Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Cevap: Sergen Yalçın: Lorik Cana Bank Asya Futbolcusu

Sergan Yalçın Bank Asya yorumcusu. Bana sorarsanız Bank Asya'da yorumculuk yapsa göze batmayacak canlı bir varlık.

tabelasn1.jpg

Senden Disiplinli, Senden cok kariyer yapmis, senden karakterli en önemlisi eminimdirki senden namuslu satlik Para düskünü...

Rijkaard oynatmadıkça bu adamların eline koz veriyor, belki o da aynı şekilde düşünüyordur M.Sarp-Ayhan ikilisinden memnun olabilir. Çok yazık oluyor..

Gel bunu Ernst'in ülkesindeki(Almanya) futbol adamlarına soralım.(Futbolcu-TD-yorumcu vs...)Bir kişi Ernst derse ömür boyu Sergen'in ayaklarını yıkarım.

Cana çıkıp adam gibi topunu oynayınca Rıdvan ve Sergen gibi Skor taraftarlarının yüzünü görmek isterim.Şampiyonluğa bedeldir benim için.

Rıdvan,Ahmet çakar ve Sergen'i bir odaya kapatacaksın geçen seneki wigan 3-2 arsenal maçı gibi 2-0 geriye düşüen bir takımın son 10 dakika maçı çevirdiği tarz da bir maçın 80 dakikasını izlettirip yorumlarını alacaksın ondan sonra kalan 10 dakikayı izlettirip nasıl 180 derece döndüklerini dinleyip kahkayı basacaksın suratlarına.

Sergen'den ufuk acici, günümüz futboluna cag atlatacak fikir ve beyanlar beklemek ne kadar dogru olur? Hala, kisiler üzerinden polemik yapmaktan baska ellerinden-dillerinden birsey gelmiyor-gelmeyecek.. O kadar.

Dogru demis, suana kadar bi numarasini goremedik. Lazim olan bir oyuncuda degildi aslinda. Bize orta alan liberosu, yani top supurucu lazimdi. Cana tek hamlelik bir oyuncu. Bakalim bir kac haftaya kutunun icinden ne cikacak.

kendi adıma geçen sene çok izledim cana yı,rıdvan la sergen in nasıl kıvıracağını çok büyük merakla bekliyorum:asd:,izlemediysen senn sorunun,yani bilmeden bu tarz yorumlar yapmasak daha iyi dimi:),ayrıca anthony annan gibi bi adamı önerip cana ya laf atmakta ilginç kusura bakma:)

kendi adıma geçen sene çok izledim cana yı,rıdvan la sergen in nasıl kıvıracağını çok büyük merakla bekliyorum:asd:,izlemediysen senn sorunun,yani bilmeden bu tarz yorumlar yapmasak daha iyi dimi:),ayrıca anthony annan gibi bi adamı önerip cana ya laf atmakta ilginç kusura bakma:)

Cahilligime ver :)

Ama Anthony Annan gibi bir adam derken neyi kast ettin tam olarak? :)

Ya Sergen şimdi sana öyle bir seri küfür ediyorum ki , gerçekten hakkediyorsun.

Kim parayı verirse onun kucağına giden hayat kadını gibi futbolculuğu olan insandan ne beklersinki?

Eşşeğe altın semer vursan eşşek yine de eşşektir. O yüzden Sergeni kaale almaya bile gerek yoktur.

hayır estağfurullahta adam doğru demiş diyince biraz ağır oluyor hani:),anthony annan çok vasat bi ön libero onu kastettim aslında,cana ondan çok daha iyi:)

Valla bir Cimbomlu olarak tek diyebilecegim "insallahhhhh" olur :)

Sergen'in Bank Asya olayina degil, henuz vasat bir oyuncu oldugu yorumuna katildim. Yineliyorum ama, kutudan ne cikacak hep birlikte gorecegiz.

Sergen haklı bir yerde. Rijkaard'ın Cana'ya yaptığı muameleyi gördükçe, hakikaten Bank Asya topçusu zannedersin. Barış oynuyor, Sarp oynuyor, Elano oynuyor ancak Cana yok. Kimse kontenjan falan demesin. Takımın en iyi yabancısı Cana'dır şu anda. Insua, Elano falan oynarken Cana'nın oynamaması şaka gibi.

Bu arada Anthony Annan konusu açılmışken, o adamın balon olduğunu söyleyeyim. Menajeri çok iyi reklamını yapıyor Annan'ın. Transfer döneminde bir haber çıkmıştı, "Anthony Annan'ın peşinde Arsenal, Man Utd ve Chelsea var" gibi bir şeyler yazıyordu. Buradan bile anlayabiliriz menajerinin gücünü.

Üst Alt