Serdar Aziz - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Keşke daha fazlasını da yapsaydı Serdar zaten 5-6 maç ceza verecekler kesin ceza vermeye yer arıyorlar bari hak ederek içimiz soğuyarak alsaydık o cezayı

Daha kötüsü sadece Serdar 'ın tepkisiyle kırmızı kart görmesi - Fatih Terim 'in olanlar karşısında sessiz kalmayarak ceza almasıyla sınırlı kalıyor bu olanlar keşke takımın başkanı da çıkıp adam akıllı savunabilse koskoca Galatasaray 'ın sahipsiz olmadığını, bu kadar kolay hakkımızın yenmeyeceğini gösterseydi ...

tere yagindan kil ceker gibi aldin adamin ayagindan topu, sonrasina bakmiyorum, tamamen öfke kontrol olayi, kimin basina gelse ayni tepkiyi verirdi zira HAKLIYDIN!!!

Dsufl3bWsAAe-29.jpg

2017/2018 Kasımpaşa-Galatasaray dakika 45 gol Mbaye Diagne tr.beinsports.com

cok benzemiyor mu ? yine serdar , hakem halis (bugunku var hakemi) , pozisyon gri , topu celmis ama adama da ayagi gelmis falan filan .. bir kac ay evvel de bu pozisyon gundem yaratmisti 1-0 ondeyken , ve 2-1 kaybetmistik

trabzonda yaptiklari belli ,2 kirmizi ,ndiaye kesin haksizdi .. gocek degil ozkahyaya odaklanmak lazim
Halis Özkahya son 2 senede bize geldiği maçlarda galibiyetimiz yok bence direk VAR odasıyla konuşmalara ulaşmak lazım orada kesin bir şeyler dönüyor

O konusmalari cikarmazlar ama bu son olaydan sonra monitor artacak bence cunku bu is boyle gitmez

Ciddi hatali kararlar verildi son donemde , medel aleyhine verilen penalti da yanlisti , dany garry pozisyonu da keza oyle

Ama hem monitore gidilmeyen hem de bu kadar infial yaratan bir pozisyon ilk kez oldu , skorun etkilenmesi , dakikasi filan da problemliydi

Namoglu ve hakemler icin baya kotu oldu bu is ve git gide hakemleri de birbirine dusurebilir bu konu

Cunku takim arkadasi gibi hareket etmek zorundalar , "ben duzeltecektim belki neden izletmedin halis" demez mi pozisyonu sonra tv de gorunce gocek , senin yuzunden ana baci kufur yedik demez mi

Sinan senin amacin ne? bugünkü posisyona Penalti diyen kör,beyinsiz GSdüsmanidir. Bu kadar acik ve net diyorum.

Benzer kararlar herkes icin verildi. Bu sorun olmamalı. 90 dk boyunca ne yaptık ona bakmak lzm. Hemde aykut gibi mal bi hocanın takimina karsi.

Pozisyon icin soyleyecegim tek sey, o topa oyle girilmez. Pozisyon temiz de olsa girme abicim oyle

Al yıllar oncesinin pozisyonunu cikarmislar.

Benzer kararlar herkes icin verildi. Bu sorun olmamalı. 90 dk boyunca ne yaptık ona bakmak lzm. Hemde aykut gibi mal bi hocanın takimina karsi.

Pozisyon icin soyleyecegim tek sey, o topa oyle girilmez. Pozisyon temiz de olsa girme abicim oyle

Al yıllar oncesinin pozisyonunu cikarmislar.
iyi de bunu cikaran hakkatten beyin fonksiyonunu kaybetmistir. Hakanin pozisyonda alt tarafta olan birsey yok ustten sol omzuna dogru direkt itme var ki net penaltı pozisyon

bizim taraftar olarak bir gidim ileri gidemeyisimizdeki , ayrica objektif konusanlara karsi da gudulenmemizdeki sebep bu

Boyle penalti mi olur allah askina ? Bu kupayi golgede birakmisti bu pozisyon , istanbulspor macinda da aynisi olmustu

Yani simdi yarin ts macinda fener bu videodaki gibi bir penalti ile kazansa ayni kisi "pozisyon net ustten itiyor" diyecekse hic bir lafim yok hakim bey

Serdar'in orada o sekilde bir mudahale yapmasi kadar gereksiz bir sey yoktu bu yuzden bu adama saatli bomba diyoruz.

Pozisyon iddia ettiginiz kadar beyaz degil oldukca gri ben olsam penalti vermem ama bence penaltidir diyen kisi de sacmaliyordur diyemem.

Hadi bir an beyni calismadi sacma mudahaleyi yapti, sakinligini korusa mutlak suretle VAR'a gidilecek ve belki de bu kurtulusumuz olacak.

Ama o amator futbolcu gibi sacma sapan pasif agresif cocuksu bir hareket yapip bir de kirmizi yedi, her seyin icine etti.

Serdar'in orada o sekilde bir mudahale yapmasi kadar gereksiz bir sey yoktu bu yuzden bu adama saatli bomba diyoruz.

Pozisyon iddia ettiginiz kadar beyaz degil oldukca gri ben olsam penalti vermem ama bence penaltidir diyen kisi de sacmaliyordur diyemem.

Hadi bir an beyni calismadi sacma mudahaleyi yapti, sakinligini korusa mutlak suretle VAR'a gidilecek ve belki de bu kurtulusumuz olacak.

Ama o amator futbolcu gibi sacma sapan pasif agresif cocuksu bir hareket yapip bir de kirmizi yedi, her seyin icine etti.

Pozisyon gri ama tv de biri soyledi , sanirim ugur , pozisyon baya bir beyaza yakin gri

Yani acik konusalim futbolun dogrularinda bu pozisyon penalti degil

Fakat ben bu duduk ile hakemi asmam . Cunku hakemi yaniltacak bir sey , goz bir anda secemez topu mu durttu adami mi engelledi

Eger var sistemi olmasa bu pozisyona tepki vermezdim .. fakat var sistemi zaten bu tip ayrimlari bir bakista goz secemiyor diye uretildi

Eger bunu izleyip kanaatini penalti olarak kullansa bile derdim ki "hatali ama..."

Ornek mi , diagne ozan pozisyonunda bulent yildirimi uyardilar , gitti izledi , pozisyonda ozan degmis degmemis tam belli degil , verdi

Isla muslera pozisyonu , dogru karar verildi

Ama burada bu penalti defalarca izlenince yanlis yani , bunu oradaki hakem izletmiyorsa esas kabahatli olan videonun basindakidir , gocek in 10 kat fazla kabahatlidir

Üst Alt