Sergio Agüero Resmen Barcelona’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergio Agüero Resmen Barcelona’da

Hücumları zaten yeterli yav.

Defansta bir tane iyi topçuları yok, gelen her top gol oluyor. 33 yaşında forvete 10 m euro maaş verecekler şimdi de.

Bayağı aptallık.
Bir tane forvet istiyorlar yinede ama galiba Aguero olacak, cunku Depay ile de temas halindeler ama Messi isterse Aguero'yu alirlar bence.

Bu arada seneye de Pique defansin lideri olmaya devam ederse yine bir cacik olmaz bu takimdan :)

Bir tane forvet istiyorlar yinede ama galiba Aguero olacak, cunku Depay ile de temas halindeler ama Messi isterse Aguero'yu alirlar bence.

Bu arada seneye de Pique defansin lideri olmaya devam ederse yine bir cacik olmaz bu takimdan :)
Pique'yi bıraksalar La Liga'da hiç bir takım almaz aşırı kötü durumda. Hele PSG maçında neydi öyle. Alba kronik sakat, Dest'in defansı rezalet bir de sakar Lenglet var. Arkadaki gençler de öyle iyi değil.

Busquets falan da kötü.

Ben olsam bu bölgelere alabildiklerimi alırdım mesela Aguero'yu alacağıma Alaba için uğraşırdım.

Pique'yi bıraksalar La Liga'da hiç bir takım almaz aşırı kötü durumda. Hele PSG maçında neydi öyle. Alba kronik sakat, Dest'in defansı rezalet bir de sakar Lenglet var. Arkadaki gençler de öyle iyi değil.

Busquets falan da kötü.

Ben olsam bu bölgelere alabildiklerimi alırdım mesela Aguero'yu alacağıma Alaba için uğraşırdım.
Alaba'yi Real Madrid'e kaptirirlarsa aptallik etmis olurlar hemde free iken. Bu arada sence Caglar Soyuncu ile Alaba nasil bir ikili olurlar? Bence ikiside Barcelona defansini suanki halinden cok daha iyi duruma getirir.

Alaba'yi Real Madrid'e kaptirirlarsa aptallik etmis olurlar hemde free iken. Bu arada sence Caglar Soyuncu ile Alaba nasil bir ikili olurlar? Bence ikiside Barcelona defansini suanki halinden cok daha iyi duruma getirir.
Çağlar iyi de o seviyeyi kaldırır mı bilemiyorum. Şu ankilerden iyi olur ama o kesin. Alaba büyük kalite zaten onu tartışmam.

Barcelona da bizim gibi zaten, ne hocaları belli ne kimin kalacağı belli :asd:

Akıllı olsalar şu kadroyu kurarlar.

--------------Stegen------------ ( bana kalırsa değişmesi lazım )
Dest -- Araújo -- transfer ---- transfer
-------de jong -- transfer--------
messi ---- pedri ------ depay
----------- agüero ------------

Agüero yerine parayı basıp Kane alınabilir. Sol bek için birini bulmaları gerekiyor. Buraya da bir para basmaları gerekiyor. De Jong'un yanına tempolu biri lazım alabilseler Kante'yi alsalar muhteşem olur onla riçin.

Sol ayaklı bir stoper gönlüm Marcao gitsin oraya diyor. Hem pasör hem oyun kurucu. Çok başarılı olur orada.

Coutinho orada tutunamadı bir türlü. Griezmann da aynı şekilde. Umtiti ile birlikte elden çıkarıp biraz kasa yapabilirler de.

Hatta biz de kamillik etmesek Barcelona'ya salça olsak muhteşem olur.

İleri hatları çok kalabalık şans bulamayacak birileri kiralanabilir. Keza birçok bölgede kiralanabilecek adamları var.

Matheus Fernandes, De La Fuente, Trincao, Pjanic gibi isimler 2 yıllığına kiralanabilir. Hatta akıllı bir yönetim olsa gider Coutinho'yu bir şekilde ikna eder Barcelona zaten ikna olmaya yer arıyor. Kasa derdine düşmezler alıcı bulamazlarsa istediği rakama kiralanır o adam. Sneijder etkisi yaratır.

Üst Alt