar 10 numarayı onuda pek bilemiyorum...

Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum beğendiğim bir forvet 1 yıldır kendini geliştirmediği için eleştiriyordum umarım Fatih Terim yönetiminde geliştirir kendini. Faydalı olacağını umuyorum.

3 Milyon da bence iyi bir rakam daha önce teleffuz edilen rakamların yanında..

Numara konusunda 16 Mustafa gittiği için boş ama Mustafa'dan kaldığı için giymesi taraftarı değilim :)

transferler gs.org da açıklanınca forumda başlıkları penguendeki "görgüsüz" karakteri açıyor sanki lan

"sercan resssmen Galatasaray'da haa" :D

(post da art niyet yoktur , penguen okurları anlar zaten :D)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt