Haber - Serdar Ali Çelikler: "Ülkede seçimler iptal oluyor mu olmuyor mu?" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Serdar Ali Çelikler: "Ülkede seçimler iptal oluyor mu olmuyor mu?"

Nasıl iğrenç bir adam olduğunu görmüşsünüzdür artık böyle adamlara prim vermeyin

“Çalıyor ama çalışıyor” zihniyetin olduğu ülkede buna gerçekten inaniyormusun?
Çok aboneleri var diye biliyorum bunların.
Bakalım bu vole’yi bugünden sonra kaç kişi takip etmeyi bırakacak?
Zaten en çok bizim taraftar takip ediyordur o hesabı. Belki 1000-2000 kişi aboneliği sonlandırır ama en geç 1 ay sonra çoğu bunları izlemeye devam ederler.

İşte fenerin gücü bu medyada. Bizim sözde Galatasaraylı medyacılar sırf adil görüneyim diye dünden beri yalıyorlar koçu. Galatasarayın Galatasaraylılardan daha büyük düşmanı yok maalesef

Ali Palabıyık şahsi dava açar zaten söylediği hakaretlerden dolayı o ayrı.

Anlayamadığım g*tünde çiban çıkmış gibi ne bağırıyor bu?

Dediği gibi sahada fenere mi kaydılar, yoksa bunun anasına mı? Nedir bu tantana yani??

Ne kadar abarttı ne kadar yalandan ağladı be bazen yorumları hoşuma giderdi artık çıktığı programı kapatacağım, Vole üyelikten de ayrıldım terbiyesiz yancı sen ve senin gibiler yüzünden gelişmiyor bu ülkede futbol hep kendi kucağına ateş düşünce bağırırsan olacağı budur dünkü maçta da aman aman bir hata yok ve inanılmaz yaygara kopardılar sıradaki maçta Konyaspor'a Allah yardım etsin rüzgardan adam düşse penaltı çalacaklar ...

Geçen sene ligin ilk yarısında ve bu sezon başında bize yapılanların 10'da 1'i bunlara yapılsa iç savaş çıkartalım diyecek gerizekalılar.

Hayır maçta bir ezme, ezilme de yok. İptal edilen gol içinse bütün bu şamata hem en iyi ihtimalle gri bir karar dersin hem de ilk defa olan bir şey değil. Hakem topu alıp bunların kaleye fırlatıp gol verdi zannedersin, ruh hastaları.

Millet enflasyondan perişan olmuş tarihin en kritik seçimi öncesi adam Fenerbahçe için iltimas istiyor seçimi tehdit ediyor bu nasıl yayıncılık?

Üst Alt