Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Dogru demis, suana kadar bi numarasini goremedik. Lazim olan bir oyuncuda degildi aslinda. Bize orta alan liberosu, yani top supurucu lazimdi. Cana tek hamlelik bir oyuncu. Bakalim bir kac haftaya kutunun icinden ne cikacak.

Cana ''Bank asyada farkedilmeyecek bir oyuncu'' sözü doğru mu yani?

2. lig topcusu mu bilmem, fazla izlemedim zaten. Yukaridaki yorumum, Galatasaray'daki performansi cercevesinde.

Dogru demis, suana kadar bi numarasini goremedik. Lazim olan bir oyuncuda degildi aslinda. Bize orta alan liberosu, yani top supurucu lazimdi. Cana tek hamlelik bir oyuncu. Bakalim bir kac haftaya kutunun icinden ne cikacak.

Mete, bari Sergen'i haklı kılar açıklamalarında birkaç destek versen.Sen yapma bari.Cana'yı doğru düürüst oynarken bile izleyemedik.İzleyemediğimiz adam hakkında biraz önyargılı davranıyoruz.

Zaten Marsilya & Sunderlandgibi takımlarda Arnavut bı oyuncu olarak kaptan olmak normal bısey sergene gore bu takımlarda ingiltere & fransa lignde yanı sergenın deyımı ingiltere+fransada kust duzey takımlarda kaptanlık yapmak = bank asya :happynew:

Meteyi ve Sergeni anlayamıyorum.Sözün bittiği yerdeyiz.

Bu yorumları ciddiye alıyorsanız sorun sizdedir, Sergen'de Mustafa Doğan'da falan değil. Ben gülmek için açar izlerim, yoksa diğer türlü Ali Ece'ye, Uğur Meleke'ye küfür etmiş olurum.

Ali Ece Bjklı olmasına ragmen adamım severım Lorik'le ılgılı bı sozu var yanlısım varsa duzeltın Fransada halı sahada mac yaparken arkadaslarla bırısıne sert kayarak daldım adam bana sen kendını Lorık Canamı zannedıyosun dedı gibi bişeyler demişti dediğim gibi yanlısım varsa affola :D

allert.gif

Böyle boş konuşanlar para kazanıyor, Uğur Meleke, Ali Ece ise hep arka planda. Yok artık yahu. Cana düzenli oynasa form tutsa ne diyecek merak ediyorum ? Saçmalık desem çok az kalır.

sergen yalçın gitsin baksın cana'nın nerelerde neler yaptığına kendi bi b.k olamadı diye laf etcak yer arıyo...salak adam ernst kötü demiş sonra da.

Bankasyanın en iyi adamını götürsün marsilya,da kaptanlık yaptırsın hak vereceğim sergene o zaman.Bu demek değildirki cana bize yararlı olacak bekleyip göreceğiz biraz teknik heyetlede alakalı buluyorum bu durumu tabiki.

Cana transferini resmen adamlar böyle yapa yapa değersizleştirdi şaka gibi. Böyle beygirler yüzünden taraftarın beyni yıkanıyor.

Üst Alt