Serdar Aziz - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Pozisyon gri ama tv de biri soyledi , sanirim ugur , pozisyon baya bir beyaza yakin gri

Yani acik konusalim futbolun dogrularinda bu pozisyon penalti degil

Fakat ben bu duduk ile hakemi asmam . Cunku hakemi yaniltacak bir sey , goz bir anda secemez topu mu durttu adami mi engelledi

Eger var sistemi olmasa bu pozisyona tepki vermezdim .. fakat var sistemi zaten bu tip ayrimlari bir bakista goz secemiyor diye uretildi

Eger bunu izleyip kanaatini penalti olarak kullansa bile derdim ki "hatali ama..."

Ornek mi , diagne ozan pozisyonunda bulent yildirimi uyardilar , gitti izledi , pozisyonda ozan degmis degmemis tam belli degil , verdi

Isla muslera pozisyonu , dogru karar verildi

Ama burada bu penalti defalarca izlenince yanlis yani , bunu oradaki hakem izletmiyorsa esas kabahatli olan videonun basindakidir , gocek in 10 kat fazla kabahatlidir

Bence de mutlaka izlenmesi gereken bir pozisyondu ve eger izlenseydi penalti verilmezdi

Serdar'in top atmasinin etkisi var diye dusunuyorum

Eminim Huseyin Gocek gece eve gidip pozisyonu izleyince Halis Ozkahya'ya bir guzel sovmustur

Adam Galatasarayli bunu herkes biliyor, stadda 10 dakika "o.c. Huseyin Gocek" tezahurati dinledi

Kardesim hakem patronuna gösterdi. Herif Ses kayidi yapip güldü nasil penalti diye. Ne diyonuz siz ya? Ramos her mac böyle girip orgazm oöuyor millet. Bundan daha temizi olmaz

Kirmizi karti iptal etmesine gerek yok ,disiplin ihlalleri geri alinmiyor

Burada butun ihale var hakemindedir . Fakat onceden de soyledim var prosedurunde de hatalar var kagit uzerinde

Mesela sistem var hakemlerinin orta hakemi mumkun oldugunca monitore gondermemesi uzerine kurulu , sari karta , tac atislarina filan karismamasinin da esas sebebi bu

Ama hakemler bu muglak ifadeyi boyle asiri kritik pozisyonlarda bile hakemi gondermemek seklinde algiliyorlar

Iste buna ragmen firat monitore gitti , umit ozturk medel ugur demirok penaltisinda gitti , cuneyt de gitti super kupada .. gittiden ziyade gonderildi diyelim

Mesela bu kural daha cok monitore gitmeye donusturulebilir , hatalar biraz daha azalir ama oyun zirt pirt durur

Sahsen ben video hakeme tam da bu yuzden karsiyim

topu hakeme atmasa bi ihtimal giderdi diye düşünüyorum var'a. hem kırmızı verip hem penaltıyı iptal etmeye götü yemedi hakemin. sezon başında neredeyse taça bakan hakemlerin böyle kritik pozisyonda pas geçmeleri inanılmaz. o içeride duran şerefsizlerin de hatası var. konuşmalar açıklanmalı bunun ne yapıp edilip ulaşılması lazım. albayrak ali dürüst ilişkisinin ne kadar sağlam olduğu burda belli olacak bakalım.

Biz hedef sasiriyoruz . Hakem burada kabahat paylastirilacaksa 10-15% kabahatlidir

Bir ornek vereyim . Neden ofsaytlarda yan hakemleri neredeyse islevsiz hale getirdiler cunku akan oyunda yakalamak zor bunu , video devreye girip geregini yapiyor

Stadyumda etrafimdaki herkes serdar a cemkirdi penalti calinir calinmaz, tabi ki hakem yakinligi ve gorme sekli ile seyirciden avantajli ama pozisyon da cok lesh bir pozisyon cidden

Serdar mi adama once vuruyor , adamin ayagi mi serdara geliyor , topu durtebilmis mi , bunu salise icinde tesbit etmesi imkansiz , serdar in gelisi de cal penaltiyi dercesine zaten , aynisini gecen sene kasimpasa macinda da yapti

Ozan ve muslera da aynilarini yapiyorlar , fb maci , schalke maci , kasimpasa , bursa .. say say bitmez

Bu durumda video devreye girecek ve monitore gonderecek hakemi .. ya da monitor sistemi kalkacak , iceridekiler karar verecek , boyle cift baslilik olunca tartisma bitmez

Pozisyon %100 penaltı değil. Ama kardeşim o topa öyle girmene ne gerek var. Gerçekten penaltıda olabilirdi. Adamın önünde dursan pozisyon bitecekti zaten. Serdar olsun ozan olsun bu sene grreksiz kaçtane penaltı yaptırdılar. Yediğimiz son 4 golün 3 tanesi penaltı. Gördüğü kkartta cabası.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kırmızının iptali olamaz, kurallar acik ve net. Pozisyondan bagimsiz degerlendirilir, ayni gol atip formasini cikaran ve sari yiyen oyuncu gibi. Sonradan gol iptal olsa bile sari kart iptal olmaz. Zaten kirmizi dogru karar, Serdar gibi tecrubeli oyuncunun aptalligi bu.

Penalti penalti degil zaten. Bunu tartismaya bile gerek yok.

Müdahalen çok temiz eyvallahda. Kardeşim sen Türkiyedesin 80.dakikayı geçtikten sonra hele hele 1-0 öndeysen ceza sahasında o kayman tetikçilerin işine gelir. Bunu hala öğrenemedin mi ?

İşini doğru yaptığı için hakem tarafından cezalandırıldı. Haksızlığa dayanamadı ve sinirlendi. 2 kere cezalandırıldı. Olay bu.

Hakem pozisyona çok yakın, yan hakem ise tam karşı tarafta. Top rakip daha düşmeye başlamadan yön değiştiriyor. Hakemlik yapma amacında olan iyi bir hakem VAR sistemine bile ihtiyaç duymadan görürdü bunları. Üstelik burada iki hakemin görüş alanından bahsediyoruz.

bizim taraftar olarak bir gidim ileri gidemeyisimizdeki , ayrica objektif konusanlara karsi da gudulenmemizdeki sebep bu

Boyle penalti mi olur allah askina ? Bu kupayi golgede birakmisti bu pozisyon , istanbulspor macinda da aynisi olmustu

Yani simdi yarin ts macinda fener bu videodaki gibi bir penalti ile kazansa ayni kisi "pozisyon net ustten itiyor" diyecekse hic bir lafim yok hakim bey
dalga mi geciyorsun adamı direkt yukardan itmişler. Gordüğümüzü de mi söylemeyelim.
Fener bizim macta ayni tur penalti kazansa yine aynisini soylerim öndekinin mudahelesinden önce herife arkadan el ile deşarj uygulanmaya baslamis sonra yere kapaklamışlar.

Kendinizle karıştırmayın bizi

Hersey tamam da son dakikalarda öyle girilirmi be kardesim. Macı izlerken serdar'ın o girisini eyvah diye izledim. Müdahale topa da olsa riskli giriyosun,en tehlikeli pozizyonlar bunlar penaltı icin.

Üst Alt