Sergen Yalçın: "İki seneden beri kenarda bu kadar çaresiz oturduğumu hatırlamıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "İki seneden beri kenarda bu kadar çaresiz oturduğumu hatırlamıyorum"

FEqDGS6XwAcVhRU

Beşiktaş, Sergen Yalçın yönetiminde ilk kez üst üste üçüncü kez mağlubiyet yaşadı. 49 yaşındaki teknik adam, Aytemiz Alanyaspor yenilgisinin ardından konuştu.

Sergen Yalçın: "Artık basına gelip konuşmak zor geliyor. Her maçtan sonra aynı şeyleri söylemek, çeşitli bahaneler üretmek skorlarla ilgili bizi de zor duruma sokuyor. Bugün oyunsal anlamda da dibe vurduk. Taraftarımızdan ve camiamızdan, kendi adımıza özür diliyoruz."

Sergen Yalçın: "Bugün, çok açıklama yapılacak bir oyun yoktu. Oyunla ilgili çok bir şey söyleyemiyorum çünkü ortada bir oyun yoktu."

Sergen Yalçın: "İki seneden beri kenarda bu kadar çaresiz oturduğumu hatırlamıyorum. Sorumlu olan benim ancak isteksizliğin, kabullenmişliğin, hiçbir şey yapmamanın ve kazanmak için çaba sarf etmemenin sorumluluğunu da almam. Bundan öncekileri alıyorum ama bu maçı almam."

Sergen Yalçın: "Şu anda içinde bulunduğumuz durum kötü, iç açıcı bir durumda değiliz. Motivasyonu bu kadar düşük, mücadele etmeyen bir oyuncu grubu... Nedenlerini araştırıyoruz ama bugünün sebebini söyleyemem, bugünün açıklamasını ben yapamam."

Sorumluluğu ben almıyorum diyorsa burada bence topçulardan ziyade yönetime de vuruyor. Verin istedikleri maaşları, basın yeni kontratı, oynasınlar demeye de getirmiş olabilir. Ha direk topçuları hedef gösterdiyse yarın da topçu bilerek oynamaz.
Sergen net gidici her 2 ihtimalle de.

Üst Alt