Haber - Serdar Ali Çelikler: "Ülkede seçimler iptal oluyor mu olmuyor mu?" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Serdar Ali Çelikler: "Ülkede seçimler iptal oluyor mu olmuyor mu?"

Demin Twitter'da yayından bir kesit gördüm, duyduklarıma inanamadım. Öyle bir anlatmış ki, sanki sezon başından beri doğranan takım Fenerbahçe.

Ulan sezon başından beri bizi her maç doğradıklarında niye hiç sesiniz çıkmadı ha. O kadar objektifsiniz madem onu da konuşsaydınız ya şerefsizler.

Algı yaratmakta bir numarasınız cidden.

Ayni Hakem bizi alanya macinda dogradiktan sonra, "Galatasaray hakeme cok fazla takilirsa hata yapar" derken iyiydi, simdi caninizi az bisey yaninca (ki bizimkinin yaninda deve de kulak kalir sizinki) hav hav hav diyorsun Serdar Ali denen zirtapoz.

Laik, çağdaş, modern, Atatürkçü, her fırsatta ağzından İzmir marşı düşmeyen fb cumhuriyetinin vatandaşları Rıdvan önclüğünde yine sayın cumhurbaşkanım sayın cumhurbaşkanım diye konuşuyorlar.

Stad ismini bilerek akp kongresinin bizim statta olacağı güne denk getirip bizi aklınca Atatürk karşıtı bellettirmeye çalışan güruh bunlar...Ne oldu stat işi? Her şeyleri palavra!

Stad ismini bilerek akp kongresinin bizim statta olacağı güne denk getirip bizi aklınca Atatürk karşıtı bellettirmeye çalışan güruh bunlar...Ne oldu stat işi? Her şeyleri palavra!
Ben taaa o zaman demiştim reklam yapıyorlar inanmayın diye burda tebrikler teşekkürler helal olsunlar havada uçuşuyordu.
Fb bukalemun gibi her siyasi görüşe bürünür

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben taaa o zaman demiştim reklam yapıyorlar inanmayın diye burda tebrikler teşekkürler helal olsunlar havada uçuşuyordu.
Fb bukalemun gibi her siyasi görüşe bürünür

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben de demiştim bunu! Ama keşke her stada verilse gurur duyarım o ayrı. Ama ben hayatımda o partiye oy vermedim.
Asla da vermem. Çok da iyi Atatürkçüyümdür. O gün yapmaya çalıştıkları şey tamamen buydu. Had hudud bilmeden koskoca bir camiayı bu konuda da karıştırmak istediler. Fb çok yanlış işlere giriyor, her şampiyonluğu kaçırdığında. Atatürk ortak milli değerimizdir ve çok da kıymetlidir. İzinden giden insanların yapmayacağı kargaşayı yaratmak istediler ama neyse ki kimse oyuna gelmedi. Bu söylemde bunlara benzer şeyler. Hiç ortak kararı olmayan muhalefet ve iktidar şike konusunda bir olduğu da ortadayken fazla konuşmasınlar bence.

Üst Alt