Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da

Gelecek sezonki yerli hedeflerimiz Serdar Aziz - Serdar Taşçı (mükemmel bir savunmamız olur), Mehmet Ekici ve Gökhan Töre olmalı kesinlikle. BU dördünü alıp rotasyona katsak yine yeter.

Serdar Aziz süper olur.Taşçıyı vermezler hacı.

Ekiciyi milli maçta izledim.Ayhan gibi aldı aldı topu defansa döndü çıldırttı beni.

Töre müthiş tek kelimeyle.

Bu saydığın isimlerden Serdar Aziz ve Töre kafidir bence..

Bu sene sercanın senesi.Goreceksiniz sene sonunda şampiyon oldugumuzda bizim takımda en cok parlayan oyuncu sercan olacak.

Hayırlı olsun... Aklını başına alsın ve GS'nin kıymetini bilip yapabileceğinin en iyisini yapsın. Bunu yaparsa hem gs hem sercan karlı çıkar. hoşgeldin.

Serdar Aziz süper olur.Taşçıyı vermezler hacı.

Ekiciyi milli maçta izledim.Ayhan gibi aldı aldı topu defansa döndü çıldırttı beni.

Töre müthiş tek kelimeyle.

Bu saydığın isimlerden Serdar Aziz ve Töre kafidir bence..

Mehmet tek maçta değerlendirilebilecek bir oyuncu değil. AMC olarak oynamasına rağmen takım oyununa inanılmaz katkısı var. "Topu alayım, iki çalımdan sonra pas atarım gol olur" demiyor, geriye gelip oyun da kurabiliyor. En azından yedekte beklese bile yeterlidir takım için.

Serdar Taşçı'yı da Sercan gibi 2-3 senedir istiyorum. Azimle s..an diye bir söz vardır, benimki de o hesap. Neden olmasın valla :)

Bu sene size göre en iyi 3 transferimiz hangisi renkdaslarım;)

Bence;Muslera,Selcuk ve Sercan:animation:

Muslera

Eboue - Taşçı - Aziz - Yabancı

Melo - Selçuk

Kazım - Ekici - Yabancı

Yabancı​

Baros'tan daha iyi bir forvet, soldan yardırabilecek bir isim, bekte sıkıntı yaratmayacak bir solak bulduk mu işlem tamamdır :tiphat:
Riera ve Forvette bulunan simdiki oyuncularımız ne olacak:)Diger kısmına katılıyorum kadronun:animation:

Hayırlı olsun, umarım taraftarın beklentilerini karşılar. En büyük eksi özelliği son vuruşlarının kötü olması. Son vuruşlarını düzeltmesi çok önemli, umarım düzeltir. Çok çalışması lazım, burası Bursaspor'a benzemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt