Sergen Yalçın: "Bir aksilik olmazsa Batshuayi önümüzdeki hafta burada olacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Bir aksilik olmazsa Batshuayi önümüzdeki hafta burada olacak"

Marrone hala kondisyonerleri mi bu kargaların

verirler eline iyi bi yüklemeyle rakipleri sırtlar bu herif yaw. eskiden de bayağı sağlamdı. son birkaç yılını bilmiyorum

Fiziği iyi olsa EPLden kontrat alırdı.

Akıl olarak vasat bir adam, fizik kalitesi belirleyici olacak.
EPL seviyesi ile TSL seviyesinin arasinda da bir seviye var, suan kendisini en kotu ihtimalle orada konumlayabiliriz.

Tabi ki dunya futbolunda oyun zekasi ile one cikan oyuncu turu degil, ama oynadigi seviye itibariyle bizim ligdeki defans oyuncularina kurnazligi ile ustunluk kurar. Fiziken ustunluk kuracak. Ayagi nispeten duzgun. Bu cercevede neden begenmeyim.

Kagit ustunde iyi transfer. Ama ne cikar ne olur bilinmez. Bu adam uzun zamandir kiralanip duruyor ve cokta ses getirecek seyler yapmadi son 3 sezondur ozellikle. Ama belli olmuyor iste. Kumas olarak iyi, ancak performans olarak sorunlu bir isim. Bence, ilk bakista, Aboubakar daha iyi bir isim. Gelecek gorecegiz ne durumda, uyum sureci vs.. Iyi transfer kagit ustunde. Hayirsiz olsun demek duser.

EPL seviyesi ile TSL seviyesinin arasinda da bir seviye var, suan kendisini en kotu ihtimalle orada konumlayabiliriz.

Tabi ki dunya futbolunda oyun zekasi ile one cikan oyuncu turu degil, ama oynadigi seviye itibariyle bizim ligdeki defans oyuncularina kurnazligi ile ustunluk kurar. Fiziken ustunluk kuracak. Ayagi nispeten duzgun. Bu cercevede neden begenmeyim.
Bilmem daha akıllı adamları beğeniyorsun herhalde diye düşünüyordum.

Mental yönü güçlü olsa zaten bugün bu konuma düşmezdi.

Bence de iyi oyuncu btw senin gibi zor beğenen birisinin beğenmesine şaşırdım.

Nkoudu kazmasi bile top oynuyor nerdeyse cift hane gol asist yapacak larin gol krali olacak batshuayi de oynar sov yapar ama en cok bir sene daha sampiyon olurlar sonra coker giderler bu oyuncu yapisiyla kisa vade basari gelir sonra senelerce bir halt yapamazlar gunu kurtarip gelecegi cope atiyorlar ben iki sene basarisiz olmaya raziyim yinede boyle sacma sov transfer istemiyorum

Üst Alt